folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:
    -----------------------------

ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

olayı yalnızca akp karşıtlığı olarak yorumlama.sokağa dökülün diyorsun,2-3 adamla sokağa mı dökülünür?bunlar fikirlerini söyledi,onlara karşı birilerini sokağa çıkarmadı afferin şak şak şak,bu nedir?olması gereken birşeyi yapmış,yanlış yapmamış diye herifi alkışlamayın.

Ben ne diyorum sen ne diosn ben burda tayyip iyi yapmış diye savunma yapmıorm o tuncay denen herifin yaptığının milleti bölmekten başka bi bok olmadığını anlatmaya çalışıyorm.. Eğer akp taraftarları sokağa çıkarsa ne olacağını ben bile tahmin edemiyorum gerçekten iki tarafta birbirine çok diş bilemiş belli... Kesin kan çıkar o kadarını söyleyeyim...

akp  demokrasinin imkanlarında faydalanarak demokrasiyi yok etsin,

Bi dk bi dk kim demokrasiyi yok ediyor ya :| Asıl demokrasiyi yok eden Akp'yi kapatmaya çalışan zihniyettir! Bu halk Akp'yi seçmiştir ve bu seçime kimse karşı koyamaz... Biz Akp'yi iktidara getirdi die bu millete söven gerizekalı diyenleri de biliorz ondan sonra bana milliyetçiyiz tarzında laflar söylemeyin... Eğer bu vatanın ekmeğini yiyorsan bu vatanın başbakanına da saygı göstereceksin! En azından adama saçma sapan sebeplerden parti kapatma davası açmayarak!

sen ne saçma sapan sebebinden bahsedion hoca yaa,kapatma davasının maddelrinden birisi ülke rejiminin tehlikeye sokulması,mnp,msp,rp ve akp hepsi birbirini takip eden partilerdir,ve akp de kapatılacaktır,ayrıca tayyip in "demokrasi amaç olamaz bize göre demokrasi araçtır"dediğini de bi cümleyle hatırlatmış olayım sana

Sadece iddia...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

"Şu anda Akp daha da güçlenmiştir sen yanlış düşünüyorsun demiyorum yanlış biliyorsun diyorum... Çünkü Akp'ye oyverenler seneye oy vermeyeceğim demiyor aksine oy vermeyenler seneye Akp'ye oy vermeyenin diyor..." - Kusura bakma ama bu senin kuruntun. AKP ye oy verip de bugün olsa bir daha oy veririm diyen kimse çıkmadı karşıma şimdiye kadar,ne gerçekte ne de sanal dünyada...

"Akp'nin şeriatı getirmesi gibi bi olasılık, fetoşun gelip cumhurbaşkanı bıdı bıdı olması fln sadece kuruntu olamayacak şeyler..." - AKP nin yaptıkları konusunda bir fikrin yoksa, 8. sayfadaki yazıma bak. Oku, öğren, öyle gel...

"Ayrıca iki çuval kömür veriyor dediğini bu güne kadar hangi hükümet yaptı :S"  - Burada doğrusun, şimdiye kadar gelen hiçbir hükümet bu kadar ucuza oy satın alamadı...

O yardımlar sadece seçim zamanı olmadı Akp'nin yönetimde olduğu her yıl oldu..." - Bunda yanılıyorsun. Ben sana ne olduğunu söyleyeyim, seçim zamanı yardım adıyla yapılan faaliyetlerin faturasını kim verdi bir fikrin var mı? Daha iktidara gelmemiş olan bir partinin bu şekilde yardım yapmasının garipliği bir yana, bütün bu yardımların faturası AKP iktidara geldiğinde devlet kasasına ödetildi. Yani bir bakıma, AKP kendi seçim propagandasının masraflarını devlet hazinesine ödetti. Ayrıca, dediğin gibi o yardımlar devam da etmedi. Hatta neden yardımlar devam etmiyor gibi soruları soranları da susturdular...

"Yani bi dahaki seçimlerde Allah'ın izni ile Akp olursa en az %50..." - Buna gerçekten inanıyorsan, bunun anlamı sen bir AKP yanlısısın ve AKP ne yaparsa yapsın yanında olduğunu belirtiyorsun. Ağzımı bozup seviyemi düşürmeyeceğim, ama şunu belirteyim, eğer gerçekten bu şekilde düşünüyorsan, ne yazarsak yazalım senin fikrin değişmeyecektir. Sabit fikirli, at gözlüğü ile gezen biri gibi görünüyorsun çünkü. Eğer gerçekten böyleysen, sana bir daha yanıt yazmayacağım, zira yazsam da kendi anlamak istediğin gibi anlıyorsun yazıları. Senin de yazı yazman gereksiz, çünkü sana kimse yanıt vermez bu gidişle. Ama kendi egonu tatmin etmek istiyorsan o ayrı...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

AKP ye oy verip de bugün olsa bir daha oy veririm diyen kimse çıkmadı karşıma şimdiye kadar,ne gerçekte ne de sanal dünyada...

En basit örneği bu sitede bulunan Hayvan nickli mürid... Ve daha yüzlercesiyle karşılaştım konuştum bu meseleleri hepsinin verdiği cevap aynı..

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

En basit örneği bu sitede bulunan Hayvan nickli mürid... Ve daha yüzlercesiyle karşılaştım konuştum bu meseleleri hepsinin verdiği cevap aynı..

Eğer yazılarımı okursan ve fikrin değişirse haber ver. Eğer o kadar yazıyı okuduktan sonra hala aynı fikirdeysen, diyeceğim birşey kalmadı artık. Umutsuz vakaa...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

RaNGeR bunu yazdı:

AKP ye oy verip de bugün olsa bir daha oy veririm diyen kimse çıkmadı karşıma şimdiye kadar,ne gerçekte ne de sanal dünyada...

evet hayvanı biliyorum bende,genelde Atatürk ile ilgili konularda veya birisi akp karşıtı bi yazı yazdığında anında provakeye başvuruyor

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:

Eğer yazılarımı okursan ve fikrin değişirse haber ver. Eğer o kadar yazıyı okuduktan sonra hala aynı fikirdeysen, diyeceğim birşey kalmadı artık. Umutsuz vakaa...

Ak icraatları okutacaksın sanırım bize.. Ama yenmiyor be kardesim harbiden yenmiyo artık boğazımıza dizildi butun lokmalarımız anamı aldım gittim,askerde yan geldim yattım,elektriği anasnın nikahı kadar ödüyorum, işszlik aldı basını gitti, açtım açıkta kaldım, ülkmi sattım fabrikaları kapattım, hakkını arayana s**tr cektim..Ee icraatmi nerde aa ben gormedim pardon..

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
Toplam Hit: 12558 Toplam Mesaj: 107