folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    Gazetecilik...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Şimdi olaya birde objektif bakın/bakım.

Varsayalım ben bir holding sahibiyim ve şirketlerimin markalarımın reklamlarını tvlerde bol bol yayımlatıyorum, ama kanaltürk'e reklam vermek istiyorum ama vermiyoum, Neden?

1. %47 lik bir oy almış partinin aleyhinde taraflı yayın yapıyor.

2. CHP gibi bir siyasi partinin propaganda aracı olmuş ve bu partinin genel başkanı Deniz Baykal(!)

3. Seçim zamanı CHP Kanaltürk'e 5. Trilyona yakın para aktarıyor.

4. Maliye aktarılan bu paranın usulsüz olduğunu fark ediyor peşine düşüyor ve aylar sonra maliye olayı ortaya çıkartınca bu parayı kısa bir tanıtım/belgesel çekimi için verdik diyorlar, ama ortada öyle bir prodüksiyon yok, sonrada çalışmayı beğenmedik o yüzden yayınlamıyoruz deniyor(!) ve bu tartışmalarda sık sık kanaltürk'ün adı geçiyor ve güven konusunda ciddi negatif izlenim veriyor.

Şimdi bu kanala reklam vermek istesemde pazarlam ve reklam departmanından "Hayır efendim o kanala reklam verirseniz şirketleriniz ve markanız yıpranır ve negatif güven sonucu verir" sesleri yükseliyor. Bende tamam kardeşim bu işin uzmanı sizsiniz diyip reklam vermekten vazgeçiyorum.

Reklam verenin ne düşündüğünü bilmeden sadece kişileri kurumları yıpratmak adına çıkıpta AKP engelledi bizi o istemediği için kimse reklam vermiyor bize derseniz

Ne kadar zavallı, ne kadar aciz olduğunuz ortaya çıkar. Kendi çıkarları için Kanaltürk'ü bu hale getiren CHP'dir. Tabi bir çok sözde Demokrat ve at gözlüğü takmış işine gelmeyen insanlar bunu istedikleri gibi yorumlarlar, saygı duyarım ;) lakin iftira atmak hoş karşılanmıyacak bir şeydir(!)  

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    akp senin tarafindaki gibi objektif bakiyor mu acaba?????????????????????????????????????? ya daha yanlilari......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

cagatay09 bunu yazdı:
    -----------------------------
    akp senin tarafindaki gibi objektif bakiyor mu acaba?????????????????????????????????????? ya daha yanlilari......

Sanırım konu AKP olaylara nasıl bakıyor değil ?

Lütfen konuyu AKP tartışmasına çevirmeyelim(!) 

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    mauhauha kanalı fetoculara satmış :))

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı:

cagatay09 bunu yazdı:

Sanırım konu AKP olaylara nasıl bakıyor değil ?

Lütfen konuyu AKP tartışmasına çevirmeyelim(!)

hec kusurabakma arkadas..orada vatandas chpye nasil yüklenmesini becermisse .. benimde akpye becerisim cok dogaldir.. kalki akpden kastim hükümettir.. ne ise zaten ayni degil mi.. anlayana... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    akp nin en kıl olduğum tarafı üretimi bitirdiler...şeker mi desem buğday mı hiç biri hemen hemen ekilmiyor.çünkü çiftçi kar etmiyor.bizdeki verimli topraklar nerde var???

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek
    Ya arkadaşlar biraz ne yazdığımıza hangi konu üzerinde ne sölediğinize dikkat edin ya.adam kanal türk ün satılması dio bazıları dioki akp sattırdı fln filan üst tarafta bi arkadaşta akp tarımı bitirdi fln dio.burda en tarımla çiftçiyle ilgili ne bi başlık görebildim nede bi yazı.akp ye oy verenlerin hangi kesim olduqunu hepimiz az çok biliyoruz(bu kesimden kastım muhafazakar diil,olayların nasıl geliştiğini,adamların nasıl bizi dürttüğünü bilmeden oy verenler) ztn onlara dicek bi sözüm yok.ama ltfn şu tuncay özkan dediğiniz adamında nasıl bi adam olduğunu tam manasıyla bi araştırın isterseniz.çıkıp doğruları bunun kdr savunan demişsinizde,bunların hepsinin çok basit bi oyun olduğunun farkına varın ltfn.tutturmuş bi yol gidio feto feto die F. Gülen e garezi olan bi grubunda bu hoşuna gidio ve bu adamı pohpohluyolar.bugün Tuncay Özkan ın kanalı sattıran akp bugüne kdr ndn izin verdi acaba konuşmasına bunu düşündünüz mü.bugün onu bitiren çok rahatlıkla dünde bitittirebilirdi ve bu kdr çok konuşturmazdı.sonra reklam vermeme muhabbetine gelince yukarda arkadaşında belirttiği gibi T.Özkan ın yanlış politikasından kaynaklanan bi mevzuda var işin içinde.bu aralar bi arkadaşım tv kanallarına reklam verme düşüncesinde ama kafasında belli kanallar var.kanal türk ü ağzına bile almıo ndn çünkü buna gerek duymuo arkadaşın saydığı ndnlerden dolayı.ne akp yanlısıyım ne chp ama bu adamıda bi o kdr sevmiorum çünkü oyunun parçalarından biride bu adam.miting düzenleyip halkı galyana getirio ve diğer tarafta mazlum rolü oynayan bi grup ve bizim Türk halkının her zmnki gibi mazluma acımasıyla başımıza %50 gibi bi oy potansiyeliyle gelen bi hükümet.sonra ağlama muhabbetine gelince bunda kimse objektif diil gibi geldi bana bi başkası ağladığı zmn rol yapıo timsah gözyaşları oluo,adam dün akşam tv de ağlayınca içim parçalandı,yüreğim parçalandı gibi şeyler sölemekte bence doru diil ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    MutFret
    ------
    3. Seçim zamanı CHP Kanaltürk'e 5. Trilyona yakın para aktarıyor
    -----------
    ahah acıyorum size ya.milleti iftira atmakla suçlarsınız.o para reklam parasıdır arkadaşım.tıpkı akpnin yandaş kanallara aktardığı 9MİLYON DOLARCIK gibi.
    kapiş :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    beş para etmez kanalı koşulsuz çirkef muhalefetle ilgi topladı sonrasında aldığı primle kanalı sattı .mun çocuğu. Ağlamayla bi yere varılmaz.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 12505 Toplam Mesaj: 107