folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------

Yaw adamın borçLarını tamamLıyacak parayı bi onLar verdi adam satmasında ne yapsın ertesi gün haciz geLecek kanaLa aLacakLar adamıda içeri ne çaLışanLarın borcunu nede kendi borçLarını ödeyebiLecekti .. Görüş DeğiL Mantık !

mantık istiyorsun. peki sana mantık yukarda en üstte siyanojenin yazdıgı yazıyı oku. bunların önlemi alamayan adamdan ne beklenir?? ki ülkeye faydası olsun??

edt.

@SiyanojeN konu akp degil tuncay özkan ve kanaltürk'ün satılması.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

uGuR bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

Yaw adamın borçLarını tamamLıyacak parayı bi onLar verdi adam satmasında ne yapsın ertesi gün haciz geLecek kanaLa aLacakLar adamıda içeri ne çaLışanLarın borcunu nede kendi borçLarını ödeyebiLecekti .. Görüş DeğiL Mantık !

mantık istiyorsun. peki sana mantık yukarda en üstte siyanojenin yazdıgı yazıyı oku. bunların önlemi alamayan adamdan ne beklenir?? ki ülkeye faydası olsun??

hoca gerçekleri anlatınca bu ülkede salak muaömelesi görüyon açık bir şey bu. orada şiir yazmıştım gerçekler yazıyor orada ama rte bu şiiri okuyor ve hapse giriyor ardından bu adam daha belediye başkanıı bile olamaz deniliyor ama o tc. başbakanı oluyor gerçekler bu insanlara anlatılamıyor işte bu dava er geç bizim olacak. ve gören görecek sonucu. sesleri çok çıkanların sesleri kesilecek o zaman ne yapacaklar merak ediiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

SiyanojeN arkadaşım, babanın ne ile meşgul olduğunu bilemem. Babanın bu işlerin içinde olduğunu söylüyorsun ve etkilendiğini belirtiyorsun.

Peki sana birşey söyleyeyim. Bu ülkedeki kanalların %90 ından fazlası DOĞAN GRUBU ve yandaşlarına ait. Bu bir gerçek. Medyayı yönlendiren Aydın DOĞAN'dır. Bu ülkedeki hiçbir medya kuruluşu onun istemediği bir doğrultuda hareket edemez. Edenlerin sonu Tuncay ÖZKAN gibi oluyor.

Peki Aydın DOĞAN kimi savunuyor? Pek tabii, seçimlerde bolca reklamlarını gördüğünüzden anlamış olduğunuz AK PARTİ hükümetini... Peki neden? Bunun yanıtı belli, Aydın DOĞAN'ı o mevkiye getiren dış güçler, AKP'nin yolunun açılması için destek vermesini istediler...

"demekki bu işin içinde bişi var diyorki recep tayyip erdoğan kapattı bbenim önümü . lan recep tayyip erdoğan kimki senin önünü kapatacak?" - Recep Tayyip Erdoğan kim mi? Kısaca açıklayayım...

Türkiye'nin en fazla gelir getiren şirketi TÜPRAŞ'ın satılması emrini veren...

Türkiye'nin Telekominikasyon Devi'ni satışa çıkaran...

Türkiye Elektrik İdaresi'ni satılmasını sağlayan...

Kanla aldığımız toprakları "sıcak para akışı politikası" uğruna metrekare metrekare satmaya başlayan...

ATATÜRK'ün "köylü halkın efendisidir" dediği köylülere "ananı al da git" diyen...

Üniversitelere neler olacağını bile bile türbanı sokmaya çalışan...

Devlet dairesi kurumlarında ve okullarda ATATÜRK portlerini kaldırmaya kalkan...

İlkokul müfredatlarını işe yaramaz hale getirerek nesillerin daha cahil yetişmesine ön ayak olan...

daha saymama gerek var mı bilmiyorum. Sanırım malüm kişiyi yakinen tanımışsındır...

Acaba sana bütün bu olaylara gücü yeten bir kişiden, KANALTÜRK gibi küçük bir konuyu halledemeyeceğini düşündüren şey nedir?

"yahu kardeşim madem kapattılar yenisini ne varda açıyon?" - Bunu da daha önceki mesajımda yazmıştım, demek ki anlayamamışsın. Şöyle izah edeyim: Adamın işi gazetecilik. Kendi işinde dahi bu durumlara düştüğü halde bu yolda ilerlemek adına bilmediği işlere girişeceğine, yeniden bir kanal açması pekala çok akıllıca. Birisi çıkıp da "neden bu adamı bu kadar sıkıştırıyorlar" deyip hesap sorana kadar adam bunu yapacaktır. Keşke bizim neslimiz de onun kadar azimli olsa da, başımıza böyle işler gelmese...

Etrafından etkilenmeni pekala anlayabilirim, ancak geniş boyutlu düşünmeni de tavsiye ederim...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

turkishiptar bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:
    http://www.bizkaclirayiz.com.tr :)

puahghahah muhteşem olmuş.. :D:D

noldu bi milyon savunucusuna hepsi 1 lira para verselerdi kanal satılmazdı.. birbirlerine bağlılkları işte bu kdar...

A.q sen ve senin gibiLerin provakeLerinden bıktık artık yeter görüş değiL mantıken hareket edin hep söyLerim yine söyLüyorum ama oLmayan mantıkLa hareket edemessin hakda veriyorum..aLttaki yazıyı okursan ne demek istediğimi daha iyi anLarsın..İnşaLLah anLarsın..!

ya hoca mantık arıon öle dion böle dion adam resmen çıkıp reklam vermiolar die ağladı be daha ne olsun. artı bnm provake fln yaptığım yok sadece nasıl bağlılık bu nasıl yoldaşlık die soruorum. lütfn gözünle oku yazdıklarımı MANTIKLI düşün...

İNADINA TeXaS..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek

ben onun videosunu izledim adam sinirden ağlıyo

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

SiyanojeN arkadaşım, babanın ne ile meşgul olduğunu bilemem. Babanın bu işlerin içinde olduğunu söylüyorsun ve etkilendiğini belirtiyorsun.

Peki sana birşey söyleyeyim. Bu ülkedeki kanalların %90 ından fazlası DOĞAN GRUBU ve yandaşlarına ait. Bu bir gerçek. Medyayı yönlendiren Aydın DOĞAN'dır. Bu ülkedeki hiçbir medya kuruluşu onun istemediği bir doğrultuda hareket edemez. Edenlerin sonu Tuncay ÖZKAN gibi oluyor.

Peki Aydın DOĞAN kimi savunuyor? Pek tabii, seçimlerde bolca reklamlarını gördüğünüzden anlamış olduğunuz AK PARTİ hükümetini... Peki neden? Bunun yanıtı belli, Aydın DOĞAN'ı o mevkiye getiren dış güçler, AKP'nin yolunun açılması için destek vermesini istediler...

"demekki bu işin içinde bişi var diyorki recep tayyip erdoğan kapattı bbenim önümü . lan recep tayyip erdoğan kimki senin önünü kapatacak?" - Recep Tayyip Erdoğan kim mi? Kısaca açıklayayım...

Türkiye'nin en fazla gelir getiren şirketi TÜPRAŞ'ın satılması emrini veren...

Türkiye'nin Telekominikasyon Devi'ni satışa çıkaran...

Türkiye Elektrik İdaresi'ni satılmasını sağlayan...

Kanla aldığımız toprakları "sıcak para akışı politikası" uğruna metrekare metrekare satmaya başlayan...

ATATÜRK'ün "köylü halkın efendisidir" dediği köylülere "ananı al da git" diyen...

Üniversitelere neler olacağını bile bile türbanı sokmaya çalışan...

Devlet dairesi kurumlarında ve okullarda ATATÜRK portlerini kaldırmaya kalkan...

İlkokul müfredatlarını işe yaramaz hale getirerek nesillerin daha cahil yetişmesine ön ayak olan...

daha saymama gerek var mı bilmiyorum. Sanırım malüm kişiyi yakinen tanımışsındır...

Acaba sana bütün bu olaylara gücü yeten bir kişiden, KANALTÜRK gibi küçük bir konuyu halledemeyeceğini düşündüren şey nedir?

"yahu kardeşim madem kapattılar yenisini ne varda açıyon?" - Bunu da daha önceki mesajımda yazmıştım, demek ki anlayamamışsın. Şöyle izah edeyim: Adamın işi gazetecilik. Kendi işinde dahi bu durumlara düştüğü halde bu yolda ilerlemek adına bilmediği işlere girişeceğine, yeniden bir kanal açması pekala çok akıllıca. Birisi çıkıp da "neden bu adamı bu kadar sıkıştırıyorlar" deyip hesap sorana kadar adam bunu yapacaktır. Keşke bizim neslimiz de onun kadar azimli olsa da, başımıza böyle işler gelmese...

Etrafından etkilenmeni pekala anlayabilirim, ancak geniş boyutlu düşünmeni de tavsiye ederim...

hocam ben farklı bişemi diyom evet medya doğanın elinde ve oda yahudi uşağı bilmeyen yoktur fakat söylermisin bana bu sağcıların hangisi kanald haberi izliyo =)

program film sinema medyası onların elinde olabilir ve herkes bu doğan medyanın taraflı bir medya olduğunu biliyo.

sen haberi izlemek isteyen birinin sadece medyanın lideri doğanı mı izleyeceğini sanıyorsun?

evet adam medyaya sahip oldu belki bilirsin diye soruyorum öle dalga geçiyo diye dil merak ettim açıklaman hoş olmuş bu RTE madem k.turk ü kapattı bununda kapatmasının yolunu bulamıyormu hani o kadar iş yapmış satmış falan.

bide sana şey demişsin okulllarda atatürk portresi kaldırılıyo örnek gösterirmisin? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

turkishiptar bunu yazdı:

ya hoca mantık arıon öle dion böle dion adam resmen çıkıp reklam vermiolar die ağladı be daha ne olsun. artı bnm provake fln yaptığım yok sadece nasıl bağlılık bu nasıl yoldaşlık die soruorum. lütfn gözünle oku yazdıklarımı MANTIKLI düşün...

Adam rekLam vermionuz kanaLa geLir geLmio borçLar nasıL ödensin,haciz geLecekti daha ne yapayım anLamında söyLedi onu ağLayarak..

iLLede rekLammı verin dedi ne kadar çarpıtıyonuz oLayLarı ya sende teLevizyonu gözünLe ve tarafsız izLe Mantıkk biraz:S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Adam mı sanıyorsunuz la bunu? tartışmaya değmez para görünce kendilerini bile satarlar. Böyle gündemden düşmeyen dangalakları benzin döküp yakıcan amk. Tipini görünce ne bok olduğu anlaşılıyor zaten...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

Adam mı sanıyorsunuz la bunu? tartışmaya değmez para görünce kendilerini bile satarlar. Böyle gündemden düşmeyen dangalakları benzin döküp yakıcan amk. Tipini görünce ne bok olduğu anlaşılıyor zaten...

peh tuttum bu adamı :D

az ve öz :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

turkishiptar bunu yazdı:

Adam rekLam vermionuz kanaLa geLir geLmio borçLar nasıL ödensin,haciz geLecekti daha ne yapayım anLamında söyLedi onu ağLayarak..

iLLede rekLammı verin dedi ne kadar çarpıtıyonuz oLayLarı ya sende teLevizyonu gözünLe ve tarafsız izLe Mantıkk biraz:S

adam dediki en yakın arkadaşlarım vbile bana reklam vermedi hepsi soysuz  de3di kendi kankalarına laf etti ki buda onun ne pis bir insan olduğunu gösterir veyahuttta arkadailarının yani sizin taraflı düşünen insanların ne satıcı insan olduklarını gösterir. 

teLevizyonu gözünLe ve tarafsız izLe Mantıkk biraz:S 

Toplam Hit: 12576 Toplam Mesaj: 107