folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

SiyanojeN bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ben farklı bişemi diyom evet medya doğanın elinde ve oda yahudi uşağı bilmeyen yoktur fakat söylermisin bana bu sağcıların hangisi kanald haberi izliyo =)

program film sinema medyası onların elinde olabilir ve herkes bu doğan medyanın taraflı bir medya olduğunu biliyo.

sen haberi izlemek isteyen birinin sadece medyanın lideri doğanı mı izleyeceğini sanıyorsun?

"bide sana şey demişsin okulllarda atatürk portresi kaldırılıyo örnek gösterirmisin?" - Sana hemen özel okulların örnek gösterebilirim. Daha devlet okullarında başaramadı ancak özel okullardaki ATATÜRK heykel ve portreleri artık mecburi değil dendi. Hatta mecburi değil dendi, bazılarına da "kaldıracaksın" dendi...

Yazdıklarımın hepsinin bir dayanağı var elbette...

"evet adam medyaya sahip oldu belki bilirsin diye soruyorum öle dalga geçiyo diye dil merak ettim açıklaman hoş olmuş bu RTE madem k.turk ü kapattı bununda kapatmasının yolunu bulamıyormu hani o kadar iş yapmış satmış falan." - Yeni açılacak kanalın başına bunların gelmeyeceği pek tabii garanti değil. Ancak adamın amacı başka. Adam ticaret adamı değil, inandığı yolda ilerleyen bir adam diye düşünüyorum. Yeni açacağı kanal yine kapatılabilir, dar boğaza sokulabilir, hacze mahkum edilebilir. AKP başta olduğu müddetçe bu böyle devam edecek. Bir kanal kapanırsa diğeri açılır. Maksat kanal değil, halkın gözünü açmak...

Bazı hedeflere ulaşmak hiç de kolay değil...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:
    "bide sana şey demişsin okulllarda atatürk portresi kaldırılıyo örnek gösterirmisin?" - Sana hemen özel okulların örnek gösterebilirim. Daha devlet okullarında başaramadı ancak özel okullardaki ATATÜRK heykel ve portreleri artık mecburi değil dendi. Hatta mecburi değil dendi, bazılarına da "kaldıracaksın" dendi...

Yazdıklarımın hepsinin bir dayanağı var elbette...

"evet adam medyaya sahip oldu belki bilirsin diye soruyorum öle dalga geçiyo diye dil merak ettim açıklaman hoş olmuş bu RTE madem k.turk ü kapattı bununda kapatmasının yolunu bulamıyormu hani o kadar iş yapmış satmış falan." - Yeni açılacak kanalın başına bunların gelmeyeceği pek tabii garanti değil. Ancak adamın amacı başka. Adam ticaret adamı değil, inandığı yolda ilerleyen bir adam diye düşünüyorum. Yeni açacağı kanal yine kapatılabilir, dar boğaza sokulabilir, hacze mahkum edilebilir. AKP başta olduğu müddetçe bu böyle devam edecek. Bir kanal kapanırsa diğeri açılır. Maksat kanal değil, halkın gözünü açmak...

Bazı hedeflere ulaşmak hiç de kolay değil...

tanmam hoca sağol ben buradan çıkaracklarıumı çıkarırım ;)

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

"hocam ben farklı bişemi diyom evet medya doğanın elinde ve oda yahudi uşağı bilmeyen yoktur fakat söylermisin bana bu sağcıların hangisi kanald haberi izliyo =) sen haberi izlemek isteyen birinin sadece medyanın lideri doğanı mı izleyeceğini sanıyorsun?" - Arkadaşım, zaten bütün bu olaylar bu düşünceden doğuyor. Her ne kadar kabul etmesek de, maalesef DOĞAN izleniyor. Hem sağcısı, hem solcusu tarafından hem de. Eğer izlenmeseydi, ne biz bu konuşmayı yapıyor olurduk, ne de bizkackisiyiz gibi hareketlerle iktidara gücümüzü göstermemize gerek olurdu. Türkiye'de en çok izlenen kanalların bir listesini oluşturursan, DOĞAN GRUBU'na ait olmayan bir kanal yazamayacaksın...

"bide sana şey demişsin okulllarda atatürk portresi kaldırılıyo örnek gösterirmisin?" - Hemen göstereyim, henüz devlet okullarında başaramadı henüz ancak özel okullarda "atatürk köşesi ve portresi mecburi değil" dendi. Hatta bununla da kalınmadı, bazı özel okullara "kaldıracaksın" dendi ve baskı yapıldı... (İlgiliz - Fransız vb. okullardan bahsetmiyorum, onlarda zaten yok. Benim dediğim TÜRK özel okulları...)

Söylediklerimin hepsinin elbette bir dayanağı var...

"bu RTE madem k.turk ü kapattı bununda kapatmasının yolunu bulamıyormu hani o kadar iş yapmış satmış falan." - Yeni açılacak kanalın başına aynı olayların gelmeyeceği elbette ki garanti değil. Hatta başta AKP olduğu müddetçe bu olaylar tekrarlanacak. Adam istediği ticaret değil, amacına ulaşmak. Yeni açılacak kanal yine ceza yiyebilir, yine darboğaza getirilebilir, yine hacze mahkum edilebilir ve hatta yine satılabilir. Tuncay ÖZKAN'ın amacı kanal açıp satmak değil, milletin gözünü açmak ve bilgilendirmek...

bizkackisiyiz hareketi ile dalga geçti bazı arkadaşlar. Bu gibi hareketler aslında dayanışmanın temelini atabiliyor. Bence bu olay, iktidarın yaptıklarına karşı son yıllardaki en iyi yanıt oldu. Ama bunu da sindirmek istediler, KanalTürk'ü kapattırmaya zorladılar. Yeni açılacak kanal da aynı şekilde satılabilir. Önemli olan ticaret değil...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Kusura bakmayın önceki mesajımı tamamlamadan göndere basmışım iki tane olmuş :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

bunları yeni gördüm sizlerede gösteriyim dedim
    eleman cem uzan gibi :)) bunun peşinden gidenlere allah akil fikir versin diyorum

http://img521.imageshack.us/img521/455/tuncay1zl6.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/7217/tuncay2cq1.jpg

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:
    bizkackisiyiz muhabbetide cok pis yalan oldu :)
    alan falan olmadı hoca 1 buçuk milyona yakın üyesi var her geçen günde atıyor üye sayısı

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

fenerist07 bunu yazdı:
    alan falan olmadı hoca 1 buçuk milyona yakın üyesi var her geçen günde atıyor üye sayısı

Böyle şylerin alayı ortalığı karıştırmak için yapıldı mk... Yok neymiş cumhuriyet elden gidiomuş yok neymiş şeriat geliomuş... Ama tayyip televizyonda iyi yedi tahriklere kapılıp sokağa inmeyin... İnin a*ına koyun şunların da diyebilirdi... Ama o bi başkana layık olanı yaptı... Diğer tuncay i*nesi ne dio oyk neymiş sokaklara ininn miting düzenleyin eşzamanlı miting yapın... Bu ne a.q asıl Türkiye'yi bölenler bunlar!

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

fenerist07 bunu yazdı:

Böyle şylerin alayı ortalığı karıştırmak için yapıldı mk... Yok neymiş cumhuriyet elden gidiomuş yok neymiş şeriat geliomuş... Ama tayyip televizyonda iyi yedi tahriklere kapılıp sokağa inmeyin... İnin a*ına koyun şunların da diyebilirdi... Ama o bi başkana layık olanı yaptı... Diğer tuncay i*nesi ne dio oyk neymiş sokaklara ininn miting düzenleyin eşzamanlı miting yapın... Bu ne a.q asıl Türkiye'yi bölenler bunlar!

kime diycekti inin sokağa diye anlamadım?
    cumhuriyet elden gidiyor diyenler sokağa iniyor,cumhuriyetin geleceği ile ilgilenmek suç mudur?
    bunun karşıt görüşü yani sokağa inip bu adamlara saldıracak adamlar cumhuriyet tehlikede değil diyenler değil şeriat isteyenler olacaktır,biraz mantıklı ol,yakışanı yapmışmış,hiçbir başbakan çıkıp gidin dalın bunlara diyemez.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

fenerist07 bunu yazdı:

kime diycekti inin sokağa diye anlamadım?
    cumhuriyet elden gidiyor diyenler sokağa iniyor,cumhuriyetin geleceği ile ilgilenmek suç mudur?
    bunun karşıt görüşü yani sokağa inip bu adamlara saldıracak adamlar cumhuriyet tehlikede değil diyenler değil şeriat isteyenler olacaktır,biraz mantıklı ol,yakışanı yapmışmış,hiçbir başbakan çıkıp gidin dalın bunlara diyemez.

Şeriatla ne alakası var ya... Akp karşıtı olanların karşıtı illa şeriatçımı olacak :S Ben şeriatçımıyım bırak Allah aşkına... Niye diyemesin başbakanın o kadar adamı var adı sanı duyulmamış birini görevlendiremezmi örgütlemesi için sence... Mantıklı düşün hoca...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

olayı yalnızca akp karşıtlığı olarak yorumlama.sokağa dökülün diyorsun,2-3 adamla sokağa mı dökülünür?bunlar fikirlerini söyledi,onlara karşı birilerini sokağa çıkarmadı afferin şak şak şak,bu nedir?olması gereken birşeyi yapmış,yanlış yapmamış diye herifi alkışlamayın.

Toplam Hit: 12508 Toplam Mesaj: 107