folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kendinize Çektirdiğiniz İşkenceler :F

Kendinize Çektirdiğiniz İşkenceler :F

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    elime kolonya döküp ateşe verdim.. 'baak ben elimden kyo gibi ateş çıkarabiliorm' fena acımıştı elim..

aleti nasıl bir azgınlıksa koli bandıyla bantladım.. çıkarana kadar ölmüştüm mueheh.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    bu yazacağım işkence değil ama yinede sizle paylşmak istedim.
    sanırım ortaokul2 sınıfta idim. ava yeni yeni alışıyordum.
    o zamanlar hazır fişeklerden ziyade evde yaptığımız fişekleri kullanıyorduk.
    hazır babamdan da nasıl yapıldığını gördüm ya:)
    ben de fişek yapıp kendi fişeklerimle ava gidiyorum. bir gün böyle iki gün böyle derken.

bir ara fişekler iyi patlamıyor deyi şeytan beni dürtükledi.
    kendi kendime şöyle bi himmm deyip düşünür gibi yaptım ve sebebi buldumm:)
    evett barut nemli olabilir.. halbuki alakası yok denecek kadar az .
    neyse, napabilirim napabilirim derken barutun nemini ısıtarak almaya karar verdim.

barutu folyo kağıdına döktüm ve sonra içimden lem patlar matlar başıma iş alırım deyi yarısını ayırdım. iyiki ayırmışım !

sonra geri kaln barutun üzerinde çakmak alevini gezdirmeye başladım.
    derken, lem biraz daha yakın tutuyum hemen nemi gitsin diye alevi azcık daha yaklaştırdımm ve son...

folyo kagıdının üzerinden kocaman bir alev yükseldi...

Allahtan evde kimse yoktu :) ve şükür ki banada bişi olmadı..

ha unutmadan. not edeyim. eğer basınc yok ise barut patlamaz. sadece kocaman bir alev yükselir.
    olusturulan kapalı ortamla barut alevinin yükselmesi ile gelen basınc artımı patlamaya neden olur:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    dai şu fişek yapımınında yazsan manyak fantezi olur (:

punto cero
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    yine bir gün diy4e söze başlıyım :)
    çok küçüktüm . yaşım 7-8 ancak var.

topa tüfeğe küçüklükten bu yana meraklıyım..

babamda severdi bu halimi. eh azcık cahillik işte. neyse konuya girem.

babam küçükken bana çok mantar alırdı.
    bilirsiniz. plastik tabancası olur. tabancanın ucunda bir civi. tabancann ucuna yerlestirilen bir patlayıcı bu civinin hızla dısarı cıkmasıyla patlar..
    bende bu mantıktan ve büyüklerimden gördüklerimle yola cıkarak.

bir 3-4 mm kalınlgında bir tel seridi daire sekline getirip. bu seridin birleseceği yere mantarı koydum.

amacım duvara bu silindiri vurup mantarı patlatmak..

elimdeki düzenegi duvara vurmadan önce düşmesin diye silindiri iyice sıkıştırıyorum.
    lem az daha sıkıştırayım daha iyi patlasın derken elimde patladı :)
    tırnagım çıkmıştı. bunu hiç unutamam.
    --
    böyle hikayem çoktur ama tadında bırakayım :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    italyan hoca
    "Ayağımın üzerine otururum yarım saat.Ayağımı hissetmediğin zaman kalkar seksek oynarım.Çok zevkli oluyo.Ayda yürüyomuş gibi. "
    aynını bende yapıom şerefsizim bikeresinde ilk sekişte ayak ağırlığı kaldırmadı direk yere yığıldım..

bikeresindede sosis kızartmıştık arkadşalarla kafamda güzel gülerken sosis genzime kaçtı 2 saat ağrıdı yanma gibi iğrenç bi hissi var burun deliğime girdi amına kdoumun şeyi aldım suyu burundan bi bastırdım beynime kaçtı su sonra gittim bi kustum ağzımdan kan çıkmıştı bayaa sonra bi baktım sosisde düştü çok mutlu olmuşdum ak bayılıpodum sevinçden
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    fişek yapımını yazayım ama şöyle bişi var.
    birincisi yaş sınırı. küçüklere kötü ornekj olmayalım.
    ikinciside biraz demode oldu artık.
    neyse kısaca geçem.
    bikaçtane basit edavatı var.
    boş kovanı alırsın. makinası ile kapsulu ona basarsın.
    daha sonra hazır bulunan ölçek ile havanın durumuna ve fişeğin yapısına göre (kış yaz farkı ve kurşun saçma gibi) 1,50-1,70,1,90 gibi barutu koyarsın.
    daha sonra keçeden yapılmış tapa denilen nesneyi koyup bunu iyice sıkıştırırsın.ve en son ne kullanacaksan kurşun veya saçma bunu koyup makinası ile agızını kapatrsın.
    saçma miktarı ile 190,2.10 arasında değişir.
    eğer sacma koymussan uzerine kücük tapasını koyup sonra agzını kapatırsın.kurşunsa buna gerek yok
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    pek işkence değil ama ben hasta olduğum için göğüs kısmım ağrır nefes alamam.. o an sürekli yumruklarım ağrısı geçsin die iice nefessiz kalırım sonra biraz dururum nefessiz tam dayanamayacak hale geldiğim zaman sıçıncaya kadar nefes almaya çalışırım içim yanar böyle zorlanır yırtılıyomuş gibi .. kendimden geçerim kafayı duvarlara vururum tepinirim sonra ufak ufak nefes almaya çalışır sakinleşirim su içerim.. kan gelir ağzımdan filan .. ağrım geçmiş olur ama dötüme de konmuş olur :D .

bi kerede hortumu ağzıma soktum suyu açtım sonuna kadar suyu içmiyorum ağzımda tutuyorum şiştikçe şişti patlıyodum :D .. sonunda dayanamadım bıraktım ağzımın içi bi hoş olmuştu hoşuma gitti arada sırada yaparım bunu :D

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    gece yatarım sağ ayağımın baldırı kasılır böle ayağımı düz tutamam kasılmadan ama inadına göğsüme dpgru çeker dahada kasıltırım zevk veriodu bi aralar ama bi gün öyle kitlenip kalırım die bıraktım:D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ben küçükken çükümü fermuara sıkıştırdım.yengem çıkarmıştı
    birde:bizim yazlıkta bi atş yakmıştık arkadaşlarla 4 tane pil aldık ateşin içine attık 2 dk.sonra baktık patlamıyo bi gittik yanına bi patladı arkadaşın ayağına bi parça sıçradı çocuk bi ağlıyo arkama bakmadan kaçmıştım:D

muhbir-tbt@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    ağzımdaki yaralara tuz basmak acaip zevk verio bide telefona giren kabloyu açıp dilimi deyirmek züper zevk verio

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 32471 Toplam Mesaj: 123