folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşım Hamile!!!!

Kız Arkadaşım Hamile!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AhmedHan
    AhmedHan's avatar
    Erkek

Yaptığın işin sorumluluğunu al.

Vereceğin karar yüzünden sadece senin diil başka bir insanın daha hayatı etkilenecek.

Evlen gitsin derim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bence evlen yapcak bişi yok cocuğu aldırırsan pişman olursun bence evlen gitsin babanla konuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    prokçum sen benim kardeşimsin. ya iki sokak tepemdesin. ama bilmiyorum bu konuyu en iyi ben biliyorum ve kafanı topla. bakamayacağın bir çocuk ve hayatına kıyacağın bir masum güneş ışığı görmemiş bir insan. tamam elbette zor karar ama bilmiyorum. DÜŞÜN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

a.q ne çok hit aldı bi hamilelik kocum boşver doğursun yavrunuzu uzatmayın artık

eger hala karar veremediysen haydar dümene yazı yaz oo sana üstün bilgisiyle cevap verir (:

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

kardeş bu saatden sonra aldırmayı sakın düşünme çok tehlikeli. biliyorum erken yaşda baba olmak zor devreye aileler girmeli bu durumda evlenmelisiniz anadoluda çok küçük yaşda evlenen ve çok mutlu aileler var gerçi sizlerin durumu daha farklı ama ne diyebilirmki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

Bence git kızın yanına zorla aldırıcaz bebeği de.. Eğer yok mok derse sık kafasına ...

Evliliği unut..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    bu yaşta evlenirsen kaybedersin. aldır çocuğu. bi dahada prezosuz yapma bu işleri.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    hajı hamile olduğundan emin olmadan bişi yapma hamileyse 2 niz oturup knuşun karar werin !

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darq
    darq's avatar
    Erkek
    ben derim herzaman her erkek cuzdanının kıytı yerlerinde bi kondol bulundurmalı.hoca hacı herneyse bence aldırma yazıktır gunahtır bea şimdi aldırırsan bide bu kızla ewlenmezsen bu kızın hayatı da kararır seninkide kararır çocuck zaten belli başına bi gunah.benim de war bi suru arkadaşım we ozelliklede babam ..benim yaşımda baba olmuş adam 18 ın de senin gibi ama şuan hiç pişman deil...........
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek

"iş işten geçti yavrucum"

(seni senden başka kimse anlayamaz bu ne kadar derin bir histir böyle kendimi senin yerine koydumda aniden bu kabustan uyanmak istedim. yaş 18 bi meslekte usta değilsin çocuk doğacak zaten sen daha gençsin eğlenmek hakkın kendini 18inde bağladın. bittin sen. kız kendi kendine gelin güvey)

doğacak çocuk ne birinci ne sonuncu dünyaya gelecek kaç milyarıncı insan. keşke zamanında güçlü olsaydın kız sana doğuracam diye diretmiş kafayı sokmuş bu bir zaman geçmiş evlilik demiş vs vs iyice ittirmiş bu ikiiii. artık ÇOK GEÇ

şimdi git evlen paşa paşa. kız bakireliğini kaybetti ise senden ama şüphen varsa git bebekten kan numunesi (tabiki bebeği doğuracaktır buna adım gibi eminim.) al gizlice dna testi yaptır. senden değilse koy çocuğu hemde boşan. zaten 18 yaş ne demek yahu sen kızın yaptığına bak.

burdan tüm gençlere sesleniyorum.  kızlardan bu numaraları yemeyin. yem atın hemen test mest deyin doğum uzmanı deyin. ayrıca kızlar evlenme meraklısıdır seçtiğiniz kızlara dikkat edin.

Toplam Hit: 35683 Toplam Mesaj: 133