folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşım Hamile!!!!

Kız Arkadaşım Hamile!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    lan 18 yasında hangi kız anne oluom die sevinir annesinden babasından habersiz bu boku yediği halde?

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Eğer olay gerçekse  çok  *ok  bi  durum

Allah  yardımcın  olsun  ne  diyim.

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Merhabalar,

bir kac sorum var sonra tekrar yorum yapacagim.
    Kiz ne zamandan beri sevgilin?
    Kiz kac yasinda?
    Kizin egitim düzeyi nedir?

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

Sahsen süphe ediyorum, kizin gerçekten hamile olup olmadigina, niye sevinsinki ? genç yasta ise? senle dalga geçiyor olabilir .

Hamile olup olmadigina kesin olmalisin, birlikte jinekolog doktora gidin bilgi alin, Kürtajin tehlike boyutlarini size anlatir, ve hamile olup olmadigini bilirsin.

Ve ailene danis umarim onlar sizi en iyi sekilde yönlerdiriceklerdir.

Hamileyse ve de kürtaj düsünürseniz ne olursa olsun kizi yalniz birakma, psikolog uzmanina çikin, bu durumlarda yalniz kalmak çok kötüdür. 

Ailesinin bu duruma görüsü nedir, tabiki sevinçle karsilamazlar, ama geç olmadan onlarla konusun.

Kürtaj'a karsilik, genç yasta çoluk çocuk sahibi olmak zordur, ama aileler arasinda bi yardimlasma destek olursa niye olmasin ? 

Iyi düsünün, tek basiniza durup da geri dönüs olmayan yanlis isler yapmayin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

kızın 2 ay sonra hamile oldugunu öğreniyorsun?? kız senle evlenmek için böyle bir yalan söylemiş olabilir %80 de böyledir..eger dogru söylüyorsa iyicene düşün..çünkü verecegin karar hayatını etkileyecek.bana sorarsan aldır derim elin ekmek tutmuyor daha 18 yaşındasın üstelik hayatının en güzel yıllarındasın hayatını karartma..bide aldırma çok büyük günah filan diyenler var onlara soruyorum bu çocugun işi yok gücü yok hiç bi boktan anlamıyor bebegine iyi bir hayat sunamayacak kısacası..bu bebege yapılacak en büyük kötülük olmaz mı??

not:verecegin karar  sana keşke dedirtmez umarım.

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    bir zamanlar insanlar böyle bişey yapınca söylemeye utanırdı.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    tomannie bunu yazdı:
    -----------------------------

kızın 2 ay sonra hamile oldugunu öğreniyorsun?? kız senle evlenmek için böyle bir yalan söylemiş olabilir %80 de böyledir..eger dogru söylüyorsa iyicene düşün..çünkü verecegin karar hayatını etkileyecek.bana sorarsan aldır derim elin ekmek tutmuyor daha 18 yaşındasın üstelik hayatının en güzel yıllarındasın hayatını karartma..bide aldırma çok büyük günah filan diyenler var onlara soruyorum bu çocugun işi yok gücü yok hiç bi boktan anlamıyor bebegine iyi bir hayat sunamayacak kısacası..bu bebege yapılacak en büyük kötülük olmaz mı??

not:verecegin karar  sana keşke dedirtmez umarım.

-----------------------------
    tabi ki öylede bu geçerli birşey değil.. herkes çocuğuna iyi bir hayat sunmak ister ama bu bir gerekçe olmamalı.. günah günahtır,buna kılıf uydurmak anlamsız :D he günah mı değil mi kürtaj.? günah hemde büyük günah..

Araf suresinden....-> 41 - Onlara cehennemde atesten bir yatak, üstlerine de (atesten) örtüler vardir. Biz zalimleri iste böyle cezalandiririz.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

arkadaşım sanırım hakkın rahmetine kavuştun.:D konuna hiç yorum yapmıyon

Biraz garip olucak ama sormam lazım yaparken kan çıktı mı eğer çıkmadıysa senden once birisi geçirmiş olabilir.Sonrada kız senin üstüne bırakmak için böle bişi yapmışdır.

Aslında durumun o kadarda kötü değil.Şahsen bana olsa ben biraz sevinirdim ama durumun çok zor..

Durumun kesinliği netleşince (çünkü kız sallıyor olabilir evlenmek için..) babana danış böle durumlarda ne yapılı diye çünkü kesin onunda başına gelmişdir:D

Hem olm her türlü önlem almışsın nasıl cocuk doğuyo kılıfı içerde mi unuttun ne:D:D Bu arada nasıl bir kızdır bu bu yaşta ve evlenmeden senle ilişkiye girdi..Şaka yapmıyorsa ve anne olucam diye seviniyorsa küçüklükden gelen bi hatırası olabiir pisikolojik....

Allah Yardımcın olsun.. 

Long Live Turkey..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    Kardeş git bir eczanaye doğum kontrol şeysindena al eğer negatif ise sorun yok eğer pozitif ise de git anala babanla konuş kızda kendi anasıyla konuşsun oda babasıyla konuşur sonra ailen onların evine gitsin Aileleriniz oturup konuşsun bence baban veya kızın babası bu yaşta olmaz ama çocukla bi eşşek lik etmiş mademde birbirlerini seviyorlar o zaman şimdi çocuğu aldıralım bunlarıda nişanlayalım bizin eşşek sıpası [yani sen] eli ekmek tutana kadar nişanlı kalsınlar sonrada evlensinler desin tek çıkışın bu iyi düşün ama kız hamilemi onu netleştir!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    şapkasız cıkmam abü

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
Toplam Hit: 35682 Toplam Mesaj: 133