folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşım Hamile!!!!

Kız Arkadaşım Hamile!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Kardeş Evli olmayanlarda hastaneye gittiğinizde evlilik belgesi istiyo kürtaj için biraz 400-500 ytl ye kıyıp özel doktorda kürtaj yaptıracaksınız. Böyle durumlarda Stresli olmayın kız zor durumda kızın üstüne fazla gitme durumu çok kötü olabilir Dediğim gibi özel bir doktor a gidip durumu anlatın..

------------------------

Ertesi Gün haplarının hiç bir garantisi yoktur şuan en garantili iş prezervatif o bile %100 değil dediğim gibi dayı fazla geç kalmadan paniklemeden doğru ÖZEL doktor a devlete gitmeyin

-------------------------

Kadınların Bazı Dönemleri Vardır Tam gebelik için ideal olduğu zamanlar fazla ayrıntıya giremiyecem ama bu dönemde 1 damlası bile gebe bıraka bilir. Bir yerde okumuştum klazötin üstündeki sperm den gebe kalmış

GENEL OLARAK SÖYLÜYORUM KÜÇÜK ARKADAŞLARIMIZADA BU DURUMLARA ÇOK DİKKAT EDİN İŞİN ŞAKASI YOK HAYATINIZ KARARIR 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    Kürtajda ay sınırı 10 haftadır 8 hafta olmuş bebeği öldürmek istiyorsanız acele etmelisiniz yapacağınız işin adı gerçekçi olarak cinayet nazikçe kürtajdır. Geçinmenin kolay olmadığı bir ülkede karışık bir dönemde zor bir karar alacaksınız kimseye akıl verilebilecek konu değil, çocuğun yaşamasına izin verirseniz bütün zorluklara rağmen kendi etinizden kanınızdan olan nefes alan, gülen, oynayan ve büyüdüğünde seni öldürmeyi düşünmüştük biliyor musun diye sohbet edeceğiniz kızınız yada oğlunuz  olacak bunun için karar vereceksiniz, yaşınız da çok gençmiş Allah kolaylık versin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek

kardeş ne olursa olsun aldırma sakın cinayet işlemeyin.

gidin ailenizle konuşun evlenin

bir insanı öldürmek en büyük günahtır

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    aldırmasalar da cinayet işlenecek zaten :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

adalet bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kürtajda ay sınırı 10 haftadır 8 hafta olmuş bebeği öldürmek istiyorsanız acele etmelisiniz yapacağınız işin adı gerçekçi olarak cinayet nazikçe kürtajdır. Geçinmenin kolay olmadığı bir ülkede karışık bir dönemde zor bir karar alacaksınız kimseye akıl verilebilecek konu değil, çocuğun yaşamasına izin verirseniz bütün zorluklara rağmen kendi etinizden kanınızdan olan nefes alan, gülen, oynayan ve büyüdüğünde seni öldürmeyi düşünmüştük biliyor musun diye sohbet edeceğiniz kızınız yada oğlunuz olacak bunun için karar vereceksiniz, yaşınız da çok gençmiş Allah kolaylık versin.

ne güzel konuşmuşsun :D hele koyu siyah kısıma bayıldım  :D:D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    benden de sana şöyle bi tavsiye. eğer yerse al kızıda uzak diyarlara git. kendinize yeni bi hayat kurun. iş işten geçtikten sonra istelerde istemeselerde aileleriniz sizi kabul edeceklerdir ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

senden once bekaretı bozuksa buyuk bı ıhtımal kız senı saf gordu kendını yamayıp temızlettırmeye calısıyodur gozunun yasına bakma

ama bekaretını sen aldıysan

orasını bılemem...

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Android bunu yazdı:

senden once bekaretı bozuksa buyuk bı ıhtımal kız senı saf gordu kendını yamayıp temızlettırmeye calısıyodur gozunun yasına bakma

ama bekaretını sen aldıysan

orasını bılemem...

saçmalama Adam kendim yaptım diyo ya hala hala KArdeş sen Akıllılara bakma başlarına gelse en başta bunlar kürtaj yaptırır. Senin içinde bulunduğun durumu anlamazlar dediğimi yap. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

geçmiş olsun kocum eger sen kızı seviyorssan bence gidin ailesinden isteyin sözz kıyılsın sonra çocuk dünyaya gelsin

çocuk dogdukdan sonra gidin nikahınızı kıyın :D sonra bi yastıkda kocayın heee yoqq ben evlenmem ben istemiyorum diyorsan kızı ikna et götür çocugu aldır.ama senin fazla bi vaktin kalmamış sanırım.

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

öldürme sakın cocuğu.on alrı bin kişilik tarikat bi cocuğa bakamazmı ki ? gizlice doursun yenge tarikata teslim etsin biz büyütelim.

konusması kolay hadi bak falan diyecektir birileri onlara cevaben : ist/ beykozdayım getirin cocuğu bana evde 4 tane bebek var besincinin zararı dokunmaz bakarız.

ama sakın kesmeyin çocuğu.illa kesecekseniz biraz büyütün kesip organlarını satın bir insanda 66 milyon dolarlık organ var(müşterisini bulursan) 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 35705 Toplam Mesaj: 133