folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Knight Online Emeklilerine Duyuru.

Knight Online Emeklilerine Duyuru.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Incanus
    Incanus's avatar
    Erkek

ben de gelirim hocam

Selam ver, alacaklı çık.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

vay be yanlış hatırlamıyorsam regeditten ayar yapıp level 10da bile supernova çakıyorduk 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı

vay be yanlış hatırlamıyorsam regeditten ayar yapıp level 10da bile supernova çakıyorduk 

Bir gece ayarı fazla kaçırmışım açmışım supernovayı buz atmayı falan gelen geçene sallıyorum ama nasıl heyecanlıyım.

Sanırım öğleden sonra falan oturmuştum, saat 01.00 olmuş hala internet cafedeyim, o zaman bilgisayar yok tabi bizde.

Mahallenin yağız abileri kalmıştı tek cafede. Sonra annem döve döve çıkarmıştı beni. Ne günlerdi :)

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

müridcanlar konuya bilerek mesaj yazmadım, halen etrafı yokluyorum.

yakın bir zamanda ana konuyu acarak bir anket düzenleyecegim oyun ici islevlerle ilgili, acele etmemize gerek yok, paldır küldür acmaktansa gec olsun güzel olsun.

su an icin feedback fena degil. bu arada yanlıs anlasılmasın, acılırsa kafa dagıtmak icin acılacak zaten server, ticari bir kaygı veya online sayısı sürekli fazla olsun gibi düsüncelerim yok, elbet kimsenin oyunda olmadıgı zamanlar da olacak, bunlar problem degil.

bu arada eski bir db düsünüyorum ben de, oyunu en son gördügümde rengarenk lunapark gibiydi, sacmalık.

Andrei tarafından 23/Nis/14 23:29 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

6-7 senedir oynamadım mümkünse 6-7 yıl önceki versiyon olsun :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

beyler bişey sorcam. Şimdi bende corsair m95 mause var. Istediğin tuşa istediğin özelliği verip makro kurabiliosn. 6 ile 7 e minoru aldım 9 a da potu koydum. Mause un bir tuşunu seri şekilde 678 678 e ayarladım. Bi private server  a girdim basıyorum ama çalışmıyor. Neden dir bu acaba ?

yav niye kimse beni iplemedi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

ben hala oynuyorum ara sıra girip :D açın pvp de takılak..

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

2006da askere gitcem diye bırakmıştım o gün bugündür oynamadım. ama oynarım ^^

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

beyler bişey sorcam. Şimdi bende corsair m95 mause var. Istediğin tuşa istediğin özelliği verip makro kurabiliosn. 6 ile 7 e minoru aldım 9 a da potu koydum. Mause un bir tuşunu seri şekilde 678 678 e ayarladım. Bi private server  a girdim basıyorum ama çalışmıyor. Neden dir bu acaba ?

yav niye kimse beni iplemedi

Hocam sorunu bilemiyorum ama ben mouseun sağ clickini 50 ms'de bir tıklamaya ayarlamıştım. Minore öyle bir basıyodu ki 1 saniyede canı fulleyip manayı sıfırlıyodu. Kontrol edemiyordum. Tabi klavye tuşlarına ayarlamak daha mantıklı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Holyzone ile TBL editlerdik.

Bende Koxp editlerdim, Eslant town da oturduğum yerde exp kasardım :)

Ah ulan ahh

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 8933 Toplam Mesaj: 88