folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Knight Online PVP - Source - (TBT Gönüllü Geliştirme)

Knight Online PVP - Source - (TBT Gönüllü Geliştirme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

ulan kör cahil aklımla 4-5 sene önce 1299v db editleyip farm server yapmıştım ulan o kadar ince çalışmıştım ki worm droplarını bile tek tek ayarlamıştım 

eski günlerde ki gibi kasmalı item droplamalı db yapmıştım 

bi eleman kanıma girip server açtırmıştı sonra öğrendim ki 1-2 ay sonra kapandıktan sonra satmış benim db yi 

ulan insan bir sigara parası atar köpppppek

buda böyle bir anımdı 

güzel server olursa akşamları pk lık olabilir niye olmasın

hahahah hocam aynı ultima da sphere editlediğim günleri hatırlattın ya 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yazıyorum.

70+ skilleri açık değil
    Krowaz açık mı emin değilim açık olsa iyi olacak ama krowaza git itemleri topla gel babam onları birleştir manyaklık. Solucandan çıksa iyi :)
    magic anvil in oranı çok beter + basılamıyor denecek kadar az +3 e geçirmeyi başaramadım. (trinada eklenebilmeli)
    ft-bdw varsa kalmalı yoksa eklenmeli.
    potların şuan ki hali çok güzel sınırsız olmamalı, bittikçe gidilip alınmalı.
    yanımızdaki adamı bazen göremiyoruz.
    Power up store da aktif edilebilir.
    falan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Yazıyorum.

70+ skilleri açık değil
    Krowaz açık mı emin değilim açık olsa iyi olacak ama krowaza git itemleri topla gel babam onları birleştir manyaklık. Solucandan çıksa iyi :)
    magic anvil in oranı çok beter + basılamıyor denecek kadar az +3 e geçirmeyi başaramadım. (trinada eklenebilmeli)
    ft-bdw varsa kalmalı yoksa eklenmeli.
    potların şuan ki hali çok güzel sınırsız olmamalı, bittikçe gidilip alınmalı.
    yanımızdaki adamı bazen göremiyoruz.
    Power up store da aktif edilebilir.
    falan

Teşekkürler hocam tespitler için haftasonu itibariyle bu demiş olduğun olaylara teker teker bakacağız görüyorum hep sistemde onlinesın :D magic anvil ratelerine database üzerinden düzenleme yapıcam eskiden kolaydı biraz zorlaşmış detay artmış yoksa şimdiye yapacaktım döküman okumaktan ciğerim soldu resmen :D adam akıllı bişey yazan olmamış bi türlü bayram tatilinide baya bir geliştirme yapmayı planlıyorum şu karater kaybolma sorunuda öncelikli sorunlarımız arasında.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

hocam adam akıllı bir şey yazabilmemiz için dedigimiz olanakları saglaman lazım

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Hocam düzenli bir server kuruyorsanız oynamak, etmek, vakit olduğunca ilgilenmek isterim. Oyuncu da çağırabilirim neredeyse bi clan kadar. Direk pvp'den ziyade yarı zor yahut item olayının biraz zor olduğu serverler bence daha çok tutuyor. Tabi edit vs olmadığına güvendirilmeli insanlar.

Avukat/Hukukçu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

aslında knight online zone mantıgı yürütülebilir.

level atlamak bu kadar basit olmasın KO ZONE gibi az zorlaşsın. 72 olan son levele 1 gün boyu kasmak lazım KO ZONE' da.

potlar ücretsiz olabilir

bazı farmlarda coin düşebilir ki para kasmak çok zor 

CZ bomboş oranın yaratıklarına el atılmalı.

Eslant ve CZ' de potion NPC yok :/ 

upgrade işine el atılmalı en azından +6' ya kadar kolayca gelmeli sonrası yine şansa kalmış denir.

BUS kolay kolay düşmüyor bus düşebilir.

Goblinlerden goblin pads düşmüyor.

Para, oyuncu olmadığı için item dizmek neredeyse imkansız. Oyuncu çok olsa belki party ile falan bişeyler yapılmaya çalışılır ama o da yok bu yüzden wormlere yapıldığı gibi dizilimde kullanılan itemler lycaonlara falan dağıtılabilir. Örnek Flame Ring gibi, Blessed Belt gibi. 

70 üstü skiller için master görevi yapmak lazım ancak para ve item yok.Üstelik zombielerden zombie eyelar falanda düşmüyor ki kecuri ring olayına hiç el atmadım bile :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Yapılacak Listesi( Bu haftasonu bitirmeyi planladıklarım):

1. Dropları düzenlemek örnekler varsa elinzide droplist şeklinde onları bizim sisteme aktarayım.
    2. Upgrade oranları ayarlamak.
    3. CZ'ye boss vs. atamak (nasıl yapıldığını düzgünce öğrenmem lazım şuan amelasyon atabiliyorum :D)

Bunun dışında dropları çoğu canavara eklicem ama şu var maradon merdiven başında duran bi adam var oraya shelleri raptorları koyum mi yoksa droplardan mı alsın userlar? bunu bir kararlaştıralım :) Oto patch geldi halledebildim sonunda.

Başlangıç itemi olayını ayarlıcam letterdan gelicek usera otomatik olarak. Sistem stabil olduğunda genel bir res gelicek haberiniz olsun. Genel sorunlar çözüldükten sonra webpanel tarafına geçicem. @furkiak şu userların birbirini görememesi konusuna bakıcak bugün yarın malum işten geliyoruz bazen yorgunluktan pc yi bile açamıyoruz :( Bu arada tekrar belirtiyorum sistem açılmadı sadece test amacıyla yayında lütfen ona göre yorumlar yaparsak sevinirim genel olarak söylüyorum çünkü sürekli pm den ve/veya başka mecralardan bu niye böyle düzeltin çabuk diyen arkadaşlar var emrivaki yazıyorlar bu biraz ayıp oluyor biz burda eski anılarımızı yad edelim hemde güzel bişeyler ortaya çıkaralım diyoruz tamamen amme hizmeti olarak ama bazı arkadaşlar köle gibi mi görüyor bizi yoksa çok kolay bişey olarak mı görüyorlar işi bilmiyorum ama patron vari emirler yadırıyor. Burdaki söylediğim şeyler abi burda şöyle sorun var haberin olsun diyen arkadaşlara değil sadece durumu açıklamaya çalışıyorum :) kod ve database bilgisi olan arkadaşlarda pm yoluyla benimle iletişime geçerse beraber geliştirebiliriz sadece furkiak ve ben olmayalım geliştiren kişi ekip çoğalsın ki daha iyi şeyler çıkaralım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

server 3-5 gün sonra kapanmayacaksa, vakit buldukça web tarafını geliştiririm.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

arkadaşlar bugün tatil günümdeyim akşama kadar evdeyim oyuna gelip upgradecinin ordan para item isteklerinizi karşılayabilirim. elimden geldiğincede düzenleme yapıyorum

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

server 3-5 gün sonra kapanmayacaksa, vakit buldukça web tarafını geliştiririm.

hocam açıkcası kapatmayı düşünmüyoruz çağlar bakıyor web tarafına discord a gelirsen müsait olduğunda ne yapabiliriz konuşuruz

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 14851 Toplam Mesaj: 113
online knight pvp source