folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

RaAmLis bunu yazdı:

Razer den beleşe almıştım ms runelarını jungleda iyi oluyor ms.

Ad carryde 1 ms 2 flat hp yada 1 ms 2 arpen kullanıyorum. 3 slotu da ms yapmaya gerek yok bence.

Bu sefer ki runelar sanki biraz pahalı olmuş cadılar bayramında daha ucuz du limited rune lar galiba.

%75 indirim de iyi oldu vayne, xerath, ahri 3lüsünü çektim hemen:)

Bilmeyen varsa xerath vayne ve taric %75 indirimde şuan rp varsa kaçırılmayacak fırsat.

2 tane ms rune aldım hiç bi yararını göremedim 3k ip havaya uctu :D neyse sağlık olsun

nunu jungle alırım .
    ms runeları + mastery + w skilli ekstra olarak takımımızda janna varsa birde botla başlarsak .
    karşı tarafın jungle ını duman ederiz diye düşünüyorum.

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

birader sana ms rune nerde işe yarar söyliyim, 

misal kendimden örnek veriyorum, main hero'm garen

garen'in kendi yaptığım build'iyle örnek vereyim

runeler:

- 3 x move speed quint (1 tanesi 26 hp de alınabilir)

- kırmızılar 8.5 ad

- sarılar 13 armor

- maviler 13 magic rezist

ve oyuna da 1 bot 3 pot ile başladığını düşün, 380 ms falan yapıyor.

garen zaten 2 lvl oldu mu, en kral adam gelse siker. 2.5 saniye op silence, ve Q'nun verdiği MS'yi düşün, harass yapamıyacağın adam yok

ki ben genelde doran shield ile başlarım oyun başından sonuna kadar hp'm her zaman full'dür

2 ranged veya mage'ye karşı solo oynasam bile bu böyle, sağda solda gördüğünüz buildleri unutun.

iyi oynamak istiyorsanız, her zaman kendiniz build düşünün.

garen ile oynadıgım bi maçta, karşımda 400 armorlu garen vardı, ben ad garen'dim, süründüre süründüre kesiyodum

oyunda hiçbi zaman sabit bir build yok, kimi zaman tank kasarak keserim milleti, kimi zaman garen'e infinity kasarım

ama size çevrenizde göremeyeceğiniz bi garen buildi vereyim:

- ilk olarak ne yapıp ne edip, 1110 liralık hp'yi alıyoruz, onu frozen mallet'e çeviriyoruz

- bot olarak 3lük alıyorum

- malletden sonra duruma göre atmas ya da sword of divine yapıyorum

diceksiniz ki divine ne alaka? şu alaka, garen atak speed özürlü bi char, oyunun en fazla atak speed'ini veren item divine, ayrıca aktifi 30 armor pen

ayrıca 4. vuruşta 100 magic dmg, hala anlayamadım ne işe yaradıgını? hani bizde mallet var ya :) karşımızdakini sürekli %40 slowa maruz bırakıyoruz bu yöntemle :) adamı süründürürken asla ve asla E'ye basmıyoruz, yoksa biz dönerken slow'u bitebilir ve kaçabilir sadece Q atıyoruz geldikçe

ha slow'u siz yerseniz o zaman basacaksınız E'ye, sonra da hemen dönmeyi durdurup düz vurmaya devam ediceksiniz

- daha sonra atmas, karşıda tank varsa last whisper, iyi kastıysanız atmas yerine direk infi alın

- kalan yerlere de bir iki tank itemi alsanız, vs de kesemeyeceğiniz adam yok.

ben bu ve buna benzer enteresan buildler ile, garen ile vs de hiçkimseden korkmam

en kötü oyunumda bile oyuncular benle teke tek dalamıyorlar, 

ha spelleri de söyliyim, ekzoz ignite :)

biliyosunuz ignite artık cd'deyken ad ve ap artırıo :)

bazıları ekzoz ignite riskli değil mi diye soruyo, hiç kaçma spell'i yok vs, e oynamasını bilirsen değil :)

edit: garen ile kesmekte zorlandığım 2 char var sadece, feedlenmiş sion ve volibear :) birinin ultisi birinin pasifi op :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bugun bir vayne vardı bizim takımda piskopat gibi herşeyi flat as dizmiş qui lerde 4.5 mov speed :D earlyde aktı resmen.

bu arada dodge runeler geri alındı. ip ler iade edildi.gelen ip ile

seal : armor,mana regen, attack speed   alim diyorum .

mana regen olarak hangisini tercih etsem daha iyi olur acaba per level larmı yoksa flat mı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

bugun bir vayne vardı bizim takımda piskopat gibi herşeyi flat as dizmiş qui lerde 4.5 mov speed :D earlyde aktı resmen.

mana regen olarak hangisini tercih etsem daha iyi olur acaba per level larmı yoksa flat mı

fatin bekleyip runeleremi yatırsam, yoksa irelia yımı alsam.Şu an jarvanla oynuyorum,tam bir takım oyunu oynuyor ve memnunum.Napmam lazım 15 lvlim şimdi ve runeleri nasıl dzeceğim bilmiyorum.

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

fatin bekleyip runeleremi yatırsam, yoksa irelia yımı alsam.Şu an jarvanla oynuyorum,tam bir takım oyunu oynuyor ve memnunum.Napmam lazım 15 lvlim şimdi ve runeleri nasıl dzeceğim bilmiyorum.

sadece 6300 lüklerden alma ucuzlardanda al ki oyun çeşitligin artsın ama yinede sen bilirsin. rune diziliminde yardımcı olurum problem değil hele bi 20 olda :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

rp bug buldum. purchase rp kısmına gelin ordan solda en üstte direct debit seçin. aşşada ülkeyi netherlands olarak değiştirin hollanda yapın. ondan sonra alacağınız rp miktarını seçin. sonra karşınıza çıkacak boşlukları kafanıza göre sallayın. ama tutarlı olsun. mesela account number 15648 5 haneli yapınca oluyo. şehir ismini bilindik şehir yazın. mail adresini sallayın sonuna hotmail.com yazın

make total destroy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Cosplay bunu yazdı:

rp bug buldum. purchase rp kısmına gelin ordan solda en üstte direct debit seçin. aşşada ülkeyi netherlands olarak değiştirin hollanda yapın. ondan sonra alacağınız rp miktarını seçin. sonra karşınıza çıkacak boşlukları kafanıza göre sallayın. ama tutarlı olsun. mesela account number 15648 5 haneli yapınca oluyo. şehir ismini bilindik şehir yazın. mail adresini sallayın sonuna hotmail.com yazın

debitten kastın prepaid card mı ? öyleyse bi kaç bişi denedim ama tık yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

hocam purchase method kısmında en baştaki seçenek. direct debit yazıyor üstünde. sallama kısmını yapamamışındır büyük ihtimal. bug sadece ülkeyi hollanda yapınca işliyo çünkü orda bank code falan sormuyor.

make total destroy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Buglu bıle olsa bu oyunun rpsı alınmaz :) Hayatımın bır 30 dakıkasını daha sınırleneren bu oyun sayesınde bosa harcadım :)

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrkDvl
    DrkDvl's avatar
    Erkek

Cosplay bunu yazdı:

denedim oldu valla 

Toplam Hit: 87712 Toplam Mesaj: 597