folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Materies kısmı ne işe yarıyor, orayı doldurmalımıyım ve neye göre, kullandığım karaktere göremi doldurmalıyım ?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?

sanki bir fiddlecı daha doğuyor :P

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Eklesenize beni de nick higelf   . bloodmage doluydu eski nicki yazdım :)

İndia İndia !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:

Esconda bunu yazdı:

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?

sanki bir fiddlecı daha doğuyor :P

Heroyu aldım bilr ama dediğim gibi skilleri manyak ama vuruş yok, böyle yok gibi vuruyor :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hatta clan kurma falan varsa TBT clanı ayarlayın da takılalım beraber. Günde 2 oyun oynamadan yatamıyorum :)

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Fiddle ap herosu magic damagei oldukça yüksek bir champ  bu yüzden oto atak değilde spelleri ile ölümcül olur. Oto atağı ile ben adama tıklayayım o vursun öldürsün bir vuruşta canından kayda değer bir miktar götüreyim diyorsanız ad herolara bakacaksınız tryndamere buna örnek olabilir.

Dotanın tersine bunda herolar direk ayrılmıyor ap-ad diye istediğiniz gibi kasabilirsiniz özgürlüğünüz var. Fiddle'a ad arttıran itemelr kasıp ad ile de hasar verebilirsiniz yada tryndamere ap kasıp e skilli ile hasar verebilirsiniz. Ama bu tercihler biraz fantaziye kaçar:)

Herolar ayrılmıyor dedim ama tabi heroların skillerinin özeliklerine göre hangi türe uygunsa o kasılır. Mesela x herosunun q skili 100 magic damage vuruyor bunun birde ap/ad ratiosu var yanında () içinde yazar. Mesela bu q skilinin ap ratiosu 0.5 diyelim sizde oyunda itemelrden +100 ap aldınız diyelim bu ap'in yarısı q skilinin magic damageine eklenir yani 150 vurursunuz rakibe.

Heronun bütün skilleri ap ratioludur siz buna gidip de ad itemelr kasarsanız sizle dalga geçerler.

Ama tabi çok ortada olan herolarda var mesela twisted fate ap da kasılır ad da kasılır hybrid de yapılır nereye çeksen oraya gelir yani.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:

Fiddle ap herosu magic damagei oldukça yüksek bir champ  bu yüzden oto atak değilde spelleri ile ölümcül olur. Oto atağı ile ben adama tıklayayım o vursun öldürsün bir vuruşta canından kayda değer bir miktar götüreyim diyorsanız ad herolara bakacaksınız tryndamere buna örnek olabilir.

Dotanın tersine bunda herolar direk ayrılmıyor ap-ad diye istediğiniz gibi kasabilirsiniz özgürlüğünüz var. Fiddle'a ad arttıran itemelr kasıp ad ile de hasar verebilirsiniz yada tryndamere ap kasıp e skilli ile hasar verebilirsiniz. Ama bu tercihler biraz fantaziye kaçar:)

Herolar ayrılmıyor dedim ama tabi heroların skillerinin özeliklerine göre hangi türe uygunsa o kasılır. Mesela x herosunun q skili 100 magic damage vuruyor bunun birde ap/ad ratiosu var yanında () içinde yazar. Mesela bu q skilinin ap ratiosu 0.5 diyelim sizde oyunda itemelrden +100 ap aldınız diyelim bu ap'in yarısı q skilinin magic damageine eklenir yani 150 vurursunuz rakibe.

Heronun bütün skilleri ap ratioludur siz buna gidip de ad itemelr kasarsanız sizle dalga geçerler.

Ama tabi çok ortada olan herolarda var mesela twisted fate ap da kasılır ad da kasılır hybrid de yapılır nereye çeksen oraya gelir yani.

ad, ap derken oyun içi itemlerindenmi bahsediyorsun, yeni olduğum için kısaltmaları bilmiyorum.Birde bir kısımda topladığın experiencele alabileceğin crital attack gibi bazı özellikler var.Bunlar ne işe yarıyor 10 levelim fiddle a harcadığım para haricinde 2650 param var bunları birkitirip heroyamı yatırmaliyım, yoksa o critical attack gibi satın alabileceğin itemleremi yatırmalıyım ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

RaAmLis bunu yazdı:

ad, ap derken oyun içi itemlerindenmi bahsediyorsun, yeni olduğum için kısaltmaları bilmiyorum.Birde bir kısımda topladığın experiencele alabileceğin crital attack gibi bazı özellikler var.Bunlar ne işe yarıyor 10 levelim fiddle a harcadığım para haricinde 2650 param var bunları birkitirip heroyamı yatırmaliyım, yoksa o critical attack gibi satın alabileceğin itemleremi yatırmalıyım ?

http://www.tahribat.com/Forum-League-Of-Legends-Ana-Konu-146803/1/#1721252

ayrıca kısaca özetlemek gerekirse

ap  skillere dayalı champlar
    ad düz vuruslara dayalı champlar
    tank  ölmeyen takımı kollayan team fightı başlatan champlar
    off tank  hem yatmayan hem vuruş gücü kuvvetli olan champlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Fcn ikinci sorum daha önemli bnm için , ona bir yanıt verebilirmisin bu runes'lar ne işe yarıyor ve ne yapmalıyım 20 lvla kadar biriktireyimmi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

Fcn ikinci sorum daha önemli bnm için , ona bir yanıt verebilirmisin bu runes'lar ne işe yarıyor ve ne yapmalıyım 20 lvla kadar biriktireyimmi ?

önceki postlarımdan birindede söledim. bence 20 levela kadar rune e ip vermek gereksiz.  20 lvl olunca hem hangi champlarla oynadıgına karar vermiş olursun hemde tier3 rune lerden alabilecegin için daha yararını görürsun oynadıgın karaktere uygun runes sayfası dizersin. champlara yatırabilirsin ip yi.  runes oyunda bir çeşit destek sağlayıcı statlar, hp,mana regen,armor, penets çeşitleri  vs..  1 runes sayfası için ortalama 25k falan ip gerekiyor bu arada onuda sölim :D

Toplam Hit: 87401 Toplam Mesaj: 597