folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:
    -----------------------------

FCN bunu yazdı:

aslında oyuna türkçe dil destegi gelcegindne hiç memnun değildim.rezillik olur diye düşünüyordum ama tahminimde kat kat ve kat daha iyi.sırf bu seslendirmeler için bile sabahtan akşama kadar yorick,galio ve annie oynayabilirim. 

http://www.youtube.com/watch?v=XyLVFTgdD-4&feature=relmfu

itinayla kan alınır ahahaha

yorick'in esprisi süper ama :d

Si vis pacem para bellum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

aslında oyuna türkçe dil destegi gelcegindne hiç memnun değildim.rezillik olur diye düşünüyordum ama tahminimde kat kat ve kat daha iyi.sırf bu seslendirmeler için bile sabahtan akşama kadar yorick,galio ve annie oynayabilirim. 

itinayla kan alınır ahahaha

asdasdfagadasf http://www.youtube.com/watch?v=PMgDUKnxIP4&t=57s

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Arkadaşlar wukong master yi ve miss fortune için itemleri ve skilleri söyleyebilirmisiniz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=PXY36W5iXbA

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

Arkadaşlar wukong master yi ve miss fortune için itemleri ve skilleri söyleyebilirmisiniz?

miss fortune için klasik ad range buildi çıkıcaksın.  bloodthirster,infinity,phantom geriside karşıya göre bir lastwhisper alabilirsin,focus yiyorsan angel alabilir,bir phantom daha çıkabilirsin vs..   

wukong u  off tank kasman daha hayırlı olur takım için.   warmog veya frozen mallet , atmas ,ap varsa malmortius gibi yazılıyordu galiba hexdrinkerın üst itemi. takımın öndeyse bloodthirsterla devam edebilir veya yeniliyorsanız biraz daha tanky devam edebilirsin. force of nature veya omen falan karşıya göre yine. 

yi de nerde oynicagına göre değişir ama bana göre en iyi yi backkdoor açan yidir. :D  oyüzden  phantom,bloodthirster,infinity,phantom,phantom  tarzında çıkarak sürekli lane pushlamak işine yarabilir.  troll build olarak gayet te güzel olan ap yi vardır onun içinde death fire grasp rabadon,zhonya  falan klasik ap build çıkabilisin. 

skillerde. miss fortuneda önce q yu sonra e yi fulle. aralardada ultiye ver.   

wukongta  yine q ve e  

yi de yine q ve e    

:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

dianayı oynayan varmı ?  gözüme acaip op gözüktü. zyrada %50 ye varan nerf geliyor 

http://www.youtube.com/watch?v=Uak19ra0OWQ&feature=share  buda bonus olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fausugur
    fausugur's avatar
    Erkek

nick:fausugur eu east lvl 10

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

EU WEST: BadHear

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

semi-hardcore wow oynuyorum bazı zamanlar raide yeni gelen elemanlar acayip acayip hatalar, hareketler yapıyor; bu 2 günde yaşadığım stresi hiç bir zaman yaşamadım. lolde 200ü yeni geçti win'im çok fazla oynamıyorum ama hayatım boyunca ne lolde ne başka bir oyunda bu kadar gerizekalı oyuncu kitlesi görmedim. 

jungle yok üstte 2 kişiyiz, düşman rengar benim yanımdaki ap elemanı provoke ediyor. gerizekalı da gaza gelip peşinden çalıya giriyor. 2v1 ölüyor haliyle 1.5 saniyede. suçlusu biz oluyoruz. :D ne rune var ne oyun bilgisi var ne guide okumak var. her oyun en az bir leaver. ilk 3 dakikada 4 kill veren solotop gördüm aq. lan 1:30da creepler geliyo zaten :D elemanın biri küfür ederseniz anında çıkarım diyor, 3 kişinin verdiği cevap "ananı avradını sikerim oç xD". tam cehennem aq. :D

adamlar kimsenin yapmadığını yapıyorlar; türkçeleştirme, türkiye lokasyonlu sunucu, türkçe forum açıyorlar destek olmak lazım diye geçmiyordum weste. wowa expansion gelicek sıkışmak üzere olan zamanıma rağmen 20lira rp alayım bile dedim ama yoook.

halbuki westte epey de güzel bir row yakalamıştım son 5-6 oyunda ezici galibiyet, feedlenmiş mid olarak rol oynuyordum. ilk defa bu kadar sarıyordu oyun.

yani, siz siz olun takımınız hazır değilse ve online oyun konusunda noob değilseniz türk serverından uzak durun. :D

ulquiorra tarafından 21/Eyl/12 16:25 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benim ranked team olduğu için geçirememiş götelekler :)

ehehe iyi oldu walla bi an bile girmek istemedim türkiye serverına

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
Toplam Hit: 87740 Toplam Mesaj: 597