folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

aynen xin bencede cok gereksiz bi hero. full atak kassan tek focusluk işin var. off tank kassan yine orta halli bişi oluyor.en fazla jungle la verim alabilirsin fakat nekadar tartışılır.

ayrıca cogu streamerda başta doublelift olmak üzere oyundaki en kötü buldukları champ diyebilirim..

hangi carry heroyu full atak kasarsan kas tek fokusluk işi var zaten. offtank kastınmı da orta hallik bişi oluyor dediğin gibi.

xin gibi bir hero ile oynuyorsan oyun başlarında ilerde seni zorlayacak heroları oyundan düşürmen için sürekli gank yapman gerekiyo ya da lane de agresif oynamalısın. streamer adamlar genelde kül yutmaz adamlara karşı oynadığı için xin tehlikeli bi hero.

aslında heronun buffa ihtiyacı var bana kalırsa. 

make total destroy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Cosplay bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

aynen xin bencede cok gereksiz bi hero. full atak kassan tek focusluk işin var. off tank kassan yine orta halli bişi oluyor.en fazla jungle la verim alabilirsin fakat nekadar tartışılır.

ayrıca cogu streamerda başta doublelift olmak üzere oyundaki en kötü buldukları champ diyebilirim..

hangi carry heroyu full atak kasarsan kas tek fokusluk işi var zaten. offtank kastınmı da orta hallik bişi oluyor dediğin gibi.

xin gibi bir hero ile oynuyorsan oyun başlarında ilerde seni zorlayacak heroları oyundan düşürmen için sürekli gank yapman gerekiyo ya da lane de agresif oynamalısın. streamer adamlar genelde kül yutmaz adamlara karşı oynadığı için xin tehlikeli bi hero.

aslında heronun buffa ihtiyacı var bana kalırsa. 

bence buff değilde miyadını doldurmuş herolardan biri. mesela miss fortune da öyle. 2 patch tir bufflanmasına rağmen oyunda aktif bir rol üslenemiyor. buda eski heroların kötülügünden değil yeni heroların daha iyi olmasından kaynaklı. mf nekadar kassarsa kassın bir vayne veya bir graves olamıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

ilk skillin damage iyi ama auto attack gerektiriyor ve basit bir skill için biraz yüksek cdsi var . çünkü adama mutlaka auto attack yapmamız gerek.
    çoğu heronun base msleri yüksek bu yüzden yakalamak biraz sıkıntı olabilir . burda devreye 3. skill giriyor ama oda magic damage olduğu için ve apden + kazandığı için mid ve late gamede sadece yakalamak için kullanılabilir . oyun başı iyi gank atılabilir ama oyun sonuna doğru sadece tf başlatılır veya adam yakalanır . yine basit bir skill için yüksek cd ama slow olarak baya iyi bi skill . 2. skill bence gereksiz bir skill . hem yüksek cd hem as pek bişimize yaramaz gibi iyi damage olmadıkça . ultiye gelicek olursak pek özel bir yanı yok ama diğer skillere göre daha iyi gibi.

jungle konusunda ise oyun içinde xin hiçbir zaman bir rammus , maokai , skarner veya leesin kadar etkili olamaz .
    oyüzden rpye değicek bir yanı yok gibi.

aslında skillere bakınca jungle herosu gibi dursana dominionda baya iş yapıyor :D

FCN bunu yazdı:

lee sin ile akmaya başladım :D  geç oldu ama güç olmadı.  galibiyet serisindeyim fazlasıyla takım oyununa ihtiyacı var ama takım uyumluysa sırtlıo götürüyor

vampiric le başlasam leash gerekiyor

doranla başlasam wriggle geçikiyor

buna bi çözüm bulucam artık :D 

leash illaki olucak olmazsa olmaz . o senin hızlı camp atlamanı sağlıcak .
    dorans ile başlıyorsan hiç wriggle düşünme , kill alabiliyorsan . direk bt çıkman daha iyi olur . bir kaç dorans stackleyip .
    eğer wriggle yapıcaksanda atmong iyi olur bence.

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Arkadaşlar millet co-op vs al da bot kullanıyor genelde . Düzgün bi bot söyleyin de ofiste başında durmadan para kasayım :)  Malum rune alacaz para lazım .

İndia İndia !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

Arkadaşlar millet co-op vs al da bot kullanıyor genelde . Düzgün bi bot söyleyin de ofiste başında durmadan para kasayım :)  Malum rune alacaz para lazım .

Ben bilmiyorum ama mutlaka bilen bir arkadaş vardır !

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

botuda ilk defa senden duyuyorum .

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

he bot kullanın da oyun silkroad'a dönsün, zaten yeterince afk / leaver / feeder varken.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

O değilde ben Jarvanı çok seviyorum ve gayet başarılı bir karakter olmasına rağmen hiç alan görmedim benim dışında ?

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Evet ELO HELL den tamamıyla çıktım gibi birşey.

ELO : 1401

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Elo hell mi kalmış daha biraz daha kassan gold badge alacan.

online olan varsa westte aram filan custom birşeyler yapak.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 87746 Toplam Mesaj: 597