folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Adamlar süper pro oynuyor. Şöyle düzgün bi takım olsa da biz de katılsak , oyun sitilimizi öğrenip ona göre taktikler geliştirsek mesela ... 

İndia İndia !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

behkuh yoksa tsm izlenmez:D

Zaten chaox goturuyor takımı gerisi boş adamlar.Belki biraz da rainman. Gerisi troll hep.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:
    -----------------------------

Zaten chaox goturuyor takımı gerisi boş adamlar.Belki biraz da rainman. Gerisi troll hep.

ikisinin görevi carry olduğundan olabilir mi acaba. gerisine de troll demek gereksiz eleştiri olmuş

make total destroy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Cosplay bunu yazdı:

RaAmLis bunu yazdı:

ikisinin görevi carry olduğundan olabilir mi acaba. gerisine de troll demek gereksiz eleştiri olmuş

katılıyorum. tsmde bireysel olarak oynadıkları rolde en iyi olmayan oyuncular var fakat takım oyununu gerçekten iyi oynayan takımlardan biri olarak görüyorum. mesela bir sk ya baktıgımızda sürekli bir revizyon halinde. takım yeni birine alışmadan biri gidiyor biri geliyor. bu sene 3 değişiklik oldu yinede ocelote bakıyoruz adam alıyor götürüyor oyunu.

edit ayrıca bişi daha eklemek istiyorum. oyundaki tartışmasız en iyi ap carry oyuncusu tartışmasız ocelote tur fakat tsm vs sk maçlarında reginaldın cogu kez ocelote u counterladıgını unutmamak lazım bakalım nasıl olcak oyun  bekliyoruz :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Eloyu 1504 yaptım. mutluyum nihaha

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

abooow tbtden de oynayan varmış ben daha 2 gün önce başladım us north americadayım, önceden dota oynadığım için kolay alıştım ama şu itemleri iyicie öğrenmem lazım bir de şu rune olayı var onları.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

varsa batı avrupa serverinde oynayak ?  6 aydır oynamıyodum yeni herolara alışmaya çalisiyorum bende :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

DotA oynayan kişiler oyuna çok kolay alışabiliyor. 3 sene dota oynadıktan sonra LoL'e geçtim ve 3. oyunumda skorum. 18/6/12.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

Cosplay bunu yazdı:

RaAmLis bunu yazdı:

katılıyorum. tsmde bireysel olarak oynadıkları rolde en iyi olmayan oyuncular var fakat takım oyununu gerçekten iyi oynayan takımlardan biri olarak görüyorum. mesela bir sk ya baktıgımızda sürekli bir revizyon halinde. takım yeni birine alışmadan biri gidiyor biri geliyor. bu sene 3 değişiklik oldu yinede ocelote bakıyoruz adam alıyor götürüyor oyunu.

edit ayrıca bişi daha eklemek istiyorum. oyundaki tartışmasız en iyi ap carry oyuncusu tartışmasız ocelote tur fakat tsm vs sk maçlarında reginaldın cogu kez ocelote u counterladıgını unutmamak lazım bakalım nasıl olcak oyun  bekliyoruz :D 

Ben o an oynana maçlara göre değil şu ana kadar ki performansa göre dedim. Chaox ve rainman gibi adamlar her zaman ciddi görevlerini yapan cıvıtmayan adamalr.Geri kalanlar ise işin taşşağında kişiler adamlar gırgırına oynuyorlar.

Birde bunlar kadar üst düzey olmasa da guardianbob da gerçekten ciddiyetle oynayan cıvıtmayan nadir kişilerdendir. 

Çok büyük bir turnuva olamdığı sürece tsm dekiler ciddi oynamıyor dalgasına oynuyorlar. clg ye bakıyorsun hgg turnuva finalleri dışında ya behkuhla oynaşıyor ya da 0-10 gibi skorlarla oynuyor.  Nerdeyse betadan beri lol oynuyorum adamların ne bok olduğunu iyi biliyorum yani eskiden oynadıkları oyunlarla şu anki performansları arasında çok büyük fark var. Şu anda çoğu tsm ve clg oyuncusu sırf owned dan ads lardan gelen para için lol oynuyorlar turnuvalar da cabası.  Eski hırsları kalmadı artık, demek istediğim adamlar başarıya kazanmaya aç değilller.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Konuya daha oncedende yazmıstım ama hatırlatma amacıyla tekrardan yazayım.

EU Nordic & East ta oynayan varsa apokontek nickim bana arkadaslık ıstegı gondersınler oyundan ıletısıme gecerız.

Oyunu 2 seneye yakındır oynuyorum.Elımden geldıgınce yardımcı olurum...

Bu aralar Ap karakterlerıne merak sardım.Onlarla daha cok oynuyorum ama hıc farketmıyor karakter.Her karakterle oynuyorum :)

Sizleride beklıyorum arkadaslar...bi pm kadar uzagınızdayım :)

Bu arada item-rune ve masterlar hakkında bilgisi olmayan arkadaslar size bi site veriyorum ordan takip edin.hangı ıtemlerı hangı karaktere alıcagınız yazıyor.

Ben bıle bazı karakterlerın ıtemlerıne oradan bakıyorum.Link aşagıda.Çok yardımı olucaktır bılmeyenler ıcın.

http://www.mobafire.com/league-of-legends/champions  

Allah büyüktür vesselam...
Toplam Hit: 87398 Toplam Mesaj: 597