folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:
    -----------------------------

Lee sin ile lane değilde jungle takılcaksın. Wolf lardan başlayıp bızdıklara gideceksin oradanda golemleri kesip early ganke gidebilirisn ya da b yapıp 300kurusluk armoru da alıp blueya git oradan yine wolflar bızdıkalr filan aldıktan sonra redi de alıp ganke git yada golemleri kesip oradan ganke git.

İlk önce q yu tutturmaya bak daha sonra adamı uçup 2 kere e yaptımdan sonra w+w yapıp dalmaya devam. Eğer ki 2 denf azlaysa düşman kendine shield basıp adamların sana en uzak olan kişisine q tutturmaya çalış ona uçarsan ona ultiyi basıp diğer düşmanlarada çarğtırarak yoldaşlarının önüne servis edebilirsin adamalrı zaten e+e slow da yaparsan teamfightda 2-0 önde başlarsınız.

İtemleri de klasik off tank itemleri. frozen+atma yeterli oyunu domine etmen için. Jungle gitceğin için zaten başlangıc itemin wirggle olacak. bu üçü + rakibe gore de botlardan birini tercih edersin.

armor seal
    armor pen qui,mark
    magicres glym

blue ile başlayamıorum :|   kesilmiyor

18 armor + 5 potla başlamayıda denedim
    Lifesteallede olmadı :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

sinir yaptım sona kasacam arkadaş bundan sonra ... Knight online da pri kasıyordum zaten :D

İndia İndia !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

RaAmLis bunu yazdı:

Lee sin ile lane değilde jungle takılcaksın. Wolf lardan başlayıp bızdıklara gideceksin oradanda golemleri kesip early ganke gidebilirisn ya da b yapıp 300kurusluk armoru da alıp blueya git oradan yine wolflar bızdıkalr filan aldıktan sonra redi de alıp ganke git yada golemleri kesip oradan ganke git.

İlk önce q yu tutturmaya bak daha sonra adamı uçup 2 kere e yaptımdan sonra w+w yapıp dalmaya devam. Eğer ki 2 denf azlaysa düşman kendine shield basıp adamların sana en uzak olan kişisine q tutturmaya çalış ona uçarsan ona ultiyi basıp diğer düşmanlarada çarğtırarak yoldaşlarının önüne servis edebilirsin adamalrı zaten e+e slow da yaparsan teamfightda 2-0 önde başlarsınız.

İtemleri de klasik off tank itemleri. frozen+atma yeterli oyunu domine etmen için. Jungle gitceğin için zaten başlangıc itemin wirggle olacak. bu üçü + rakibe gore de botlardan birini tercih edersin.

armor seal
    armor pen qui,mark
    magicres glym

blue ile başlayamıorum :|   kesilmiyor

18 armor + 5 potla başlamayıda denedim
    Lifesteallede olmadı :|

gereksiz fazla arpen kullanıyosun . markların 6 tanesi arpen olsa , 3 ad olsa ve quilerde ad olsa bence daha iyi olur damage açısından ve skillerinde baya sağlam olur early için . bu runelar ile dorans blade ile başlayabilirsin. bluedan başlamadan gerekmiyo . golem - red gang yapabilirsn . böylece red buffı daha verimli kullanırsın . en son blueyu alabilirsin.

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Bendede aynı runelar var jungle sin için.

Yeni jugnleda pek fazla oynamadım ama eski jungleda life steal veren zımbırtı ile başlayıp kurtlar o büyücü gibi şeyler sonrada golem atıp base dönüyordum sonra blue + kurtlar + büyücüler +red alıp ganke gidiyordum böyle yaptığpımda sanırım 5 level olmuş oluyordum olmazsamda golemelride alıp elvel atlayıp gidiyordum ganke.

Yeni jungleda sanırım level olarak geri kalıyor bu yol izlendiğinde. Ama geçenlerde yine aynı sistemle bir kez daha wolf+mage+golem 3lüsünü dönüp ganke gidecek duruma gelmiştim.

Skilleri e+w+e+e+q şeklinde gidersen jungleda sorun yaşamazsın. Yeni jungleda gank için q ya daha erken de verilebilir. Yeni jungleda 5 level öyle eskisi gibi kolay olunmuyor. 

Lee sin'in en iyi yanıbaşta kill alamazsa late de etkisiz olma durumu yok oyunun her bölümünde kill alıp oyunu taşıyabilecek kapasiteye sahip.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

halfdevil,reamlis  ikisiinide denedim ikiside baya yardımcı oldu custom attım  ikiside gayet başarılı  sağolun

skil gidişatına nediosunuz ?

önce e sonra w  mi 

q   e  mi

q w mu ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

halfdevil,reamlis  ikisiinide denedim ikiside baya yardımcı oldu custom attım  ikiside gayet başarılı  sağolun

skil gidişatına nediosunuz ?

önce e sonra w  mi 

q   e  mi

q w mu ? 

e level1 de 60+0,6per bonus attack damage veriyo dorans blade ve runelar-mastery  ile azımsanmayacak kadar iyi bir skill oluyor .
    q da aynı şekilde baya etkili bir skill .

e-q-w-q-q-r-q-w-q-w-r-w-w-e-e-r-e-e

başlarda gang atarken e - q nun çok ekmeğini yersin daha sonra combo tamamlamak için w şart .

oyun sonunda damagin iyi olucağın için e yi tamamlayabilirsin . w mekanizmasıda çok iyi q ile kombine edilirse .

not : eğer elinde varsa mavileride armor yaparsan top ve botu ganklerkn daha az damage alırsın . sonuçta tekme ile giriceğin için düşman direk sana focuslanıcak . ekstra mr istersen mercury yaparsın . oda yetmezse FON yaparak çok sağlam olursun .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

toparlamaya başladım ama hiç bana göre değil ganglarda acaip zorluk cekiyorum.bi nocturne,shaco başarısı alamadım. q tutturmak işkence. çok sğalam garagas,cass vs.. bütün skillshot heroların hakkını vererek oynamama ragmen lee de cok meşaketli.

refund çekesim var ama 1500+ elo dada banlanıyorsa bi bildikleri var diyerek elim gitmiyor :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

toparlamaya başladım ama hiç bana göre değil ganglarda acaip zorluk cekiyorum.bi nocturne,shaco başarısı alamadım. q tutturmak işkence. çok sğalam garagas,cass vs.. bütün skillshot heroların hakkını vererek oynamama ragmen lee de cok meşaketli.

refund çekesim var ama 1500+ elo dada banlanıyorsa bi bildikleri var diyerek elim gitmiyor :D 

direk q ile girmeyi deneme w atarsın koridordaki birine sonra e atarsın baktın kaçıyolar en son q kullanırsın .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

bu arada o bug kaldırılmış, arkadaşıma bayağı yaradı
    60k riot point çekmişti ve 2 hafta geçmiş olmasına rağmen banlanmadıda 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Araya tatil girdi tatil dönüşü bakalım ne yapcakalr?  Suistimal eden kişiler banlanıcak da diğerleri ne olur bilemem 1kere kullanı sonra ticket atanlara filan nasıl bir yaptırıp yaparlar bilinmez.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 87399 Toplam Mesaj: 597