Lisede İlk Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Atakent anadolu izmir karşıyakada :F yeni taşındım diyosun,liseyede yeni başlıyom diyosun,zaten ilkokul arkadaşlarından ayrılmışın,ha orda ha burda başlamışsın farkı yok.Arkadaş edinirsin,okula fln alışırsın rahat ol :) orda arkadaşlar vardı ama bu sene mezun oldular.fena dğldir heralde...

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziz2724
    aziz2724's avatar
    Erkek

ilk gün geçtim en arka sıraya oturdum. bi grup genç uşak muhabbet ediyodu içlerinden biri gel yabancı kalma muhabbet edek dedi. Gittim;

Sonra çocuk nerden açıldıya konu bilgisayardan çok iyi anladığını söyledi. bende yeni yeni html öğreniyodum. sordum Html biliyomusun diye, Verdiği tepki;

O ne? Hotmail mi ?

Silinen konu loglarını okumaktan zevk alıyom.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    izmirin erkekleri istanbula gore pısırık olurlar rahat ol.

izmirli arkada$lar alınmasın genelde oyle yani :))

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

hocam sıkıntı yapma kendine öncelikle

-Herkes yeni ve yanlız mı kalıcam amk havasıyla dolaşıcağı için ertesi güne bi çok tanışıklığın olucak

-İkinci kural her güzel gördüğün kıza aşık olmak zorunda değilsin ve bunun için acele etme. ortamın akışına bırak kendini;)

-Sırf karıya kıza sarkabilmek için, üst sınıflardan ezerler korkusuyla okuldaki herhangi bir gruba dahil olan dallamalardan olma.Ciddi görün ilk günlerde ama dayı dayıda gezme üst sınıflardan ezerler. Konuşurken ben diye konuş. biz şöyleyiz biz böyleyiz deme, itici olur, iterler:D

-ilk günlerden sivrilme hocaların gözü önünde. olumsuz olarak bi takarlarsa tarraaa yedin ki acayip zorlarlar. muhabbet kur kısa zamanda.hepsiyle ayrı ayrı muhabbetin olsun.alkol muhabbeti karı kız muhabbeti siyaset vs konularda konuşabil. aksi takdirde çocuk muamelesi görürsün.

-İlk seneyi akışına bırak. lise hayatın genel olarak nası geçicek olursa olsun LİSE 2. SINIFTA BAŞLAR, İKİNCİ SINIFTA BİTER.

-İlk seneki dersleri tam anlamıyla kavrarsan üst sınıflarda bazı konular dışında sadece sayfa çevirirsin derslerde.

-Güvendiğin arkadaş çevren zamanla azalmaya başlıycak. Doğal ve normalide budur:) her zaman güler yüzlü olmaya bak.

-Kızlara ilk günlerden  yavşak yavşak espriler yapma sakın. güler yüzlü ol ama onlara cinsel obje olarak bakmadığını hissettir. zamanla tersine dönüşür ammavelakin zamanı ve sırasıyla olur.

-Sakın olaki herşeyide alttan alma.

hayatın sırrını bulamıycaksın lisede unutma. bi b.k yok gerçekten:D hele son seneyi yaşa ve gör diyorum sadece.
    neyse hocam başarılar dilerim sana.

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

lepusmorris bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam sıkıntı yapma kendine öncelikle

-Herkes yeni ve yanlız mı kalıcam amk havasıyla dolaşıcağı için ertesi güne bi çok tanışıklığın olucak

-İkinci kural her güzel gördüğün kıza aşık olmak zorunda değilsin ve bunun için acele etme. ortamın akışına bırak kendini;)

-Sırf karıya kıza sarkabilmek için, üst sınıflardan ezerler korkusuyla okuldaki herhangi bir gruba dahil olan dallamalardan olma.Ciddi görün ilk günlerde ama dayı dayıda gezme üst sınıflardan ezerler. Konuşurken ben diye konuş. biz şöyleyiz biz böyleyiz deme, itici olur, iterler:D

-ilk günlerden sivrilme hocaların gözü önünde. olumsuz olarak bi takarlarsa tarraaa yedin ki acayip zorlarlar. muhabbet kur kısa zamanda.hepsiyle ayrı ayrı muhabbetin olsun.alkol muhabbeti karı kız muhabbeti siyaset vs konularda konuşabil. aksi takdirde çocuk muamelesi görürsün.

-İlk seneyi akışına bırak. lise hayatın genel olarak nası geçicek olursa olsun LİSE 2. SINIFTA BAŞLAR, İKİNCİ SINIFTA BİTER.

-İlk seneki dersleri tam anlamıyla kavrarsan üst sınıflarda bazı konular dışında sadece sayfa çevirirsin derslerde.

-Güvendiğin arkadaş çevren zamanla azalmaya başlıycak. Doğal ve normalide budur:) her zaman güler yüzlü olmaya bak.

-Kızlara ilk günlerden  yavşak yavşak espriler yapma sakın. güler yüzlü ol ama onlara cinsel obje olarak bakmadığını hissettir. zamanla tersine dönüşür ammavelakin zamanı ve sırasıyla olur.

-Sakın olaki herşeyide alttan alma.

hayatın sırrını bulamıycaksın lisede unutma. bi b.k yok gerçekten:D hele son seneyi yaşa ve gör diyorum sadece.
    neyse hocam başarılar dilerim sana.

sen daha bana alkol muhabbeti yaptırmazken benim yaşımdaki adama hocalarla alkol muhabbeti mi yap diyorsun :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    baris_ekin bunu yazdı:
    lepusmorris bunu yazdı:
    ...

...

sen daha bana alkol muhabbeti yaptırmazken benim yaşımdaki adama hocalarla alkol muhabbeti mi yap diyorsun :)

içinden yap benimleyken=)
    hocalarla o muhabbete gelince ise hoca nbr alkollüyüm be baba. evet evet yeni geldim okula. lise 1 im. gibi demedim. yeri gelince;)

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek
    hocam sakın ezik kalma sana yaptıkları ilk harakette tepkini göster.sana karşı saygılı olsunlar, saygı duduylan kişilik ol gerisi gelir.haa bide laf atmalar olur onlara sakın karışma budur gerisi gelir zaten alışırsın.

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

nacizane fikirlerimi söliyim:sınıfa en son gir kmseye bkma en arka boşşa direk otur yok doluysa arkalarda bi yere otur

etrafa budala budala bakma bişeylerle uraşıomuş havası filan ver öle milletle direkt muhabette girme

zten hocalar gelir adını sanını söle filan der şnceden

esprilere gir fazla cıvıtmadan herksin dediği gibi hocalarla aranı iyi tutman lazım lisede ölünde hocayla dirinde hocayla 

sora sınıfa klas bi görüntü verdiysen millet glir zten senle muhabbete girmeye filan çalışır kmseyi siklememezlik ypma herkesle eşit muhabbetini et 

he olmadı baktın tek kalıon sınıfftaki gruplaşmaya bak en fazla 3 olur zten hngisi uygun geliosa bi yerden muhabbete dahil ol karıyı kızı takma kafana

iş çenende biter zten o zamnla olcak şey fazlada geç kalmamaya çalış ama 

bölümünü iyi seç fenden anlamaıosan sakın sayısal seçme bi inat uğruna seçtim it gibi pişmanım nese senin için hayırlısı olsun 

burda sölenenlri yapmasan bile elbet ortamın olur onuda kafana takma zten

kgd
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    hocam kasma kendini önce sakin sakin bi git daha sonra sınıfları falan belirler daha sonra sınıfa girersiniz o gün herkes susar bi sessizlik olur bakınmaya başlarsınız birbirinize ama gözlerinizi kaçırarak daha sonra önceden tanıdık olan kişiler konuşmaya başlar ki oda her zaman olmaz.kitapları falan verirler hocalar gelir kendini tanıtır gözünüzü korkutmaya çalışır daha sonra öğle yemeğinde ne yapıyorsn falan der elemanlar sana sende böyle böyle yapıorm cafeye gidelim falan dersin onla çıkarsn diğer arkadaşta size sorar oda gelmek ister oda gelir öyle öyle 3-5 li gruplar olursunuz 1 ay öyle gider daha sonra kızlarlada muhabbet ortamı olur samimi olursunuz öyle öyle geçer gider arkadaşlarını ve takıldığın çevreni iyi seç hocam araç kesmeye gelirlerse yok de geç bişey yapmazlar.çömez muhamelisi görebilrsn üst sınıflardan lakap olarak o kadar olucak (: , okul ev okul ev derken alışırsın zaten 2-3 ay sonra samimi olur ortam genelde ilk sınavlar başlamadan önce herkes konuşmaya başlar sende yavaş yavaş alışırsın ve 3 ay'a kadar zevkli ortam oluşur.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    aziz2724 bunu yazdı:

aynen ya :)

bende okula gittim okul hafif dolu bi girdim içeri bi kaç kişi bana bakıo ters bakış falan atcaktım oysaki düşünmüştüm öyle ama yere baktım geçtim arka sıra boşmuş tam oturuodm kirli olduğunu gördüm bi öne oturdum öyle duvara yaslandım etrafı süzüorm tabi bi kaç kişi tanıdık birbiriyle konuşuo ben etrafa bakıyorum yanıma tam bi bebe oturdu dedim html , web dizayn gibi şeyler dedim bebe dio o ne demek falan tamam neyse salla dedim :) hocalar geldi tanışma faslı falan tabi posta koymaya çalışan 2-3 tane tip var sert bakışlı ol yeter gelip isteyemesin yani bişey gelir konuşursa artis artis "hayırmı gardaş" de kalk ayağa :D v.s v.s bana yapamadılar gerçi ama ilk gün şimdi gitsem bi kaç tane kızla muhabbet kurardım ben lise hayatım boyunca kızlarla fazla aram olmamıştır yani öyle ortamlara fazla girmedim zaten lisede az kız vardı geldi lise 4 e geçtik :) geçen 3 senemi çok özlüyorum bu sene 2 gün okula gidicez mâlum staj. :) bazen düşünüormda lise ne kadar okula giderken küfür etsemde çok güzel. hocalara takma sen konuşur dururlar onlar korkularından şöyle yaparım böyle yaparım derler hep takma sen otur bi kaç tane tipi uygun bebeyle muhabbeti kur öyle laubalide olma otur konuş bi kaç hafta sonra kaynaşır sınıf zaten :) güzel bi gün geçirmeye bak lise hayatın boyunca öyle görüneceksin. ilk gün önemlidir.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
Toplam Hit: 25088 Toplam Mesaj: 155