Lisede İlk Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

yaw burdakı kısılerin bir coğu üniversitede okuyor hatta mezun olmus çoluk cocuga karısmıs kısıler, onlar kac sene oncesının lıse tavsıyesını veriyorlar. lise 1 de sıze goz actırmıycaklar zaten konular cok agır lıse 2-3-4 konularının zayıflatılmıs halı . eger ders harıcınde baska bıseyle ugrasırsan hıc kurtarma sansın olmaz.

ben yenı lıse 2 ye gectim bizim okul konyada b.k.l. okulda sadece 1 tane kız var. oda lıse 3 teydi bosver kızlarla aranı kapalı tut yada hani derlerya sadece arkadas ol sakın nefsıne yenık dusme ve hiç acele etme. gerci izmirdeysen ısın baya bı zor olacak dıye dusunuyorum.

arkaya falan oturma tam hocanın gozunun onune otur. hem çalış hemde çalıskan numarası yap tevazu yapmaman gereken bı zaman dılımı. sen sımdıden kımyaya calısmaya bak:D

bu arada olımpıyatlara hazırlan lıseler ıcın tubutagın hazırlamıs oldugu olımpıyatlar var. bunlarda kendını goster.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı:
    -----------------------------

yaw burdakı kısılerin bir coğu üniversitede okuyor hatta mezun olmus çoluk cocuga karısmıs kısıler, onlar kac sene oncesının lıse tavsıyesını veriyorlar. lise 1 de sıze goz actırmıycaklar zaten konular cok agır lıse 2-3-4 konularının zayıflatılmıs halı . eger ders harıcınde baska bıseyle ugrasırsan hıc kurtarma sansın olmaz.

ben yenı lıse 2 ye gectim bizim okul konyada b.k.l. okulda sadece 1 tane kız var. oda lıse 3 teydi bosver kızlarla aranı kapalı tut yada hani derlerya sadece arkadas ol sakın nefsıne yenık dusme ve hiç acele etme. gerci izmirdeysen ısın baya bı zor olacak dıye dusunuyorum.

arkaya falan oturma tam hocanın gozunun onune otur. hem çalış hemde çalıskan numarası yap tevazu yapmaman gereken bı zaman dılımı. sen sımdıden kımyaya calısmaya bak:D

bu arada olımpıyatlara hazırlan lıseler ıcın tubutagın hazırlamıs oldugu olımpıyatlar var. bunlarda kendını goster.

bu adamın dediklerinin tam tersini yaparsan asla sıkıntı çekmezsin...

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Rahat ol dostum,sadece rahat..
    Rahat tavırlar sergile,herkes gibi olma farklı ol..

Herkes de kravatlar nefes borusuna kadar çekilmiştir,sen çekme örneğin :)

herkes siyah köseliyle gitmiştir,sen beyaz spor ayakkabıyla git :)

Kısacası rahat ol.

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:

Rahat ol dostum,sadece rahat..
    Rahat tavırlar sergile,herkes gibi olma farklı ol..

Herkes de kravatlar nefes borusuna kadar çekilmiştir,sen çekme örneğin :)

herkes siyah köseliyle gitmiştir,sen beyaz spor ayakkabıyla git :)

Kısacası rahat ol.

relax ol diyosun :D bana da lazım olacak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

Juba bunu yazdı:
    asa42 bunu yazdı:

bu adamın dediklerinin tam tersini yaparsan asla sıkıntı çekmezsin...

hadi yaw:S

o zaman liseye falan gitmesin hiç sıkıntı cekmeyecekse .bıraksın kendını hayatın akısına nasıl o zmn guzel mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

güçlü ve karizmatik görünmeye çalış :)

muhteşem üçlü karizma güç ve tip 3de varsa oy oyy 2side olsa iyidir :) ilerde muhteşem üçlü yerini tek birşeye paraya bırakıyor ama olsun şimdilik böyle, sende böyle olmaya çalış :)

ve önemlisi benim gibi sap bir insan olma kızlar öcü değil adam yemez çekinme kardeşim, dal vur kır parçala.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Yoldan çıkma çağın. Tabi çevrendeki insanlar buna müsait kişiler ve seninde onların davranışlarını örnek alır düşüncelere yer vermenle gerçekleşek hovardalık zamanı. Dikkatli ol!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

o değilde kızalrın lisede evrimini çözdüm 

1. sınıfta kızlar yeni umutlarla gelir kafasında hep güzel arkadaşlar bulup sınıf dizilerindekii gibi olmak hatta bide yanında karizmatik bir sevgili hayalleri kurarlar hep geleceğe dönüktür haftalar geçtikçe arkadaş ortamını oluşturmuş ve   erkek arkadaş arayışlarına girmiştir genelde o sadece beğenen rolündedi çünkü zaten erkekler ben artık liseliyim bitane manitam olması şart die kendine amaç koyar kızlar talep çokolunca daha lise 1 çocukluğunun verdiği beyin yapısıyla salak salak hareketler yapar o dönemde o kızları en çok güldüren erkek manitayı kapan erkektir o dönemde güldüren erkek kazanır ha bir de üst sınıf vardır kızgenelde üst sınıflardaki erkeklere yavşarlar nçünkü çevre edinemeye çalışırlar adlarından söz ettirmekten hoşlanırlar

lise2 gelir artık kızlar biz büyüdük der heleki okula yeni gelen civcivleri görünce daha da gaza gelirler ve artık cafe kültürü başlamıştır lise1de sayısı az olan arkadaşlarla cafe ziyaretleri artık inanılmaz derecede sıklaşır ve şöyle diyim lise hayatnın en rahat yılı lise2dir dersane olmadığı için en rahattır össye uzaktır mutlusundur sadece kim ime ne yaptı o ona ne dedi ile sene biter lise2 de kızlar artık geçen seneyi konuşurlar işte x şunu yapmıştır derler gülerler ne salakmışın derler birbiriyleriyle dalga geçerler ve hatta birbirilerine ben büyüdüm ben geliştim sizi bilmem genelde bu dönemde de vücut hatları netleşince iyi bi gaz olur ve  kılzar duygusalr varlıklar olurlar sürekli kendilerini büyük göstertmeye çalışırlarve buna paralel olarak sürekli 20den büyük insanlara yavşlarlar hatta 22-23 yaşlarında sevgilileri olur neden die sorduğunda çok olgunlar derler işte buda beni kanıtlıyor :) yani kendi yaşıtlarına genelde bakmazlar

lise 3 geldğinde artık faktör çevredir çevresi olan popülerdir popüler olan kazanır artık konserler veya cafeden daha başka organizasyonlar olur yavaş yavaş okulun rahat tabakası olmuşlardır genelde 11 ler 12 lerle iç içedir sürekli arkadaş ararlar  çünkü çevre çok önemli kız lar bu dönemde artık kendi yaşlarındkilerden hoşlanmaya başlarlar çünkü erkeklerde lise3 de artık bir yetişkin insana yaklaşmışlardır ve sürekli birbirleriye çıkanlar olur eski arkadaşlar artık sevgili olabilir ve erkekler arasındada da kavgalar başlar kutuplanma olur

lise 4 e bu sene geçtim daha görmedim ilerde onuda analiz ederim :D

not: kişideki denek kızalr genelde çoğunluktur herkes bir değildir tarzı cümlelerle sitem etmeyin bana

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

hoca, bak ben geldim son sınıfa. bu senenin tadını çıkarabileceğimi pek sanmıyorum, öss dersane falan. ama sana şunu diyeyim; benim gibi bitsede gitsem diye geçirme zamanını, hele hele 3 sınıfı. tadını çıkar, o günler gerçekten geri gelmiyor

(son cümle öyle oldu ki sanki okulu bitirmişimde çocuklara anlatıyorum XD )

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sanırım sene 97 ve ya 98 ilk gidiyorsun ve başka bir ilçede liseye başlıyosun orta okuldan hiç kimse yok sap gibi bekliyorsun :)= korkuda var tabi

1 ay sonra her yerde her mekanda üniversitede olduğum gibi direkt ilgi odağı :) onur belgeleri seçimlerde öğrenci temsilciliğini felan kazandım  kariyerim güzeldi :)

Bu ara bilgisayar öğretmenimi hiç unutmam boş derslerde bana özel ders verirdi baktı benim bilgisayara merakımı  dedi bundan iş çıkacak :) ama ticaret lisesinde nekadar olabilirki :)

Dostum ilk izlenim yçok önemlidir sazan gibi atlama ortam yapacam diye boş boş konuşma cool ol sonradan her türlü cıvıtırsın :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 25085 Toplam Mesaj: 155