Lisede İlk Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek
    mosquit0 bunu yazdı:
    -----------------------------

kasmana gerek yok hocam.

ama ilk gunden kendıne güzel,akıllı bi kız bul onu lise hayatı boyunca yetiştirip ilerde evlenebilirsin.

bak bu koca lisede aklıma gelmemişti ama çok akıllıca keşke bitanesini önceden ayarlasaydık demi.
    bizim okulda düzgün kız bulamıyoruz yani:D bugünlerde nasıl bilemiyorum tabi :D

öyle içine kapanık biriysen tbtye takılıyor :D ben asosyalim diyorsan kızları şimdiden ayarla yoksa sınıf arkadaşların seni görmezden gelecek ilerde. 3.-4. yılına kadar kendini toparlayamazsın zaten malum ergenlik olayı. onlar son sınıflarla üniversitelilerle çıkmaya uğraşacak. eğer kendinden küçük kızlardan hoşlanmama gibi birşeyin varsa(ki bende var) kuul görünmeye çalış.

ve unutma ki; sen kendini nasıl düşünüyorsan öylesindir. omuzların her düştüğünde(konu fark etmez) kafanı kaldır  ben önemli biriyim de dışından. sabahları power fm de geveze dinle akşamları bay j dinle olur gider :D bilgisayardan uzak dur ders çalış.
    al sana lise...

Im Boned, All Boned.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

mosquit0 bunu yazdı:

kasmana gerek yok hocam.

ama ilk gunden kendıne güzel,akıllı bi kız bul onu lise hayatı boyunca yetiştirip ilerde evlenebilirsin.

güzelini değil çirkinini bul. şimdi çirkin dediklerin 3 senenin sonunda manyak birşey oluyorlar. ondan sonra senin yüzüne bakmazlar.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek
    geç içeri otur :S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

otur kenarda bi yere

sonra bi kız kesitr kendine ve sürekli onu dikizle eger senin dikizledigini fark edip bakarsa ağzını aç ve aaağğğğ die inleyerek kendinden gec kızı dikizlemeye dwm et,,, butun gun agzını acıp peşinden koş,,, o kız 10 gıne senindir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    ilkin biraz karışacak kafan,3 hafta içinde baktın ki kapılmışın gidiyosun :) merak etme sen etrafa uyum sağlamak zorunda değilsin,göreceksin ki zaten etraf sana o sürede uyum sağlar :)

düzeltme : hee bu arada karşıyakadasın he , oo tam kız cenneti :D şanslısın mike :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

asa42 bunu yazdı:

yaw burdakı kısılerin bir coğu üniversitede okuyor hatta mezun olmus çoluk cocuga karısmıs kısıler, onlar kac sene oncesının lıse tavsıyesını veriyorlar. lise 1 de sıze goz actırmıycaklar zaten konular cok agır lıse 2-3-4 konularının zayıflatılmıs halı . eger ders harıcınde baska bıseyle ugrasırsan hıc kurtarma sansın olmaz.

ben yenı lıse 2 ye gectim bizim okul konyada b.k.l. okulda sadece 1 tane kız var. oda lıse 3 teydi bosver kızlarla aranı kapalı tut yada hani derlerya sadece arkadas ol sakın nefsıne yenık dusme ve hiç acele etme. gerci izmirdeysen ısın baya bı zor olacak dıye dusunuyorum.

arkaya falan oturma tam hocanın gozunun onune otur. hem çalış hemde çalıskan numarası yap tevazu yapmaman gereken bı zaman dılımı. sen sımdıden kımyaya calısmaya bak:D

bu arada olımpıyatlara hazırlan lıseler ıcın tubutagın hazırlamıs oldugu olımpıyatlar var. bunlarda kendını goster.

lise 1 de bizde öle sanıyoduk heralde :) Lise 1 bi bok değil ilkokul konularının ağırlaştırılmışı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibnalahad
    ibnalahad's avatar
    Erkek
    köpek gibi ders çalış, öss de ilk 100 ü hedefle . lisedeki altın ortamı bidaha bulamazsın arkadaşlarınıda ihmal etme. bu sözü çok iyi dinle

yok olmadan, varlığa ulaşamazsın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

pısırık durma dostum git kaynaş hemen

en arkaya otur gelenlerle tanış gelmezlerse kızlardan başla işte kaynaşmaya rahat ol yani :D 

Zugzwang
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek
    ibnalahad bunu yazdı:
    köpek gibi ders çalış, öss de ilk 100 ü hedefle . lisedeki altın ortamı bidaha bulamazsın arkadaşlarınıda ihmal etme. bu sözü çok iyi dinle
    bana kalırsa liseye başlıyacaklar bu tavsiyeye uysun her zaman konuşacağın lakin geri gelmeyen yılların o yüzden tadını çıkar

imza meander
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    Naptın bari gidip geldin mi nasıl geçti bi anlatırsan biz de ona göre yorum yapalım tekrar :D
Toplam Hit: 25116 Toplam Mesaj: 155