folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MİT"E Girmek !

MİT"E Girmek !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Merhaba Hojalar ya Aklıma Bi Soru Takıldı. Simdi Birazda Kurtlar Vadisinden Esinlenerekten Söylüyorum ! Şimdi Ben Okul Yanlarındaki Uyuşturucu Tacirlerini , Hap Tacirlerini , Kısacası Zehir Tacirlerini , Hırsızları , Fakiri Soymaya Kalkanları Bir Bir Yakalayıp Konuşturup Kimler için çalıştığını bulsam ve onlarıda öttürsem sonra kafalarına sıksam , ve bu bilgiler doğrultusunda bunların mallarını emniyet teşkilatına teslim etsem Acaba MİT Beni izlemeye Alır ve Kadrosuna Katarmı ? Polatta böyle Oldu Devletin Yanına Girdi. He?

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca sen kendini süperman mi sanıyorsun göte gelirsin dikkat et :)=

halk adamı olayın derken halk adamı olursun :)=  bu işleri çocuk oyuncağımı sanıyonuz a.q

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

onu zaten aslan bey soktu seni sokacak kim :W bunları yaparsan o adamlar yanlız değildir seni sakata getirirler :W istersen dene :D

edit: hiç karışma :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

halk adamı olayın derken halk adamı olursun :)=  bu işleri çocuk oyuncağımı sanıyonuz a.q

Alper DJ Liğinle Uğras Dai :D Ben şurda devlet Meseleleriyle İlgileniyom Mix Yapmaktan iidir :P

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

Alper DJ Liğinle Uğras Dai :D Ben şurda devlet Meseleleriyle İlgileniyom Mix Yapmaktan iidir :P

hoca ben 4 yıl ekmek yedim senin gibi hayal kurup dünyayı kurtarmadım :)

devletin meselesini m sine başlayamadan seni harcarlar ya ergen olursun gelen çakar gider çakar çıkınca çakıcı olursun

yada mezarına gelip itin biri bacağını kaldırıp işer senin son suyun olur. 

adamlar 1 site açtı uyuşturucu yapını anlattı anaları ağladı sen bide bu işte köşe satıcılarını ispitleyecen onların babaları varya seni yağla kazığın üstüne uturtup

içinden ağaç çıkmanı beklerler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    S.a Hojalar ya Aklıma Bi Soru Takıldı. Simdi Birazda Kurtlar Vadisinden Esinlenerekten Söylüyorum ! Şimdi Ben Okul Yanlarındaki Uyuşturucu Tacirlerini , Hap Tacirlerini , Kısacası Zehir Tacirlerini , Hırsızları , Fakiri Soymaya Kalkanları Bir Bir Yakalayıp Konuşturup Kimler için çalıştığını bulsam ve onlarıda öttürsem sonra kafalarına sıksam , ve bu bilgiler doğrultusunda bunların mallarını emniyet teşkilatına teslim etsem Acaba MİT Beni izlemeye Alır ve Kadrosuna Katarmı ? Polatta böyle Oldu Devletin Yanına Girdi. He?

birkaç hafta kurtlar vadisinden uzak dur derim iyice kaptırmışın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

hoca ben 4 yıl ekmek yedim senin gibi hayal kurup dünyayı kurtarmadım :)

devletin meselesini m sine başlayamadan seni harcarlar ya ergen olursun gelen çakar gider çakar çıkınca çakıcı olursun

yada mezarına gelip itin biri bacağını kaldırıp işer senin son suyun olur. 

adamlar 1 site açtı uyuşturucu yapını anlattı anaları ağladı sen bide bu işte köşe satıcılarını ispitleyecen onların babaları varya seni yağla kazığın üstüne uturtup

içinden ağaç çıkmanı beklerler
    tamamen katılıyorum sen o m ye başlayamadan sana başlarlar :) onlarla uğraşıyım deme görmeden git uç yanlarından boş adam değiller

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek
    Scolfield bunu yazdı:

The_Holigan bunu yazdı:
    S.a Hojalar ya Aklıma Bi Soru Takıldı. Simdi Birazda Kurtlar Vadisinden Esinlenerekten Söylüyorum ! Şimdi Ben Okul Yanlarındaki Uyuşturucu Tacirlerini , Hap Tacirlerini , Kısacası Zehir Tacirlerini , Hırsızları , Fakiri Soymaya Kalkanları Bir Bir Yakalayıp Konuşturup Kimler için çalıştığını bulsam ve onlarıda öttürsem sonra kafalarına sıksam , ve bu bilgiler doğrultusunda bunların mallarını emniyet teşkilatına teslim etsem Acaba MİT Beni izlemeye Alır ve Kadrosuna Katarmı ? Polatta böyle Oldu Devletin Yanına Girdi. He?

birkaç hafta kurtlar vadisinden uzak dur derim iyice kaptırmışın

+1

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

Muhahah, şehrin tekinde de çocuğun teki kalefnikofla ateş etmişti, ifadesinde "Polat Alemdar'ı kalaşnikof kullanırken gördüm, ben de kullanabilirim, hem gizli görev verirler bana da diye düşündüm" demişti:D

Ah özentilik sen nelere kadirsin :D

Edit: Haber için; http://www.kenthaber.com/Haber/polis-adliye/Normal/kalasnikoflu-polat-ozentisi/haber_159042

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

gıt adam gıbı sınava gır ole alsındalar seni bak adam aliyolarmış

http://www.mit.gov.tr/ilan_27012009.html 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    herkesin içinde bir polat vardır sadece kendine inanım onu ortaya çıkartabilmek gerek sen bunu başarmışsın ilerlemeye devam et suçlularla savaş ve onları yoket bu vatan sana minnettar kalacaktır seninle türkiye daha güvenilir daha huzurlu bir yer haline dönüşecektir yaşa var ol yolun açık ve aydın olsun

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 10550 Toplam Mesaj: 82