folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MİT"E Girmek !

MİT"E Girmek !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    Hoca MİT te çalışmak için ya hükümette tanıdığın olacak ya ailenden birileri MİT çi olacak ya da MİT in izlediği yapılanmaların birine gireceksin.Misal askerde komutanının gözüne girersen ona rica edersin MİT te çalışmam için yardımcı olun diye onun tanıdıkları vardır seni bi şekilde sokar.Ya da polis muhbiri olursun paralel olarak geçersin ama MİT te kadro verirler mi sana orasını bilemem.Bildiğim kadarıyla Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencileriyle irtibat kurulup bunlar mezun olunca kadro veriliyo bunlara.Herkesten biraz farklı olduğunu kanıtlaman lazım.Özellikle uluslararası ilişkiler ve stratejik konularda doğru analizler yapacaksın. Yoksa ki Polat Alemdar olmak gerçekte mümkün değildir.MİT in kullandığı ajanların derecesi düşüktür yani onları MİT karargahından yönetenler daha yukardadır hiç bir zamanda ajan masa başı iş yapmadan yükselemez.Senin istediğin filmlerde olur hayallerini yıkmak istemem ama.Biraz heyecan istiyorsan Polis Özel Harekat a girersin Silahlar falan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:
    -----------------------------

https://www.mit.gov.tr/irtibat_form_yeni.html 

buraya doğru olarak bilgilerini yazarsan onlar seni bulur.

Sen yazmasanda onlar seni yine bulur :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    adamgibi bunu yazdı:
    az olda  tanırım senı hocam bu konuda  samimi oldugunu sanmıyorum   sanayımmı ?

Walla billa samimiyim hoja yeminle

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Claros bunu yazdı:

nights_judge bunu yazdı:

Sen yazmasanda onlar seni yine bulur :)

Adrese girişte Güvenlik uyarısı aldım, O Neden acaba. Bilgin varmı, Yoksa Bilgisayarı Gözleme Almakla ilgili bişeylermi var sitede...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

kardeşim bilgi edinmeden bir mesaj attım şu anda.Bakalım cevap verecekler mi.Vereceklerse kaç hafta geçecek :) Göreceğiz.Mesajım aşşağıdadır

Her istihbarat teşkilatı gibi Milli İstihbarat Teşkilatının da psikolojik propagandaya karşı koyması ve düşmanlarını yıpratması gerekiyor.Bİlgilendirilmek istediğim konu ise televizyon ve yazılı basında MİT'in ne gövde gösterisini görebiliyoruz nede propagandalara karşı neler yapabildiğini.Açıkçası internette olduğu gibi bende MİT in bazı istihbarat görevlerini tam anlamıyla gerçekleştiremediğini düşünüyorum.Bilgi toplamak haricinde Türkiye nin düşmanlarına karşı propaganda ve düşmanlarının yaptığı propagandaya karşı koyma tam anlamıyla gerçekleştiriliyor mu ?

İkinci sorum ise MİT'e girmek için en büyük önem devlet memuru olmasıdır.Peki MİT devlet memuru olmayan insanlardan istihbarat sağlamak amacı ile öğrenci yada herhangi bir işte çalışan insanlarıda kadrosuna alıyor mu ? Üçüncü ve son sorum ise muhbir olarak kullanılan insanlara MİT in yeri geldiğinde bir desteği oluyor mu ? Yoksa sadece ispiyonculuk yapan sıradan insanlar mı ?  

Bu konularda fikir edinmek istiyorum.Saygılarımla "

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    hacı devlet hizmetinde böbürlenme büyüklenme kıçı kalkma havalanma reklam yapma gibi şeyler olmaz.Devletin yaptığı her istihbarat operasyonu devlet sırrı olduğu için medyada yayınlanması yasak istisnalar dışında.Tahmin ediyorum cevap vermezler sana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    nights_judge bunu yazdı:

Adrese girişte Güvenlik uyarısı aldım, O Neden acaba. Bilgin varmı, Yoksa Bilgisayarı Gözleme Almakla ilgili bişeylermi var sitede...

Yok dostum o sadece site yapımıyla ilgili yoksa senin bilgisayarını gözlem altına almak için onu yapmasına gerek yok web filterla zaten o işi hallediyor :)  internet bankacılığı yapıyorsan eğer ordanda bilirsin onlarında siteleri https die http değildir.tamamen güvenlik açısından.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

kardeşim bilgi edinmeden bir mesaj attım şu anda.Bakalım cevap verecekler mi.Vereceklerse kaç hafta geçecek :) Göreceğiz.Mesajım aşşağıdadır

Her istihbarat teşkilatı gibi Milli İstihbarat Teşkilatının da psikolojik propagandaya karşı koyması ve düşmanlarını yıpratması gerekiyor.Bİlgilendirilmek istediğim konu ise televizyon ve yazılı basında MİT'in ne gövde gösterisini görebiliyoruz nede propagandalara karşı neler yapabildiğini.Açıkçası internette olduğu gibi bende MİT in bazı istihbarat görevlerini tam anlamıyla gerçekleştiremediğini düşünüyorum.Bilgi toplamak haricinde Türkiye nin düşmanlarına karşı propaganda ve düşmanlarının yaptığı propagandaya karşı koyma tam anlamıyla gerçekleştiriliyor mu ?

İkinci sorum ise MİT'e girmek için en büyük önem devlet memuru olmasıdır.Peki MİT devlet memuru olmayan insanlardan istihbarat sağlamak amacı ile öğrenci yada herhangi bir işte çalışan insanlarıda kadrosuna alıyor mu ? Üçüncü ve son sorum ise muhbir olarak kullanılan insanlara MİT in yeri geldiğinde bir desteği oluyor mu ? Yoksa sadece ispiyonculuk yapan sıradan insanlar mı ?  

Bu konularda fikir edinmek istiyorum.Saygılarımla "

evet bu tür konularda cevap verilceğini sanmıyorum, bu tür sorulara sadece meclisten bir milletvekili soru önergesi vb tarzı bişeyler yaparsa cevap verilir, ama seni sadece site içerisinde mitin görev ve yetkileri sayfasına yönlendirebilir :)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    hacı devlet hizmetinde böbürlenme büyüklenme kıçı kalkma havalanma reklam yapma gibi şeyler olmaz.Devletin yaptığı her istihbarat operasyonu devlet sırrı olduğu için medyada yayınlanması yasak istisnalar dışında.Tahmin ediyorum cevap vermezler sana.

sadece şansımı denedim.

Hoca :) istihbarat örgütü demek sadece bilgi almak demek değildir.Eğer öyleyse 5 senedir okuduğum kitapların hepsi yanlış şeyi söylüyor.İStihabrat birimleri propagandalara karşı koymalı, gerekirse propaganda yapmalı.

Askeriye bunu komple başarıyor.Yeri geldimi kendi uçaklarını falan tanıtıyor.FAkat mitin pasif olduğunu gördüm.Cia in internet sitesinede bakarsan çocuklar için oyun bile var :) İp uçları falan var.İStihbaratçılık oynamak istiyorsan girebilrisin.Resim inceleme, kodları çözme fln var.Mit bir çok konuda milletten uzak.NE oluyor ne bitiyor bu kadar uzak kalmaması lazım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:

The_Holigan bunu yazdı:
    ben polat olacam demedimki hoja :S:S:S sadece polat'da dewlet için çalısıodu böyle yaptı dedim :S:S:S:S tobeee tobeee ben hiçbi zaman özentilik peşinde değilim.

sitede açıklama yapılıyor.Sanıyorum bir bilgi ulaştığında seni kullanabilirler.Fakat bu tamamen onlara çalışıyorsun demek olmuyor.Başarılıysan seni alabilirler sanıyorum.Yani bir anlamda düşüncen işe yarayabilir.Büyük bir balık yakalarsan birşey yapmadan şikayet edebilirsin. 

Toplam Hit: 10579 Toplam Mesaj: 82