folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MİT"E Girmek !

MİT"E Girmek !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

ats30 bunu yazdı:
    hacı devlet hizmetinde böbürlenme büyüklenme kıçı kalkma havalanma reklam yapma gibi şeyler olmaz.Devletin yaptığı her istihbarat operasyonu devlet sırrı olduğu için medyada yayınlanması yasak istisnalar dışında.Tahmin ediyorum cevap vermezler sana.

sadece şansımı denedim.

Hoca :) istihbarat örgütü demek sadece bilgi almak demek değildir.Eğer öyleyse 5 senedir okuduğum kitapların hepsi yanlış şeyi söylüyor.İStihabrat birimleri propagandalara karşı koymalı, gerekirse propaganda yapmalı.

Askeriye bunu komple başarıyor.Yeri geldimi kendi uçaklarını falan tanıtıyor.FAkat mitin pasif olduğunu gördüm.Cia in internet sitesinede bakarsan çocuklar için oyun bile var :) İp uçları falan var.İStihbaratçılık oynamak istiyorsan girebilrisin.Resim inceleme, kodları çözme fln var.Mit bir çok konuda milletten uzak.NE oluyor ne bitiyor bu kadar uzak kalmaması lazım. 

İstihbarat bence sadece istihbarat işini yapmalı gerektiğinde müdahale etmeli ki zaten bizim bilmediğimiz çok operasyonlar yapılıyor bundan emin olabilirsin..propaganda işini yapacaksan bagımsız olmalısın ama bizim istihbaratımız hükümetle içiçe olduğu için malesef bunu yapamıyor..askeriye basarıyor çünkü şimdilik bagımsız :) diğer taraftan cia falan kıyaslama, mit dünyada sayılı istihbarat örgütlerinden birisidir..senin benım bilmediğim çooook saha ajanı war mitin herseyi biliyor rapor ediliyor ama uygulanmıyor..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

sınavla mit'e girecek adamın yapacağı en kral iş pc başında icrat olur :D ofis boy gibi :D en kötü ihtimal de bekçi yaparlar...öle vurdulu kırıdlı işlere sınavla adam almazlar :D

bende bu iş için çok tırmaladım...çok kişiye sordum soruşturdum..hatta yan komşumuz askerliğiniz j.i. olarak yapmış aga dedim nasıl gireriz askerde seçiyorlar dedi özelliklede trakyalıları yapıyorlar dedi ailesi soyu soğu belli olanları alırlar dedi...

onun abisi de 10 sene sivil olarak emniyet adına görev yapmış...ve bana gel seni polis yapım diyor :D

bunların haricinde mosak tan tanıdıklar vasıtasıyla birileri ile tanıştım onlarda kral işler ama muhasebe işleri benim alanım değil dedim üstüne gitmedim...

tv tamircisinde çalışırken zamanında edirne mit şube  müdürü olan adamın kardeşi ile her pazar çatılarda çanak anten taktım :D

adını yanlış hatırlamıyorsam mit'in 2. ismi olan şenay hanım idi galiba onun çok yakın  dostu olan kişiler ile  de tanıştım.. normalde senin benim gibi insanlar otur git evlerine gez takıl her türkü muhabbeti yaparlar ama aga bu işler nasıl olur dedimi olmaz baba diyorlar :d 

demek istediğim onlar heryerde eğer heves ve merak varsa kendinizi politik komplo teorilerinin yaratıldığı ve istihparat görevlilerinin anılarını yazdığı kitapları okumanızı ve o heycanı hissetmeniz ve onu bir yaşam tarzı olarak benimsemeniz gerek ki bu işi yaparken hem kendinizi tatmin etmelisiniz hemde başarı elde etmiş olursunuz mutluluk para ile birlikte gelir zaten :d 

birde hani onlar heryerdeler dedim ya onların aslında kim olduklarını görmek ve algılayacak bir göze sahipseniz gerisi gelecektir unutmayın :D ama fazlada da derinlere dalmayın birde sakın ha böyle biriyle tanıştığınız zaman beni alın demeyin kafanız çalışıyorsa girmek için zemin hazırlayın yada onların teklif getirmesini bekleyin yoksa tam bir kucak yaparlar adama :d bu işlerde istekli olacaksınız ama ısrarlı olmayacaksınız ben bir çok kurumda çalışan insanla muhattab oldum hepsinin yetiştirilme tarzı farklı farklı ama hepside baktığı zaman insanın ne mal olduğunu bi kerette anlıyorlar...beden dilini çok iyi biliyorlar çünki :D 

kendinizi öyle bir yetiştirin ki siz onlara değil onlar size gelsinler....tabi bu dediğim zaman içerisinde olacak işler birde unutmayınki gireceğiniz kurumlarda da kanatlar mevcuttur hele mit te bunlara çok dikkat edin farklı kanatlarda görev yapmak bazen başa bela olur..

birde istihbarat'a kabul edileni hemen bünyelerine dahil etmiyorlar ayak işlerini yaptırıyorlar ve yanına birini veriyorlar ondan sorumlu biri ama o kişinin bundan haberi olmuyormuş bana anlattıklarına göre ve 1 sene boyunca deşifre olmadan verilen görevleri yerine getirdikten sonra çömezden sorumlu kişi raporunu yazıyor ve bu 1 seneden sonra kimlik veriyorlarmış.... bu son kısım hakkında doğrulama yapmadım 1 kişiden duyduğum kadarı ile yazdım...iyi çalışmalar..

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek

ricin bunu yazdı:

sınavla mit'e girecek adamın yapacağı en kral iş pc başında icrat olur :D ofis boy gibi :D en kötü ihtimal de bekçi yaparlar...öle vurdulu kırıdlı işlere sınavla adam almazlar :D

bende bu iş için çok tırmaladım...çok kişiye sordum soruşturdum..hatta yan komşumuz askerliğiniz j.i. olarak yapmış aga dedim nasıl gireriz askerde seçiyorlar dedi özelliklede trakyalıları yapıyorlar dedi ailesi soyu soğu belli olanları alırlar dedi...

onun abisi de 10 sene sivil olarak emniyet adına görev yapmış...ve bana gel seni polis yapım diyor :D

bunların haricinde mosak tan tanıdıklar vasıtasıyla birileri ile tanıştım onlarda kral işler ama muhasebe işleri benim alanım değil dedim üstüne gitmedim...

tv tamircisinde çalışırken zamanında edirne mit şube  müdürü olan adamın kardeşi ile her pazar çatılarda çanak anten taktım :D

adını yanlış hatırlamıyorsam mit'in 2. ismi olan şenay hanım idi galiba onun çok yakın  dostu olan kişiler ile  de tanıştım.. normalde senin benim gibi insanlar otur git evlerine gez takıl her türkü muhabbeti yaparlar ama aga bu işler nasıl olur dedimi olmaz baba diyorlar :d 

demek istediğim onlar heryerde eğer heves ve merak varsa kendinizi politik komplo teorilerinin yaratıldığı ve istihparat görevlilerinin anılarını yazdığı kitapları okumanızı ve o heycanı hissetmeniz ve onu bir yaşam tarzı olarak benimsemeniz gerek ki bu işi yaparken hem kendinizi tatmin etmelisiniz hemde başarı elde etmiş olursunuz mutluluk para ile birlikte gelir zaten :d 

birde hani onlar heryerdeler dedim ya onların aslında kim olduklarını görmek ve algılayacak bir göze sahipseniz gerisi gelecektir unutmayın :D ama fazlada da derinlere dalmayın birde sakın ha böyle biriyle tanıştığınız zaman beni alın demeyin kafanız çalışıyorsa girmek için zemin hazırlayın yada onların teklif getirmesini bekleyin yoksa tam bir kucak yaparlar adama :d bu işlerde istekli olacaksınız ama ısrarlı olmayacaksınız ben bir çok kurumda çalışan insanla muhattab oldum hepsinin yetiştirilme tarzı farklı farklı ama hepside baktığı zaman insanın ne mal olduğunu bi kerette anlıyorlar...beden dilini çok iyi biliyorlar çünki :D 

kendinizi öyle bir yetiştirin ki siz onlara değil onlar size gelsinler....tabi bu dediğim zaman içerisinde olacak işler birde unutmayınki gireceğiniz kurumlarda da kanatlar mevcuttur hele mit te bunlara çok dikkat edin farklı kanatlarda görev yapmak bazen başa bela olur..

birde istihbarat'a kabul edileni hemen bünyelerine dahil etmiyorlar ayak işlerini yaptırıyorlar ve yanına birini veriyorlar ondan sorumlu biri ama o kişinin bundan haberi olmuyormuş bana anlattıklarına göre ve 1 sene boyunca deşifre olmadan verilen görevleri yerine getirdikten sonra çömezden sorumlu kişi raporunu yazıyor ve bu 1 seneden sonra kimlik veriyorlarmış.... bu son kısım hakkında doğrulama yapmadım 1 kişiden duyduğum kadarı ile yazdım...iyi çalışmalar..

abi senle tanışmam lazım.  

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    Merhaba Hojalar ya Aklıma Bi Soru Takıldı. Simdi Birazda Kurtlar Vadisinden Esinlenerekten Söylüyorum ! Şimdi Ben Okul Yanlarındaki Uyuşturucu Tacirlerini , Hap Tacirlerini , Kısacası Zehir Tacirlerini , Hırsızları , Fakiri Soymaya Kalkanları Bir Bir Yakalayıp Konuşturup Kimler için çalıştığını bulsam ve onlarıda öttürsem sonra kafalarına sıksam , ve bu bilgiler doğrultusunda bunların mallarını emniyet teşkilatına teslim etsem Acaba MİT Beni izlemeye Alır ve Kadrosuna Katarmı ? Polatta böyle Oldu Devletin Yanına Girdi. He?

1.si polat kgt için çalışan alicandan dı yüzdeğiştirme amilyatıyla polat olup mafyanın içine sızdı kurtlarvadiside bu operasyonun adıydı

2.uzman tvye mityaz

3.sü mitin sitesinegir araştır bilmem kaçdil + ünüverste felan istiyorlar

4.yeni evleniyorsun bece hiç bulaşma

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

şimdi kanı kaynayan ve bide kurtlar vadisi izleyenlere çok güzel bir meslek miş gibi geliyor ama benim konuştuklarım hiçtle öyle olmadığını söylüyorlar...görevine göre değişir belki ama kelle koltukta geziyor...birde kendini açık ettimi işin bitiyor zaten...devlette tanımıyor seni :D 

ben yurt dışı görevlerinin güzel ve tehlikeli olduğunu duydum full atraxiyon diyorlar :D 

bunların dışında eğer bekar gezcem evlenmicem ailem ile yaşamıcam derseniz ve canınız bişilerde n yanmışsa bende bu tarz iinsanların yapabileceği bir meslek...ama ben evlencem sevgilim var onlarm utlu bir hayat kurcam diyorsan ve bu ısrarında inat ediyorsa bana kalırsa hiç bulaşmasın bu hayat sana kaldıramayacağın kadar berbat şeyler yaşatabilir...bunlardan sıyrılabilirsen de yükselirsin ama sıyrılamazsan sen sıyırırsın hacım...

bu tarz hevesi olanlar kendinizi geliştirmek babına bu tarz politik kurgu ve emekli ajanların yazdıkları kitapları ve ajanx kitaplarını bol bol okuyun..aslında bu bir yaşam tarzı ve bu yaşam tarzı ile bütünleşmeye çalışın...eğer olmuyorsa boşverin :D 

fazlada kurcalamayın taklaya gelmeyelim...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek
    Sınavla ofis boy ancak alır diyenlere...aşağıdaki ilana bakın..
    http://mit.gov.tr/ilan_27012009.html
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Fazla tv izlemek = aha bu :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

hocam manyak mısın nesin dikkat et kaş yparken göz çıkarma

mit öyle iş yapanı almaz

kendi seçer davet eder :) ;)

lnet olsun kurtlar vadisini seyrede seyrede millet neler düşünmeye başlamış...

O da yok.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    Mit'e iş müracaatı yapmak için Türk vatandaşı olmak yeterli. kabul edilmezsiniz o ayrı (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zula
    zula's avatar
    Erkek
    hoca sen evleniyosun artık almazlar seni mite :D:D 

Dünyada "10" çeşit insan vardır; binary saymayı bilenler ve bilmeyenler..
Toplam Hit: 10584 Toplam Mesaj: 82