folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MİT"E Girmek !

MİT"E Girmek !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    yaş 21 ergen çiçeğide değilsin ama garip bi durum :F
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Kimdi hatırlamıyorum bir dayımızın güzel bir sözü vardı;istihbarat entellektüel bir olaydır diye.Mantıklı düşünürsek şöyle,mitin kendine asacak kesecek adam değil bilgisi,kafası,düşüncesi sağlam adam alması lazım gelir,.Devlet o kadar küçük mü ki benim senin gibi elemanların bireysel vatan kurtarma eylemlerine muhtaç olsun :| Diziyi izlemeyi azalt,ben senin yerine de izlerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Mit 2 şekilde eleman alımı yapar.

1-Kadrolu eleman alımı yapar, onları eğitir ve masa başı yada dışarda sahada bilgi toplama amaçlı kullanır.

2-Taşören diye bileceğimiz sadece bulunduğu konum ile bilgi alabileceği elemanları kullanır.

Sen o uyuşturucu satnların yanında yer alıp, bilgileri mit e bildirirsen 2. seçenekte olduğu gibi birlikte çalışma ihtimaliniz var. Bu biraz muhbirlik gibi bir şey, hiç bir şeyin garantisi yok ölürsen bizim elemanımız muamelesi görmezsin, alperin söylediği gibi bok yoluna gitmiş olursun. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır elbet ama, bu konular yazdığın kadar kolay icraa edilmez dikkatli olmak gerekir. O uyuşturucu satıcılarının en az mit kadar sağlam istihbaratları var, eğer anlarlarsa sadece seni değil ailene bile zarar verirler.

Sen en iyisi 4 yıllık üniversiteni bitir, kpss den güzel bir puan al gir sınava, çok zor değil kazanabilirsin. 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    bende senin çakırın olabilirmiyim?

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende senin çakırın olabilirmiyim?
    Çakır Olunmaz , Çakır Doğulur :D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durden
    Durden's avatar
    Erkek
    Çuvalın intikamını alıyor muyuz? :P

Zed's dead, baby. Zed's dead.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    Merhaba Hojalar ya Aklıma Bi Soru Takıldı. Simdi Birazda Kurtlar Vadisinden Esinlenerekten Söylüyorum ! Şimdi Ben Okul Yanlarındaki Uyuşturucu Tacirlerini , Hap Tacirlerini , Kısacası Zehir Tacirlerini , Hırsızları , Fakiri Soymaya Kalkanları Bir Bir Yakalayıp Konuşturup Kimler için çalıştığını bulsam ve onlarıda öttürsem sonra kafalarına sıksam , ve bu bilgiler doğrultusunda bunların mallarını emniyet teşkilatına teslim etsem Acaba MİT Beni izlemeye Alır ve Kadrosuna Katarmı ? Polatta böyle Oldu Devletin Yanına Girdi. He?

Hocam senin arkandayım bende varım ikimiz bulak onları belki mit bulur bizi gizli ajan oluruz :) 

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Yaşın da ufak değil ama herhalde sorun akıl yaşında

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşlar Bakın Alay Edin Ama Ben Çok Ciddiyim. Ülkem İçin Hiçdeğilse İlerde Olacak Çocuklarımın Güvencesi İçin Varım. Ve Kim İçiyor , İçtiriyorsa Gidecem Ya Savaşacam Yada Polislerin Bu İşin Arkadasında Olanlarla Savaşması İçin Savaşacam. Benimle Olanlar ? Ciddi Anlamda.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gkhn759 bunu yazdı:
    Yaşın da ufak değil ama herhalde sorun akıl yaşında
    İnşallah yarın Birgün Kardeşin yada bi akraban düşerde görürsün o zaman benim yapacaklarımı. o zaman kim kimin aklının yaşını ölçer görrsün.

Toplam Hit: 10578 Toplam Mesaj: 82