folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MİT"E Girmek !

MİT"E Girmek !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı senin şuanki durumun pokemonu izleyip ben pikachuyum diyip prize elini sokmak gibin bişey :D

senin ki mit değil mafya olayı oluyor yani mit yerine içeri tıkarlar seni başvurunu yap mit e eğer onlar için uygunsan alırlar ama çok zor :D

Senden Host Alacaktım Bana Pikaçu Dedin Die Gıcık Aldım Almıom :D zlkhalfkasşlfjasklş xD:D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    The_Holigan bunu yazdı:
    BuZuL bunu yazdı:

hacı senin şuanki durumun pokemonu izleyip ben pikachuyum diyip prize elini sokmak gibin bişey :D

senin ki mit değil mafya olayı oluyor yani mit yerine içeri tıkarlar seni başvurunu yap mit e eğer onlar için uygunsan alırlar ama çok zor :D

Senden Host Alacaktım Bana Pikaçu Dedin Die Gıcık Aldım Almıom :D zlkhalfkasşlfjasklş xD:D

ağğğ kafama taş geldi :P
    Tarikat sapııı desek hoşuna gider demi :D
    auhaa alındınmı lem şaka yapıyom :D gel telafi edelim beleş host verelim sana :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yaradana kurban ağzından bal damlıyo Tariqat Sapıııııııı & Beleş Host Bu Bir Rüya Olmalı & Tanrılar Çıldırmış Olmalı ! Gözlüklü ve uçan inekler Adınaaa

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek
    The_Holigan bunu yazdı:
    Merhaba Hojalar ya Aklıma Bi Soru Takıldı. Simdi Birazda Kurtlar Vadisinden Esinlenerekten Söylüyorum ! Şimdi Ben Okul Yanlarındaki Uyuşturucu Tacirlerini , Hap Tacirlerini , Kısacası Zehir Tacirlerini , Hırsızları , Fakiri Soymaya Kalkanları Bir Bir Yakalayıp Konuşturup Kimler için çalıştığını bulsam ve onlarıda öttürsem sonra kafalarına sıksam , ve bu bilgiler doğrultusunda bunların mallarını emniyet teşkilatına teslim etsem Acaba MİT Beni izlemeye Alır ve Kadrosuna Katarmı ? Polatta böyle Oldu Devletin Yanına Girdi. He?
    ee sahipleri vardır onların alırlar ifadeni :D mit izlemez ama it,itler izler :D

siyah beyaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

sikarken yavas SIK hoca acimasin birde dikkat et SIKTIGIN kuru SIKI olmasin olursa hic acimaz

la millet polatla kafayi yemis senin yakalacagin 12 bucuk gramla bisi olmas haci :)

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Hocam Halka yapicagin en iyi davranis calisip kendini kurtarmak olur ve eger bunlari simdiden yapmak istorsan polise ihbar et emin ol tirtlar vadisinden dah iyi is cikarir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulas
    ulas's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

hoca sen kendini süperman mi sanıyorsun göte gelirsin dikkat et :)=

halk adamı olayın derken halk adamı olursun :)=  bu işleri çocuk oyuncağımı sanıyonuz a.q

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepiMpaCt
    DeepiMpaCt's avatar
    Erkek
    fazla kv izleme bence :D

hack forum https://www.turkhacks.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Tetiği çekemeden harcanırsın afacan :D

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

dayı mite girmeyi büyük birşey sanmayın yaw.İspiyoncu olacaksınız bir anlamda (arkadaşlşara dediğimiz ispiyoncu lafı gii kötü bir anlamı yok).Genelde jitem ve mit sizi devlet memuru ve çevreniz geniş olduğu sürece bağlantıya geçip kullanabilir.

ASkerde istihbarata gidebilirsiniz sonra bilgi getirmeye devam edebilirsiniz, normalde sizden yararlanabilir.Tabi bunun için size güvenmeleri geekir.Devlet memuru olmak 1. kuraldır (diye tahmin ediyorum) .Temiz bir geçmişiniz olmalı.Çeneniz sağlam olmalı her türlü kişiyle muhabbet edebilmelisiniz.

Hea iş olarak mitte çalışmak istiyorsan o ayrı.Fakat mite çalışmanın bir çok yolu vardır.Git ç.oğu kişiyle konuş ve mit müsteşarlığına bilgileri gönder.Senin kim olduğunu bilsinler.Senden mutlaka bilgi alacaklardır :)

Eskişehirde mitin bir bölgesi var herkez zannediyor ki filmlerdeki gibi ajanlar fln var.Yok öyle birşey orda memurlar için lojman fln var.Yani mit dediğinizde cia gibi adamlar aklınıza gelmesin.Bilmiyorum o tarz bir saha görevinde olan birimler varmı fakat mit dediğinizde sekreterden tutun bilgisayar bakımından sorumlu olan adama kadar bir çok iş bulunuyor. :)

Kaptırmayın kendinizi mittir şudur budur diye.Bana göre değil nedn mi ? Kime çalıştığınızı bilmiyorsunuz bir amiriniz var peki o satılmışsa ? Ben her boku sorguladığımdan ve 4-5 senedir gizli örgütler ve istihbarat bağlantıları hakkında bir çok kitap okuduğumdan size söyleyebilirim ki bu işler bok işler... 

Toplam Hit: 10592 Toplam Mesaj: 82