folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar dilerim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Motor alacağım ondan önce çayını içmeye geleceğim hocam. İstanbulda araba olmuyor :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

hayırlı uğurlu olsun elimdekini satarsam yenisini aramak için mesaj atacağım :)) Henüz satıp satmama konusunda karar veremedim :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı

hayırlı olsun hocam uğrayacağım nmaxim ile sıkıntı olduğunda :) üsküdardayım bende. bu arada nmax in ön tekere led takabilirmiyiz? ben ön tekere bağlanacak ayağı bulamıyorum. 

Yurt dışında falan var özellikle tayland da nmax sahibi ve seveni çok adamlar neler yapıyor bir görsen instagramdan modifika_nmax i takip et derim :)

onları biliyorum da basit bi ayağa o parayı verecek kadar kafayı yemedim :)

Cnc torna tezgahı bulsan ucuza kapatırsın hocam :) benim öyle br tanıdığım yok ama istersen resim at sorarız hapn varmı diye

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Ne zamandır aklımda olan bir şeydi. Hayırlısı olsun hocam. Bol kazançlar.

İpimle kuşağım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    zputnik bunu yazdı

Ne zamandır aklımda olan bir şeydi. Hayırlısı olsun hocam. Bol kazançlar.

Valla hocam bizde kendi motorlarımız için yaptık derken sağdan soldan gelenler oldu bizde harçlık çıkaralım diye yapıyoruz usta var bi tane baya iyi arkadaşım olur bende ufak tefek yardım ediyorum asıl iş onda :) vel hasıl durum bu

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

abiler, motor nasıl aldınız ? nasıl karar verdiniz ? 2-3 aydır cesaret edip alamıyorum. yeri geliyor bayiiye gidip, satılan yerlere gidip geri dönüyorum.

amacım ege bölgesini günübirlik turlarla gezmek, yer yer şehiriçi ulaşılmda kolay sağlamak. lanet olsun bir türlü cesaret edip alamadım, böyle konular gördükçe de kafayı yer gibi oluyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

hayırlı olsun Hayırlı işler ikince el moto alıcam 49 cc B ehliyet kullanan düşerse eline haber edersin bende üsküdarda elektikçiyim

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hayırlı olsun hocam

cezaevindeyken bi abi vardı, (izmirde) motordan anlıyo, seviyo bi yandan da pizzacıda kurye olarak çalışıyo. tamir işine girmeye karar verip çalıştığı pizzacıyla motorların bakımını yapmak için anlaşıp başlıyo işe. rakamları hatırlamıyorum ama piyasaya göre ucuz bi fiyatla başlıyo, bide çin malı sucuların kullandığı minibüsten alıyo. minibüsüyle yolda kalan motorlara falan da koşuyo, minibüsle gittiği gerekirse motoru minibüsle getirdiği için adam extra çekici parası vermiyo falan. çok kısa sürede işlerinin çok büyüdüğünü anlatırdı hep, içeri girip işleri bok olmasına üzülürdüm. belki sen de bakım falan kovalayabilirsin hacı. malum her taraf yemek kuryesi dolu

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 7909 Toplam Mesaj: 90
motosiklet tamir atölye