folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

abiler, motor nasıl aldınız ? nasıl karar verdiniz ? 2-3 aydır cesaret edip alamıyorum. yeri geliyor bayiiye gidip, satılan yerlere gidip geri dönüyorum.

amacım ege bölgesini günübirlik turlarla gezmek, yer yer şehiriçi ulaşılmda kolay sağlamak. lanet olsun bir türlü cesaret edip alamadım, böyle konular gördükçe de kafayı yer gibi oluyorum.

ehliyet varsa al bi cb250r hem şehir içi hem şehir dışı rahat rahat gezersin. az yakar, iyi kaçar.

@bamboocha, hayırlı olsun hocam, yolumuz düşerse çayını içmeye uğrarız.

LynXMaSTeR tarafından 11/Haz/19 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

Hayırlı olsun. Hayırlı işler, ikince el moto alıcam 49 cc, B ehliyet kullanan düşerse eline haber edersin bende üsküdarda elektrikçiyim

@Bamboocha  Ciddi bu 49cc motorlarla motorun kendi ağırlığı hariç, şimdi desibel veremeyeceğim ama böğürmeden düz yolda en Fazla kaç Kilo taşır? 

45 derece eğimli bir Rampa'da da benzer verim alabilir miyiz? (küçük teker veya büyük teker olarak düşündüğümüzde de. Marka Model önerirsen de şahane olur.) 

RitmFarbRacourci tarafından 11/Haz/19 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

hayırlı olsun hocam

cezaevindeyken bi abi vardı, (izmirde) motordan anlıyo, seviyo bi yandan da pizzacıda kurye olarak çalışıyo. tamir işine girmeye karar verip çalıştığı pizzacıyla motorların bakımını yapmak için anlaşıp başlıyo işe. rakamları hatırlamıyorum ama piyasaya göre ucuz bi fiyatla başlıyo, bide çin malı sucuların kullandığı minibüsten alıyo. minibüsüyle yolda kalan motorlara falan da koşuyo, minibüsle gittiği gerekirse motoru minibüsle getirdiği için adam extra çekici parası vermiyo falan. çok kısa sürede işlerinin çok büyüdüğünü anlatırdı hep, içeri girip işleri bok olmasına üzülürdüm. belki sen de bakım falan kovalayabilirsin hacı. malum her taraf yemek kuryesi dolu

Hocam biz de getir de çalıştık prayla konuştuk bakalım ufak ufak ilerlicez dediğin gibi bi minibüs alınabilir 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

Hayırlı olsun. Hayırlı işler, ikince el moto alıcam 49 cc, B ehliyet kullanan düşerse eline haber edersin bende üsküdarda elektrikçiyim

@Bamboocha  Ciddi bu 49cc motorlarla motorun kendi ağırlığı hariç, şimdi desibel veremeyeceğim ama böğürmeden düz yolda en Fazla kaç Kilo taşır? 

45 derece eğimli bir Rampa'da da benzer verim alabilir miyiz? (küçük teker veya büyük teker olarak düşündüğümüzde de. Marka Model önerirsen de şahane olur.) 

49 cc alıp 100 lük yapanlar var servis bile teklif ediyor. Arkadaşımın 49 cc kuba trendy vardı deneyimledim max hız düz yolda 40/45 km hız yapıyor titreşim var taş düşürürsün yokuş tırmanma hızı olarak 15/20 arası ama çekiyor keçi gibi bu arada kilom 90 :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nepnesomao
    nepnesomao's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı uğurlu olsun. 

Amat Victoria Curam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun, müsaitseniz bu akşam uğrar bir çayınızı içerim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

hayırlı uğurlu olsun

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

49 cc alıp 100 lük yapanlar var servis bile teklif ediyor. Arkadaşımın 49 cc kuba trendy vardı deneyimledim max hız düz yolda 40/45 km hız yapıyor titreşim var taş düşürürsün yokuş tırmanma hızı olarak 15/20 arası ama çekiyor keçi gibi bu arada kilom 90 :)

kilon MaşAllah diyorum. Serviste cc değiştirmek iyi fikirmiş. ^^

Peki, motorsiklet'in kendi ağırlığı hariç, 75-80 kilo bir kişi + 110-120 kilo bir kişi daha + 20-25 kilo da haricen çantalar dahil yak. 225 kilo yükü gürültüsüz, sıkıntısız Kaç silindirli, cc'li bi Makina taşır, en makulünden? 

ve İki kişilik olacak ve ağırlık merkezi yere yakın olacak. ama cc sorusu daha önemli. 

RitmFarbRacourci tarafından 11/Haz/19 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Peki, motorsiklet'in kendi ağırlığı hariç, 75-80 kilo bir kişi + 110-120 kilo bir kişi daha + 20-25 kilo da haricen çantalar dahil yak. 225 kilo yükü gürültüsüz, sıkıntısız Kaç silindirli, cc'li bi Makina taşır, en makulünden? 

ve İki kişilik olacak ve ağırlık merkezi yere yakın olacak. ama cc sorusu daha önemli. 

https://www.sahibinden.com/ticari-araclar?query_text_mf=kamyonet&query_text=kamyonet

KotomineKirei tarafından 11/Haz/19 16:51 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

https://www.sahibinden.com/ticari-araclar?query_text_mf=kamyonet&query_text=kamyonet

:) :) Utandım :) Olmaz böylefüze nerde

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
Toplam Hit: 7907 Toplam Mesaj: 90
motosiklet tamir atölye