folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı

Müdür hayırlı olsun, bol kazançlar.

Ben de birşey sorayım gelmişken :) 

AR 200 GY Cross almayı düşünüyorum. İlk motorum olacak, haftasonları kampa gitmek için kullanacağım, çoğunlukla yokuşlu yolda. Tavsiye eder misin?

Hocam arora alcagına Mondial al psrçası bulunuyo en azından :) arora bulamıyoruz yetkili servis dışı onlarda dışarıya zor veriyo parçaları yada faiş den veriyor spacy al daga bayıra vur daha iyi :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    pompaci bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

AR 200 GY Cross almayı düşünüyorum. İlk motorum olacak, haftasonları kampa gitmek için kullanacağım, çoğunlukla yokuşlu yolda. Tavsiye eder misin?

hocam sonuçta Çin, bana göre biraz ağır olacak ama

-biraz daha fazlasını verebiliyosan alma.

-rahat emek istiyosan alma

-1 sene sonra arkaya kova bağlamak istemiyosan(dökülen civata, kopan egzos kırılan vites, fren pedalı için) alma

yapacak bişey yok param buna yetiyo hem böbreklerimde taş var dökülmesine yardımcı olur diyosan alabilirsin tabiki.

^^D` Metal At bu. Sinirlerim bozuldu. 

Bu Çinlilerin yaptığı Sağlam ama kendilerinin Marka motoru yok mu? Dünyanın emtia'sı oraya akıyor. Hep mi copy-paste. Bilmediğimden soruyorum. 

hocam benim fikrim bulaşma tipi şekli güzel diye kanma alacaksan biraz daha modeli düşük çok yol yapmamış endurolara bakabilirsin japon olarak, gerekirse lastik değişir crosa çıkarsın. hem torkun yüksek olur hemde değer kaybetmez.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    pompaci bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

hocam sonuçta Çin, bana göre biraz ağır olacak ama

-biraz daha fazlasını verebiliyosan alma.

-rahat emek istiyosan alma

-1 sene sonra arkaya kova bağlamak istemiyosan(dökülen civata, kopan egzos kırılan vites, fren pedalı için) alma

yapacak bişey yok param buna yetiyo hem böbreklerimde taş var dökülmesine yardımcı olur diyosan alabilirsin tabiki.

^^D` Metal At bu. Sinirlerim bozuldu. 

Bu Çinlilerin yaptığı Sağlam ama kendilerinin Marka motoru yok mu? Dünyanın emtia'sı oraya akıyor. Hep mi copy-paste. Bilmediğimden soruyorum. 

hocam benim fikrim bulaşma tipi şekli güzel diye kanma alacaksan biraz daha modeli düşük çok yol yapmamış endurolara bakabilirsin japon olarak, gerekirse lastik değişir crosa çıkarsın. hem torkun yüksek olur hemde değer kaybetmez.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

49 cc hiç yorum yapmadın . 

Marka model önerin varmı ?

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Geçen alkollüyüm gece 2 de kalktığımı motora çanta demiri yapmaya karar verdiğimi hatırlıyorum bu esnada götümde yalnızca don vardı kıllı göbekli ve gecenin serinliğinde sinek sokmalarına karşı vurdumduymaz bir haldeydim ölçüyü yanlış almışım lama demirlerini dikey yerine yatay kullanmışım civata ve somun kullanmamışım kaynak yaparken motorun sele ve çamurluğu yanmış arka fren lambası gitmiş kaynak başlığını da weldinge getirmemişim kararmamış gözlerim batıp duruyor. Demem o ki cimrilik etmeyin motorunuzu motorcuya götürün.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

kuba trendy hoşuma gidiyor, arkada sırt dayama yeri var, ufak da olsa bi çantası var, gidonu diğer scooterlara göre daha geniş, daha rahat.

ufak scooterlarda gidon böle sopa gibi olur genelde, hiç sevemedim o tip motosikletleri

ucuzundan bulabilirsem yapıştırcam bi tane.

LynXMaSTeR tarafından 18/Haz/19 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

kuba trendy hoşuma gidiyor, arkada sırt dayama yeri var, ufak da olsa bi çantası var, gidonu diğer scooterlara göre daha geniş, daha rahat.

ufak scooterlarda gidon böle sopa gibi olur genelde, hiç sevemedim o tip motosikletleri

Çok küçük.  Ben 185cm  105 kg  bindim  sccoter yok oldu

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Çok küçük.  Ben 185cm  105 kg  bindim  sccoter yok oldu

hocam 50 liklerin hepsi öyle olur :)

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^D`

@RetRet  " Geçen alkollüyüm gece 2 de kalktığımı motora çanta demiri yapmaya karar verdiğimi hatırlıyorum, bu esnada götümde yalnızca don vardı. Kıllı, göbekli, ve gecenin serinliğinde sinek sokmalarına karşı vurdumduymaz bir haldeydim..."

@@,) ne yiyonuz anlamıyoRum ki, her hafta bi büyükbaş mı deviriyonuz. ^^D`  105 kg ney la. 80'e çıktım 74'e düştüm yine. 

O boy'la, mopet, Spacey, İtalyan işi eşek arı'sından bozma isimli motorlar çok Küçük kalıyor. Denedim biliyorum. İskelet uzun olacak. Normal bisiklet'te bile Komik duruyor. ha, kalın çeperli, kalın borulu bisiklet kadro'ları(gövdeleri) görüntüyü biraz kurtarıyor @SamaCCC .

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 7905 Toplam Mesaj: 90
motosiklet tamir atölye