Mürit Panxer Haklıymış (İphone)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

bu saatten sonra uygulama geliştirme adb vs işleri dışında siksen android kullanmam. At ile eşşek resmen.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Ben X dedim diye baya kişi tepki vermiş.

Üstüne yetmezmiş gibi android kullanmadın diyenler olmuş..

Android maceram, Turkcel t10 ile başladı. sonrası samsung s2 ve s4 olarak devam etti.
    Kendime kıyak yaptım note 3 aldım, baya hoşuma gitti! Tabi muz gibi soyulması ve 1 yılını doldurmadan batarya değiştirmesi dıışında beni üzmedi. Link : https://www.tahribat.com/forum/samsung-s2-unlem-isareti-189240

Hadi samsung da yüzümüz gülmedi HTC alalım dedik. O daha beter çıktı amk . Link : https://www.tahribat.com/forum/htc-ve-kvk-firmasi-sorun-cozemiyor-205785

Gelelim şu övdüğünüz çin mallarına; Siz o telefonları internet den takip ederken, ben satışını yapıyordum. Bana neyin ne olduğunu övmeyin please. ( Zamanında burada telefon satışı yapıyordum.)

Alperciğim demişki, huawei kullan! Abi son 2 yıldır android kullanmıyorum ve kullanmayada niyetim yok. 

Kısaca özete geleyim;

Elime aldığım cihazı iş amaçlı kullanıyorum, Rdp - teamviewer - office 365 vs. vs.  

Benim için önemli olan stabil çalışması ve ota boka hata vermemesi. isterse aynı sınıf cihazın 5 katı fiyatı olsun, Parayı veren benim ve zevkini sürende benim!  ( sonuçta cebimdeki para bana ait)

Hadi selametle.. 

HoLyCat tarafından 30/Nis/18 13:39 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Birde MacBook kullansanız...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

telefona fazla para verme taraftarı degilim ilk telefonum samsung e250 ikinci telefonum general mobile discovery simdi yeni aldıgım telefonda xiaomi mi 6 android kullanıyorum hicbir telefonumda sorun yasamadım ama millet android e sallamıs iphone gereksiz bence bir telefona o kadar para vermek sacma ios diye ederinin 3 katını veriyorsunuz ki bahsettiginiz kadar fark oldugunu kesinlikle sanmıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Android maceram, Turkcel t10 ile başladı. sonrası samsung s2 ve s4 olarak devam etti.
    Kendime kıyak yaptım note 3 aldım, baya hoşuma gitti! Tabi muz gibi soyulması ve 1 yılını doldurmadan batarya değiştirmesi dıışında beni üzmedi. Link : https://www.tahribat.com/forum/samsung-s2-unlem-isareti-189240

Hadi samsung da yüzümüz gülmedi HTC alalım dedik. O daha beter çıktı amk . Link : https://www.tahribat.com/forum/htc-ve-kvk-firmasi-sorun-cozemiyor-205785

Gelelim şu övdüğünüz çin mallarına; Siz o telefonları internet den takip ederken, ben satışını yapıyordum. Bana neyin ne olduğunu övmeyin please. ( Zamanında burada telefon satışı yapıyordum.)

Alperciğim demişki, huawei kullan! Abi son 2 yıldır android kullanmıyorum ve kullanmayada niyetim yok. 

Kısaca özete geleyim;

Elime aldığım cihazı iş amaçlı kullanıyorum, Rdp - teamviewer - office 365 vs. vs.  

Benim için önemli olan stabil çalışması ve ota boka hata vermemesi. isterse aynı sınıf cihazın 5 katı fiyatı olsun, Parayı veren benim ve zevkini sürende benim!  ( sonuçta cebimdeki para bana ait)

Hadi selametle.. 

İşte bu yüzden çok yersiz saçma bir konu android ile ios u karşılaştırmak. Tamamen kişiye dönük ihtiyaç ve beklentilere göre değişir. Birisi için android özellikleri iyi iken diğeri için ios daha iyi. Yalnız hocam iphonelarda muz gibi soyulduydu 5 zamanında :) . Samsung servisini henüz deneme fırsatım olmadı ancak apple ın bırakın kvk vs apple store da bile verilen hizmet yerlrde şuanda. Umarım bir arıza yaşamazsın. Aynı konuyu apple içinde açarsın bundan şüphen olmasın hocam (tecrübe ile sabit)

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Kısaca özete geleyim;

Hadi selametle.. 

İşte bu yüzden çok yersiz saçma bir konu android ile ios u karşılaştırmak. Tamamen kişiye dönük ihtiyaç ve beklentilere göre değişir. Birisi için android özellikleri iyi iken diğeri için ios daha iyi. Yalnız hocam iphonelarda muz gibi soyulduydu 5 zamanında :) . Samsung servisini henüz deneme fırsatım olmadı ancak apple ın bırakın kvk vs apple store da bile verilen hizmet yerlrde şuanda. Umarım bir arıza yaşamazsın. Aynı konuyu apple içinde açarsın bundan şüphen olmasın hocam (tecrübe ile sabit)

Evet hocam maalesef şuan apple nin servisini övemem.. 

Eskisi gibi kaliteli hizmet sunmuyorlar! Zaten servisini övmedim :)

Bu bir gerçek, X aldıktan sonra 7 plus ı arar oldum. Daha sağlam ve X e göre stabil cihazdı.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

zamanında anama iphone 5s almıştık ilk başlarda harikaydı donma takılma vs yoktu ama yazılım güncelledikçe dandikleşmeye başladı. öyle bi yavaşlık ve lag var ki rehbere girip telefon etmek için android kullanıyormuş gibi hissediyorsunuz. şimdi diyecekler ki pili eskiyince yavaşlıyor hayır birader pili serviste değişti ve bir hızlanma vs olmadı. kimse kalkıpta planlı eskitme yok, komplo teorisi falan demesin boşuna bizzat görüp yaşıyoruz iphoneların yavaşladığını. bi de forumlara yazmışlar her güncelleme yeni donanıma göre hazırlanıyor eski donanımlı iphonelarda hızlı çalışmasını beklemeyin diyorlar. ulan sahtekarlar o zaman ne farkı kaldı androidden. eğer apple bir yazılım güncellemesini her iphone modeli için optimize etmeyip sadece son çıkardığı modelde düzgün çalışıp ötekileri önemsemiyorsa bunun planlı eskitmeden ne farkı var ? kısaca stok yazılımda kalıp güncelleme yapmazsanız iphonelar yağ gibi hiç takılmıyor donmuyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hocalar ben uyurken yazılmış herşey şimdi gördüm. 

Huzur namazda... Pardon bide Apple'da. 

Size tek söyleyeceğim şey var. 

PanxeR tarafından 30/Nis/18 16:30 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    krypt bunu yazdı

Peki Telegramdan gönderilen bir mp3'ü kaydedip müzik oynatıcıdan dinleyebiliyor musun?

ahahaha napacak hocam bi daha mp3 kullanmicak. spotify yardiracak el mecbur :)

Uzun süredir mp3 indirmediğimden arşivimdeki mp3leri bulmak biraz uzun sürdü ama dediğiniz olayı iphone 4s telefonumda bile yapabildim ;)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Buda uzun uzun yazcağım post. 

Üst fazla kısa oldu.

yıl 2018 hala android uygulamaları kasıyor , kaç tanesi 64bit çalısıyor kaç tanesi 32 belli değil ( apple 32 bit uygulamalara sktr çekeli yıllar oldu )

rom derdi yok güncelleme derdi yok.

örnek parayı basip not 8 aldın   , ve note 9 çıkacak bir sonraki sürüm ne zaman gelir ? mesela note 9 de ön yüklü gelen ? aylar hatta belki bir yıl sonra.

apple da ise  iphone X çıkmadan çok daha önce yeni ios sürümü sana gelir , telefonun daha son sürüm telefon piyasaya çıkmadan yeni versiyon olur. Çıktıktan sonra beklemezsin.

Garanti :) bu konuya hiç girmeyelim. Türkiye de düzgün servis veren 2 firma var Huawei ve Apple. Gerisi çöp. Samsung da o anakartı kaç defa söküp takarlar bir daha bozulur, General mobile : sorun lehimleme yöntemiyle giderilmiştir. amk.

Telekominikasyon sektöründe ve bankacılık sektöründe kullanılan cihazların %80-85 i appledır. 

Tablette ise %99 appledır. 

artık android cihazlarda apple kadar pahalı oldu. Fakat ben ucuz mal alacak kadar zengin degilim kusura bakmayın. 

Bu arada X den sonra neler değişti ? 

Dalga geçtiler aylarda çentikli telefon mu olur , çentiğini sikeyim diye. Şimdi sonuç ortada.

Dalga geçti samsung aylara apple kulaklık girişini alta koydu diye , gitti kendisi de alta koydu.

Dalga geçti HTC Google vs. Kulaklık girişi olmayan telefon mu olur aq kulaklık girişi özgürlük diye bir baktık HTC MOTOROLA GOOGLE PIXEL kulaklık girişi yok ?

Dalga geçti samsung bataryası çıkmayan telefon mu yapılır aq diye?  :) 2k üstü tüm telefonları artık arka kapak gömülü.

böyle uzar uzar gider. 

Rahatlık huzur kolaylık uzun ömürlülük parasının hakkı = Apple.

hadi öpüldünüz.

Toplam Hit: 22706 Toplam Mesaj: 195
iphone iphone en iyi telefon iyi telefon andorid vs iphone