Mürit Panxer Haklıymış (İphone)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

benim için hiç biri bir birinden farklı değil. iphone da kullandım androidde windows mobile de... hiç biri notebookumun yerini tutmaz hepsinin amk. zaman kaybı hepsi.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@Panxer , @DarkSkull
    tşkler.

PowerAMP, kullanıyordum da, değişik birşeyler var mı Android`de, bunu merak etmiştim.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

beyler bir sorunum var anlayan beri gelsin. iphone 8 i alalı daha 2 ay anca oldu ama pil menüsüne girdiğimde max kapasite %99 gösteriyor. sadece 2 ayda pil %1 yıpranmış mı anlamına geliyor tam anlayamadım. kesinlikle günde 2-3 kere falan şarj etmedim hatta yoğun kullanmadığım zamanlar 2 günde 1 şarj ettiğim de oldu. pil üretim hatası olabilir mi ? daha önce başına gelen var mı ? bu durumla alakası var mı bilemiyorum ama ilk zamanlarınkinden daha hızlı şarjı azalıyor. özellikle 80+ şarjı hızlıca azalmaya başladı sanki. başına gelen var mı ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

acikistihbarat

Telefonu şarja yüzde kaç olunca takıyorsun. %5 altına inme. Tamamen bitince takarsan her tam bitmede bataryanın ömründen biraz gidiyor.

Aynı şeyi android için sorsaydın panxer androidler hep öyle geç iphone'a öyle sıkıntılar yaşamazsın yazardı :)

DarkSkull tarafından 07/May/18 12:55 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

acikistihbarat

Telefonu şarja yüzde kaç olunca takıyorsun. %5 altına inme. Tamamen bitince takarsan her tam bitmede bataryanın ömründen biraz gidiyor.

Aynı şeyi android için sorsaydın panxer androidler hep öyle geç iphone'a öyle sıkıntılar yaşamazsın yazardı :)

valla hocam %15 in altına hiç inmedim diye biliyorum. 2 ayda kapasite kaybetmesi canımı sıktı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

beyler bir sorunum var anlayan beri gelsin. iphone 8 i alalı daha 2 ay anca oldu ama pil menüsüne girdiğimde max kapasite %99 gösteriyor. sadece 2 ayda pil %1 yıpranmış mı anlamına geliyor tam anlayamadım. kesinlikle günde 2-3 kere falan şarj etmedim hatta yoğun kullanmadığım zamanlar 2 günde 1 şarj ettiğim de oldu. pil üretim hatası olabilir mi ? daha önce başına gelen var mı ? bu durumla alakası var mı bilemiyorum ama ilk zamanlarınkinden daha hızlı şarjı azalıyor. özellikle 80+ şarjı hızlıca azalmaya başladı sanki. başına gelen var mı ? 

Hocam batarya çok değişken bir kavram. Sıcak ve soğuk havadan %1-2 değer oynama normal. Sağlık %80'nin altına düşünce sıkıntı. Ayrıca iphonelarda ve diğer telefonlarda siz istesenizde batarya %3'ün altına düşmez. Yazılımsal olarak engellenmiştir. Batarya yüzdesi %1 olarak görünse bile aslında o %4'tür. 

mkyb tarafından 07/May/18 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam batarya çok değişken bir kavram. Sıcak ve soğuk havadan %1-2 değer oynama normal. Sağlık %80'nin altına düşünce sıkıntı. Ayrıca iphonelarda ve diğer telefonlarda siz istesenizde batarya %3'ün altına düşmez. Yazılımsal olarak engellenmiştir. Batarya yüzdesi %1 olarak görünse bile aslında o %4'tür. 

ya bana garaj arabası gibi aylardır yatan telefonu satmış olabilirler mi ? bunu anlamanın bir yolu var mıdır ? vodafone bayisindeki herif yeni geldi dediydi ama şimdi şüphelendim. çok sıcak ya da soğukta kalmadı telefon normal sıcaklıkta durdu hep. en fazla cebimde durduğu zaman 1-2 derece fark etmiştir belki. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

4 gün önce 3 aylık bir iphone 6s 64 gb ı batarya ömrü %97 diye garantiye yolladı bir arkadaşım. sıfırı ile değiştirdiler. sorun olarak 3 aylık telefonun batarya ömründe sorun var filan yazmıştı sanırım.

şimdi bende baktım benim 6s    %99      4 aylık benimkide

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

zalım adam hiç iyi demedin. yeni aldığım telefonun pili dandik çıktı diye mi canımı sıkayım servise gönderebilmek için yedek telefon aramakla mı canımı sıkayım. sorun yok normal deseydiniz kuyruğumu kıvırıp köşeme çekilecektim. lanet olsun böyle applea da böyle iphonea da beyler sakın almayın bu dandik apple ürünlerini. niye note 8 almadım diye pişmanım harbiden :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Benim se 2 ay 14 gün %99'da

koray tarafından 07/May/18 13:53 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 22708 Toplam Mesaj: 195
iphone iphone en iyi telefon iyi telefon andorid vs iphone