Nickinizin Anlamı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    "mangır" abicim benimkisi

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    bi kere dream catcher rüya yakalayıcı deil rüya kapanı die çevrilir.

ben karanlıkların kılıcıyım.

bi de deer skull sen elfceyi ne saman öğrendin.
    elfce die bi dil yok tolkien sadece kelime kalıpları oluşturmuş.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tesla
    Tesla's avatar
    Erkek
    benimki,şu an kullandığımız bi çok elektronik zımbırtının mucidi olan fakat tarihte en az bahsedilen bence en baba bilim adamı ve mucit Nicola Tesla dan geliyor.sanırım çok azınız duymuştur.

"Gayemiz birlik.dirlik,ne senci,ne benci'yiz.Kalplerde yeni bir dünya,onun habercisiyiz..." "Zamanı kokutanlar mülteci diyorlar bana.Yükseldik sanıyorlar,alçaldıkça tabana!..." "Küçükken derdi dadım,çoğu gitti,azı kaldı.Büyüdüm ihtiyarladı,çoğu gitti,azı kaldı!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    Tesla bunu yazdı:
    -----------------------------
    benimki,şu an kullandığımız bi çok elektronik zımbırtının mucidi olan fakat tarihte en az bahsedilen bence en baba bilim adamı ve mucit Nicola Tesla dan geliyor.sanırım çok azınız duymuştur.
    -----------------------------

ewet duydum.manyak herif dünyayı yokedebilecek bi silah yaptı ama kimsenin bundan haberi yok.şu anda kullandığımız internette onun eseri

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2pac4ever
    2pac4ever's avatar
    Erkek
    2pac daima

TUPAC RuLLAZZ!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fear_DaRkNeSs
    Fear_DaRkNeSs's avatar
    Erkek
    Benim nickimin anlamı "Karanlık Korku" anlamına geliyo.

$aban matrix reloaded
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    olm bu konu TAHRİBATIN ŞU ANA KADAR EN FAZLA Link alan konusu heralde ha ne dersiniz

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    galiba öyle oluyor.. :)

Ben PoKéMoN

Düşünüyorum, o halde varım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tesla
    Tesla's avatar
    Erkek
    darkness dostum bu icatlarından sadece biri ve A.B.D,Rusya ....vs. gibi insan düşmanı ülkeler tarafından kötü amaçla kullanıldığı için bu duruma düşmüş.yoksa amaç dediğin değil.insanlığa bedava elektrik sağlamak için ömrünü harcamış bi insan herhalde böyle birşey düşünmez...BİLGİNİZE...

"Gayemiz birlik.dirlik,ne senci,ne benci'yiz.Kalplerde yeni bir dünya,onun habercisiyiz..." "Zamanı kokutanlar mülteci diyorlar bana.Yükseldik sanıyorlar,alçaldıkça tabana!..." "Küçükken derdi dadım,çoğu gitti,azı kaldı.Büyüdüm ihtiyarladı,çoğu gitti,azı kaldı!"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    biliyorum.adam kilometrelerce uzağa kablo kullanmadan elektrik aktarıyodu.ama bu teknolojiyi kullanarak yapay depremler,suni hava olayları falan da yapılabiliyo.saten adının fazla duyulmamasının nedeni de ticaret yapmaması sadece bilimle ilgilenmesi.elektriği de edison deil nicola tesla buldu zaten.ve daha bi çok patentsiz icadı var.Aydoğan Vatandaş'ın haarp die bi kitabı var.onu okudun mu?

Toplam Hit: 77588 Toplam Mesaj: 367