Nickinizin Anlamı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    Asi Ruhum Anarşi Yüreğim Siyahın Kaderim Beyazın Şerefim.. bnmkıde bole bsy..

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NonStop
    NonStop's avatar
    Erkek
    durmak bilmeyen..(:

darker than black...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Soy adımdan geliyor "Çetinkaya"  biraz sıradan olduğu için ZoRKaYa daha cool"kuul" :D Bazen de Hard Rock yapıos işte artistk olsn die öyle yani özel bişiyi yok benim için.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek

Boy_from_Smyrna ---- bana accık kroca gibi gelmeye başladı anlamı zaten belli ama "İzmirli genç" tadında bişi

bu arada sen Yunan mısın? demeyin öz be öz Türküm smyrnayı türklerde kullanmış İzmirin eski adlarındanmış

bu gün biri bana 67. yorumumu yapçak.... :p çok klasik adamım.. kalsın böle.. en az bi yıldır bu deişmedi:).. yapıver sende şu yorumu:p..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    benim rumuzun anlamıda çin'in eski başkenti. göktürk devleti orayi ele geçirmek için çok uğraşmiş.çinlilerde vermemek için daha çok tirmalamiş.. g.t korkusunun ne demek olduğunu yeni nesillere ulaştiracak muhteşem bir eser birakmişlar. çin seddi :) hatta lemanda bir karikatür vardi. çinliler duvari bitirmiş; imparator açılış konuşması yaapiyor. -- bu set ulusumuzun çalişkanliğini azmini temsil ediyor fln. diye sedin öbür tarafindada göktürk kağani da biz ona g.t korkusu diyelim diyor hinzir hinzir gülümsiyerek :)

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

estatic_60 ? eski konuları hortlatmaktan ne anlıosun birader ?

1 deil 2 deil 3 deil 4 deil 5 deil ......

özelliklemi yapıosn napıosn ? :D çözemedim ben seni  

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

qambler+1;

ulan bende kaptırmış okuyodum bi baktım eski konuymuş. :D

Tarantula; benim hem fiziksel ben düşünsel halimi anlatıyor. Şöyle ki; bu meret pusuya yatıp 2.5 yıla kadar avın gelmesini bekleyebiliyor. Bu da benim gibi yemeği sevmediğini ve sinsi olduğunu gösterir. (yoksa fiziksel deyince 8 bacaklı değilim :D)

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     Yabancı Biri

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    seadog herkes deniz köpeği sanıyo ama deil kraliçe 2. elizaphet döneminde tecrübeli gemi kaptanlarına verilen unvan

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

:)) Bu konuyu uplayınca neler olacak merak ettim :)  Kalpazan ...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
Toplam Hit: 77634 Toplam Mesaj: 367