folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Nurcu Olmaya Karar Verdim

Nurcu Olmaya Karar Verdim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Bizim de eskiden bir komuşumuz vardı. Çocukları ateş gibi amk. Evlat olsa eldiven takmadan sevilmez. Neyse babası baktı bu çocuk ADAM olamayacak, verdi bir özel hapisane bozması yurda çocuğu NURCU yaptılar. Sana tavsiyem büyük harflerle yazdığım kelimeler arasında ki paradoksu çöz; zaten o nur sana inecektir...

Paradoksun kelime anlamindan yola cikarak nurculugun ve adam olmanin karsit kavramlar oldugunu anlattigin sonucuna vardim lakin hala bana nur inmedi. Artik ben de yatsi namazina yetismek icin isten sicacik bir heyecanla cikan bir mudur olmak istiyorum. Nur verin bana.

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

Bizim de eskiden bir komuşumuz vardı. Çocukları ateş gibi amk. Evlat olsa eldiven takmadan sevilmez. Neyse babası baktı bu çocuk ADAM olamayacak, verdi bir özel hapisane bozması yurda çocuğu NURCU yaptılar. Sana tavsiyem büyük harflerle yazdığım kelimeler arasında ki paradoksu çöz; zaten o nur sana inecektir...

Paradoksun kelime anlamindan yola cikarak nurculugun ve adam olmanin karsit kavramlar oldugunu anlattigin sonucuna vardim lakin hala bana nur inmedi. Artik ben de yatsi namazina yetismek icin isten sicacik bir heyecanla cikan bir mudur olmak istiyorum. Nur verin bana.

salağa yatmazsan aralarına giremezsin, ruhsal bir bunalım atlat, atlatırken bir kaç abi yanında olsun, namaza niyaza başla, sonra iş çevreni değiştir, sosyal çevreni keza öyle, bak nasıl yutuyorlar kılçığına kadar gömersin. (şaka lan yapma öyle şeyler okuyolar sonra gerçekten yapan var sanıyolar)

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

Ondan kastı bu - O - hocam

+ konuda ateistlere gün doğmuş.

SUPERBICO tarafından 28/Kas/12 16:10 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Soran olursa dervişlerden Holyone ın talebesi, tahribat tarikatının müridiyim. Gerisi ırgalamaz aga.

We can be more, we can be much more.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Haydi ateistler bunuda açıklasın bakalım !

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Haydi ateistler bunuda açıklasın bakalım !

ateist değilim imanlıyın ancak takvada bir noksanlığım var açıklayım hoca bu duruma eski türk dili edebiyatında köprü ile ayı arasındaki ki akraba olma durumudur :D

İts My Life. NOW or NEVER
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

KrypT in nurcu olduktan sonraki ilk videosunu sizlerle paylaşıyorum.ibretlik.)

bknz; http://inciswf.com/1285089642.swf

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Birazda öyle takıl bakalım ne olucak

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

KrypT in nurcu olduktan sonraki ilk videosunu sizlerle paylaşıyorum.ibretlik.)

bknz; http://inciswf.com/1285089642.swf

hasiktir içine demet davutoğlunun cini kaçmış lan.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

şöyle yapalım rol yapma yeteneğine sahip arkadaslar nurcu olup cemaatin içine sızsın dümenden. 

rol yapamayanlar da sokaklarda aktif anarşist vandalist saflara katılsın. 

elbet yıkılır bu düzen. 

umudunu yitirme aradıgın güç içinde. sinyal çok zayıf adım garavel bul beni.

tabi lan
Toplam Hit: 21610 Toplam Mesaj: 162