Nurettinveren

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LoveMagic
    LoveMagic's avatar
    Erkek
    ulan zevoş züppesi bi şey bilmeden kafadan sallama sen ne anlarsın insanlara hizmetten faydalıu işler yapmaktan sen ancak sadece satılan şeylerin alındığı parayı bilirsin kutsal .Sen kimsin Fethullah hocaya laf atıyosun iki bilgisayar kodu bilmek mi ukalalaştırdı seni peşinden doktor doçent milyonların bunların içinde alimi var hakimi var bilgisayarcısı var bunlar keriz bi sen ve senin gibi düşünen aklı gözüne inmiş sadece madalyonun bu yüzünü gören basiretsiz insanlar bu nu böyle söylüyor senin hakarewtin onu değernden düşürmez yüceltir.gözünü güneşe kapayan dünyayı gece yapmaz kendini karanlıkta bırakır da gece oldu sanar senin kisi öyle bişey O adamlar Allah yolunda Allahın inayeti altında dengesiz arızalı herif ya sen bu sözlerinle hakaretlerinle Allahın gazabına uğrarsan Hz ibrah
    mi ateşe atıp mahvolan firavun gibi veyahut bir sivrisineğe mağlup olan nemrut gibbi. işkembeden atması kolay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    ben bildiğimi söylüyorum ister evet der geçersiniz ister hayr der inanmanıze devam edersiniz benim hakkım sizden sorulmaz sizinki benden ben burda kendi gördüğüm sistemi diyorum iki üç hayır işi yapıyo onu yapıcak tabi yapmazsa sizin gibi kimi arkasına alcak siz gördüğünüze konuşuyosunuz daha görmediklerinz var ben sadece uyarıyorum inanması inanmaması küfür edip etmemesi size kalmış
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    caliphan seni kaç paraya satın aldılar lan onu söyle olum atatürke karşı gelen adamlara el verme a.q. atatürk olmasaydı nahhh buralarda olurdun !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Programima pazartesi gunune kadar ara verdim yoksa burda feto ibnesini tartisarak zaman kaybetmem...fetos dememizin sebebide daha once formda bir konuda bu olaya bilimsel olarak yaklasip fethullah g. nin ibne(fetos) oldugu kanisina varmamizdir...adam bugune kadar hic evlenmemis....neden?...sitesinde baksaniz frsat bulamamis evlenmek icin ziktir ibneyim demiyorda firsat bulamadim diyor....Kuran-i Kerim in aileye verdigi gorevi bu adam neden yerine getirmiyor ?...madem bu kadar yuksek bir kisi o zaman neden soyunu cogaltmiyor...:) ...yani oz olarak ibne...simdi birisi bana compos dese aksini ispat ederim ama fetoda bu yok...konu manyak mavra oldu...zaten fetonun ne mal oldugunu bilmesek tahribat olarak boyle afra tafra konusmalar yapmayiz...emin olmadigimiz konuda susmayi bilir bildigimiz konusamada susmamayida biliriz....Rusyadaki okullarin kapatilmasi ve hristiyanlik misyoneri celiskisinin cevabi basit...feto amerikan ajanidir bunun icin rusyada mevcut siyasi iktadara karsi yikici faaliyet yuruttugu icin ziktir edilmistir...hadi rusyayi gectik...kazakistanda islam ulkesinden niye kovuldu bu adam...cemaatte Allah PEygamber ve Kuran dan bahsedilmez...varsa yoksa risaleinur(iyi kotu tartismam ama Kurana sirk kosuluyor bu eser)...sonra fetonun sozleri Kuran ayetlerinden daha degerli cemaat icinde....Zaman gazetesindede 1 tane amerikan karsiti haber bulamazsiniz...Irak isgalini demokrasi baris getirecek diye mansetten veren gazete...sonra Cyber-warrior peygambere hakaret iceren karikatur sitesi acip kendi adinada deface etti....iste fetonun sanal alemdeki uzatmalari olan bunlarla fetonun mantigi ayni...kendin pisir kendin ye mantigi...milleti sir kapisi,123123 goz...bilmem kacinci boyut gibi hristiyanliktan devsirme programlarla uyutmaya kalkin...o programlarda olanlar neden bizlerden birisinin basina gelmedi yakinimizda birisinin basindan gecmedi......son sozum yazdigim hicivdeki son 2 dizeyi okuyun Allahiniza sukredin...kendi yolunuzu tutun ...Ahirette sorguda Fetocanin mor gozleri kurtarmayacak sizi..........

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LoveMagic
    LoveMagic's avatar
    Erkek
    senin gördüğüm dediğin medyanın o satılmış (onun gibilere dönek denir 25 sene o insanlarla arkadaşlık et aynu davayı paylaş aklın yirmibeş senede nerdeydi madem okadar akıllısın idda ettiği gibi şeyler varyani ortada bir değirmen var mesut yılmazından cem uzanına asliye göktürkten murat demirele kimin yaptığı gün yüzüne çıkmamış bu adam yaklasık 40 yıldır aynı şeyleri söylüyor ve dediği yoldan da gidiyor. bu milyonlar verdiklerinin nereye gittiğini görmüyor. bi nurettin veren görüyor o anlıyor bu o topluluğu satmadır arkadaşım yan çizmedir hizmet etmek poposuna zor gelmedir. yoksa bu kadar araştırmaya rağmen kokusu çıkmayan bir araştırma haktır hakikattır .el elin ince eleğidir demiş atalarımız bu insanlar zombi değilki körü körüne bağlansın onlarda bu ülkenin evlatları aynı topraklarda yaşamışız aynı dili konuşuyor (bu arada dünyada bu yıl üçüncüsü düzenlenen en güzel türkçe konuşma yarışması o toplulukğun bir ürünü)gerçi herkes kendi düşüncesinde hür o karalama kampanyaları hep çıkarlarına gelmeyen birkaç özel okullardan rant sağlayan veya medyayı ,bankacılığı kendi ellerinde tutmaya çalışan artık son çırpınışlarını veren. son kozlarından birisini de yakınlarından bitrisini(N.VEREN) satın alan kendini aydınım diye geçinen bedava yaşamayaa alışmış. bedavadan köşe yazısı yazarak yalan yanlış haber yaparak geçinen sülükler biz hep haberleri yorumları onların penceresinden bizlere gösterildiğinden anlayamamışız.cemiyet diye komite diye iki üç patronun ekmeğine yağ çalmasını kar zannetmişiz ama gerçekten öyle değil eğer bu mesele çıkar meselesşi olsaydı zaten bu zamana kadar çoktan ne Hocaefendi ne bişiy kalırdı.Ama eğer sen hiç Allah hakkında onun rızası hakkında ahiret hakkında bişey duymadıysan hakkın var.neyse gerçekler zamanla anlaşılır büyük dağın karı buzu da çok olur. onlara bazıları bu çileleri çektirecek ki elmas kömürden ayrtılsın. Birşeyi üretmek çok zor yıkmak ise çok basit sen bir proğramı biryılda yazsan bir virüs onbeş dakikada mahveder.işte güzel kardesim böyle.birde tıoprağın altına hizmet edenle uğraşılmaz öylelerine uzatılan eli kırar uzatılan dilide burar. Bu savaş seninle veya cancanla başlamadı
    ta şeytanın Allah a karşı kibirlenmesiyle başladı o zamandan günümüze kadarda devam ediyor dine Allah a karşı olanlar ve olmayıp veya onu savunanlar ama hep nedense güçlü görünsede şeytanın tarafında olanlar kaybetti işte senin anlamadığın bu olay birileri Allah adına evini taksini verir birileri de değirmenin suyuyla meşgul olur şu na kafanda işleyen yaklaşık 1,5 milyar nöron hücresini çalıştıran Allahın dinine hizmet eden bir topluma laf atmak bu dur güzel kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    bu konunun cılkı çıktı iyice kilitlenmeli kim ne konuştuğunu bilmiyor iş hakarete döndü başkada bişey yok.
    herkesin dini kendine kafirun suresini okuyun ve geçin başka sözede gerek yok.

Rahman ve Rahim Olan Allah`ın Adıyla

1- De ki: 'Ey kafirler.'

2- 'Ben sizin taptıklarınıza tapmam.'

3- 'Benim taptığıma siz tapacak değilsiniz.'

4- 'Ben de sizin taptıklarınıza tapacak değilim.'

5- 'Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz.'

6- 'Sizin dininiz size, benim dinim bana.'

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ne ararsin tanri ile aramda!
    sen kimsin ki orucumu sorarsin?
    hakikaten gozun yoksa haramda,
    basi aciga niye turban sorarsin!

raki, sarap iciyorsam sana ne.
    yoksa sana bir zararim, icerim.
    ikimiz de gelsek kildan kopruye
    ben durustsem sarhosken de gecerim.

esir iken mumkun mudur ibadet?
    yatip kalkip ataturk e dua et.
    senin gibi durzulerin yuzunden,
    dininden de soguyacak bu millet.

isgaldeki hali sakin unutma,
    ataturk e dil uzatma sebepsiz.
    sen anandan yine cikardin amma,
    baban kimdi bilemezdin serefsiz...

Neyzen Tevfik

En kil oldugum sozcuk hocaefendi sozcugu...
    Neyse kafaniza gore yasayin isteyen sever fethullah i isteyen siirler sarkilar yazar...isteyen kufreder Allah a havale eder...herkes gecmisinin hesabini vermekle yukumludur....baskada mesaj yazmam bu baslik altinda...bu arada neyzen amcamizi 2kez okuyun...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Bir yiğit vardı gömdüler şu karşı bayıra...

Arkadan kefenini, gömleğini soydular.

“Aman kalkar!” deyip üstüne taşlar koydular,

Bir yiğit vardı; gömdüler şu karşı bayıra.

Yiğidim, hele anlatıver olup biteni!

Sen dertli, vatan dertli, oturup ağlayalım...

Ağlayıp da sînelerimizi dağlayalım,

Yiğidim, hele anlatıver olup biteni.

Ses ver yiğidim, yoksa beni duymuyor musun!

Yıllar var ki hep hayâlinle oynaşıyorum,

Kalkıp geleceğin ümîdiyle yaşıyorum...

Ses ver yiğidim, yoksa beni duymuyor musun?!

Sırtımda ârdan bir gömlek, yılların vebâli,

Ümitle ışıldayan gönlüm, seni bekliyor;

Kâh göklerde uçup, kâh yerlerde emekliyor.

Sırtımda ardan bir gömlek, yılların vebâli.

Her tarafta harâb eller, baykuşlara bayram,

Köprüler birbir yıkılmış ve yollar yolcusuz,

Gelip uğrayanı kalmamış çeşmeler, susuz..

Her tarafta harâb eller, baykuşlara bayram.

İrâdelerde çatırtı, ruhlarda müthiş şok,

Târihi yağmaladı bir düzine tâlihsiz;

Değerler altüst oldu, mukaddesât sâhibsiz,

İrâdelerde çatırdı, ruhlarda müthiş şok.

Tıpkı rüyâlarda olduğu gibi diril, gel!

Beyaz atının üzerinde bir sabah erken;

Gözlerim kapalı rûhumda seni süzerken

Tıpkı rüyâlarda olduğu gibi diril, gel!

İşte Fethullah gülen hocaefendiden güzel bir şiir bu konunun seviyesine pek uygun olmasada severim bu şiiri. bu konuya benimde son yazım çünkü gerçekten cılkı çıktı.....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    fetoşun mu bu yazı..
    vallaaha ondan bile böyle kötü yazı beklemiyodum (: .kastım içerik değil.içeriği kutsal olan birşeye saygı düzgün yazmakla başlar.yazmak olsun diye yazılmaz...
    değerlerine bu kadar saygılı olan insanlar papaya yavşar mı?bir kereo lsun abd hakkında kötü söz slemeye cesaret etmez mi?
    yabancı ülkelerin ajanlıını yapar mı?
    papa karşısında kendini ve sözde temsil ettiği dinini bu kadar aciz duruma düşürür mü?
    bence düşürmez
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bişeye dikkat çekmenizi öneririm. doğu perinçekle devam ediyo bu adam... doğu perinçek tam bir din düşmanıdır dikkatinize ve de fetullah güleni hiç sevmeyen biri... bir de bu adam menfaatleri yüzünden ayrılmış... siz bu adamdan nasıl samimi olmasını beklersiniz?... bence biraz mantıklı davranın... hem bi de hiç bi kanıtınız yokken milletin günahını almayın.. birazda gıybete girer bu durum lütfen arkadaşlar...

Nerde Gençliğim:(
Toplam Hit: 12505 Toplam Mesaj: 91