folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Pkk Kimdir ? Pkk Dayımdır,Pkk Abimdir,Pkk Ablamdır

Pkk Kimdir ? Pkk Dayımdır,Pkk Abimdir,Pkk Ablamdır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek
    zürriyetsiz o.ç

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Çok sinirlendirdiler kendi Teamimi kurup terörist kellesi koleksiyonu yapcam vallaha ilk kellede çu orozbu cocugunun olcak.. İmzamı bile ona göre yazdım a.q.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

Acilimin ney oldugunu,sinirlarini bizler daha bilmezken ve hazmedememisken o cocuklari oraya cikarip resmen kapistirmak adilik zaten,o yasta cocuk oraya gelirse ailesinin empoze ettigi fikirleri soyleyecek tabi.izlerken hem sinirlendim hem uzuldum.uzuldum cunki cocuk diyemeyecegimiz,aslinda cocuk ama cocuk sifatindan ailesi ve cevresi tarafindan bi an once cikarilip resmen militan kimligine sokulmus beyinleri yikanmis kisiler vardi ve bunlardan cok var,bu sekilde de buyuycekler yarin ne olacaklarida gun gibi acik.nekadar kufur etsek sinirlensek de degismiycek,yilanin basini kucukken ezmek gerek demis cogu kisi ama bu cozum degil,hic bi ideoloji oldurmekle bitmez,bitmedide yillardir yasadik.o cocuklar o ailelerin ellerinde bu sekilde buyumeye devam ettikce hic bi acilim teroru bitiremez.kisir dongu gibi ve cok aci....

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    -----------------------------
    elevator bunu yazdı:

30 yıl bir savaş için çok uzun bir süre değildir, tarihte yüzyıllar sürmüş, halaa sürmekte olan savaşlar var iken. Ayrıca bu savaşın saldırganı kürtler savunanı Türklerdir. Bir kale kuşatması gibi düşünürsen ya kaleyi daha fazla savunamayacağını kabul edeceksin ya da karşı saldırı ile kuşatmayı yaracaksın. Karışıklık çıkmasın, kan dökülmesin diye barışa (!) razı olmak korkaklıktan başka birşey değildir. Hiçbir kale sonsuza dek savunulamamıştır. 

Ajanlar derken kimden bahsettiğini açıklarmısın ; Türk ordusunun , istihbaratının askerleri mi savaşın bitmesini istemedi ? Bu ciddi bir ithamdır, iftiradır. Ülkeyi savunuyor zannettiğim insan Türk askeridir, eğer diyorsan ki "ülkeyi mahvetti"  senin tarafında burada bellidir .Yani teröristin,eşkiyanın hiç suçu yok, kürdolarında ayaklanmak gibi bir niyeti yok tüm suç askerimizin öyle mi ???  

Türk devletini çok fazla gözünde büyütüyorsun, devletten habersiz binlerce iş dönüyor bu topraklarda ki bu yüzden devlet bir kısmına göz yumuyor bir kısmı ile de uzlaşmaya çalışıyor. Elbetteki bildiklerine karşı bu tavrı , bilmedikleri de var. Devlet kuşatma altındadır, yabancı güç odakları tarafından uzaktan yönetilmektedir, kendini bile savunamayacak noktaya getirilmiştir. Yeniden toparlanması ancak bu devleti kuran milletin - Türk milletinin - devletine ve ülkesinin bekası için iradesini birleştirmesine , Atatürk'ün dediği gibi "kendi azim ve kararlılığına" bağlıdır. 

Bu bir savaştır, başka şeylerle ifade etmeye çalışmanın olayı demogoji noktasına getirip magazin malzemesi yapmak milletin zaten bozuk sinirlerini tahrip etmek, psikolojik boyutta başka bir saldırıdır. 

Seninle anlaşabileceğimizi hiç sanmıyorum zaten çünkü barış açılım gibi teslimiyet sözcükleri kullanılarak teslim alınmak istenilen Türk milletinin düşmanlarının tarafında olduğun açıkça görünüyor. Bugün iktidara dahil bulunan ihanet çetesinin yada teröristin borazanlığını yapan hainlerin dili ile konuşman , Türk milletinin teslimiyetine "açılım" ismini takman zaten bunu gösteriyor. 

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

@bayzin

hoca daha geçen gün dtp li konun silindi nedendir bu ısrar ?

edit: konuda bir sürü küfür var ondan yazdım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı:

Siyaset yasak degil hocam sitede.Bana uyarı falanda gelmedi + bu dtpyle ilgili bişey değil. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı:

@bayzin

hocam sende etmezmiydin bu duruma dicem ama bişey demediğin gözüküyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

Tariqat_Sapiii bunu yazdı:

Bende Mhp'yim Pekeke'nin & Pekekelilerin Analarını , Bacılarını , Ne Kadar Doğurup , Bakan  , Besleyen Varsa Hepsinin O Sıçtığı Deliğe , Onları Çıkarttığı Deliğe Kalası , Odunu , Bazukayı , Ayağımı , Bacağımı , Kafamı , Benim ZeuSu Sokarım Beni Dellendirmesinler O zaman Pekeke senin Anan , Senin Bacınsa Hergün Ananın Deliğine mg3 Mermisi Giriyor Çıkartsana Hasta hasta İnsanı Dellendiriyorlar ya

rk'üm Diyene!!!

bu yazıya ve güzel resimi ayakta alkışlarım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

mortyr516 bunu yazdı:
    Abizittin bunu yazdı:

@bayzin

ima ettiğin şeyi açık açık yazarmısın ?

oruçlu ağızla küfür niye ediyim ?

ben burda ne kadar küfür edersem ediyim bi işe yaramıcak..

arkadaşlar gerekeni yapmışlar zaten uygun bi dille yayına bağlanıp yapmak lazım ama mümkün değil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı:
    mortyr516 bunu yazdı:
    Abizittin bunu yazdı:

@bayzin

ima ettiğin şeyi açık açık yazarmısın ?

oruçlu ağızla küfür niye ediyim ?

ben burda ne kadar küfür edersem ediyim bi işe yaramıcak..

arkadaşlar gerekeni yapmışlar zaten uygun bi dille yayına bağlanıp yapmak lazım ama mümkün değil.

küfür et mi diyorum ben sana?

tepkini koymamışsın diyorum...

Toplam Hit: 9872 Toplam Mesaj: 66