folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Pkk Kimdir ? Pkk Dayımdır,Pkk Abimdir,Pkk Ablamdır

Pkk Kimdir ? Pkk Dayımdır,Pkk Abimdir,Pkk Ablamdır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Aslında çıkaracaklardı beni karşılarına,

Diyecektim onlara : ' Siz pkk iseniz, 4 milyonu silahlı 50 milyon Türk var burda, işte halep işte arşın - çıkın meydana! '

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

mortyr516 bunu yazdı:
    -----------------------------

küfür et mi diyorum ben sana?

tepkini koymamışsın diyorum...

tepkisini koymayan sizi desteklemiyo anlamını mı çıkarıyosun ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    bu çocugu komandolar yarın birgün dağda ziker meraklanmayın oraya 2-3 tane siyaset ne pkk ne türklük ne bilmeyen malları çıkarmışlar kürtlerin karşısına ezdirmişler kendilerini orda bizim mahalledeki tayfa olcakki orda onları lafla küfür etmeden dikeriz... laf sokmak ne bilmiyolar

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CihanDAR
    CihanDAR's avatar
    Erkek

olum ben bu çocuğun sayın diyen ağzına ..

lan gerizekalı Türk devleti  saldırıyor pekeke ateş kes yapıyor diyor lan OPç neysin lan devletmisin bir gücünmü varki TÜRKle aynı kefeye konmayı istiyorsun 

gerçi aga boşuna konuşuyom akıl yokki bunlarda bari siz anlayın dostlarım :D 

|||...OttOMANYAk...|||
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı:
    mortyr516 bunu yazdı:

küfür et mi diyorum ben sana?

tepkini koymamışsın diyorum...

tepkisini koymayan sizi desteklemiyo anlamını mı çıkarıyosun ?

Estağfurullah ama biraz soğuk yaklaştın sen konuyla ilgili değilde öylesine yazayım demeşsin gibime geldi diyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    çıkarmışlar 3 5 salak insanı konuşmayı bile bilmiyor ben orda olcaktım lafı tıkayı tıkayı verirdim ağızlarına
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek
    Bu bilinçle yetişen çocuk sayısı bu ülkede fazla ise geri dönüşü olmayan bi yola giriyoruz demektir. bakmayın moralimi bozdu bu çocuk. yoksa ülkenin bölünmez bütünlüğüne kuşkum yok ama bunlardan kuşkum var artık. Yönetmeyi yönetilmeyi bilmiyorlar devlet istiyolar. bunlar bi devlet kursunlar beyler zaten izin vermeyiz ama diyelim kurdular. 3 senede kurdukları devletin altına üstüne getirirler. amk dağ sıçanları!! sizin neyinize devlet. Yönetemezsiniz ki!

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

ToR5 bunu yazdı:
    Bu bilinçle yetişen çocuk sayısı bu ülkede fazla ise geri dönüşü olmayan bi yola giriyoruz demektir. bakmayın moralimi bozdu bu çocuk. yoksa ülkenin bölünmez bütünlüğüne kuşkum yok ama bunlardan kuşkum var artık. Yönetmeyi yönetilmeyi bilmiyorlar devlet istiyolar. bunlar bi devlet kursunlar beyler zaten izin vermeyiz ama diyelim kurdular. 3 senede kurdukları devletin altına üstüne getirirler. amk dağ sıçanları!! sizin neyinize devlet. Yönetemezsiniz ki!

merak etme allahtan bunlardan fazla yok...

pkk ablan, anan, avradınsa bende o ananı, ablanı avradını zikeyim...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Olucak diktatör bi lider .Pkk yanlısı olanları dıkıceksın kazığa.SÖzde değil özde olucak.Ozaman bak bakalım kurdıstanlı kurt,ermen, kalıyor mu ? Zıhnıyet oraya onları cıkartıp haber yayın tv kanallarında,ali kırcada medyanın patronları satılık amerıcan köpek pislikleride

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:
    Olucak diktatör bi lider .Pkk yanlısı olanları dıkıceksın kazığa.SÖzde değil özde olucak.Ozaman bak bakalım kurdıstanlı kurt,ermen, kalıyor mu ? Zıhnıyet oraya onları cıkartıp haber yayın tv kanallarında,ali kırcada medyanın patronları satılık amerıcan köpek pislikleride
    Faşist misin sen?

Ne dikdatörü ? Kafan iyi mi senin? Terörden kurtulalım diye sizin gibiler yüzünden İnkılaplardan olcaz...

Sen nasıl birisinde Türkiyenin dikdatörün yönetmesinden bahsediyorsun Faşizmi öneriyorsun? Bunu söyleyebiliyorsan Atatürke ve Cumhuriyete bağlılığın tartışılmalı...

Toplam Hit: 9873 Toplam Mesaj: 66