folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Pkk Nasıl Biter. Şimdiye Kadar Neden Bitmedi ( Görüş Ve Yorumlar..)

Pkk Nasıl Biter. Şimdiye Kadar Neden Bitmedi ( Görüş Ve Yorumlar..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    zone bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

aq bu konuların ama ya. sanki görüş  ve yorum bildirince gelip generkuymay başkanı okuyacak gidip bitirecek. herkesin kendine ait görüşü düşüncesi var bunlarımı tartışıcaz olm silinsin bu konu bence. kürt türk siyaset akp iktidar demokrası pkk duymaktan sıkıldım arkadaş

tam bunu diyecektim hepsi silinsin gitsin yaw

Valla Banada Gına Geldi.. :)

hiç samimi değil sölediğin.Tartışmaları çıkaran adam zaten sensin sonrada gına geldi diyon.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    zone bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

aq bu konuların ama ya. sanki görüş  ve yorum bildirince gelip generkuymay başkanı okuyacak gidip bitirecek. herkesin kendine ait görüşü düşüncesi var bunlarımı tartışıcaz olm silinsin bu konu bence. kürt türk siyaset akp iktidar demokrası pkk duymaktan sıkıldım arkadaş

tam bunu diyecektim hepsi silinsin gitsin yaw

Valla Banada Gına Geldi.. :)

hiç samimi değil sölediğin.Tartışmaları çıkaran adam zaten sensin sonrada gına geldi diyon.

Fikrini Söylemek Heleki Tahribatta Benim Zevk Aldığım Bişeydir.... Tartışma Çıkardığımı Söyleyen Senden Başka Bir Kimse Daha Bulamazsın Bu Forumda Emin Ol.... Fikirleri ile Taban Tabana Zıt Olduklarım bile...

Nereden Çıkardın bunu.? 

Ayrıca Ben Doğrularım Başkasının Doğruları ile Çakışınca Sövüp Hakarette Etmiyorum. Gayet Sağlam Ve Yetişkin Bir Üslup Sergiliyor. Kişinin Düşüncesinden Ötürü Kişiyi Yalıtmıyorum Kendimden Ve Ortamımdan.

Ancak bu demek değildirki Bana Hakaret edene Sessiz Kalırım. Gereken neyse yaparımda. Saygısızlık edepsizlik kabul edilemeyecek şeylerdir.

ShockMan tarafından 13/Ağu/12 20:13 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

pkk nasıl biter bu kafayla gidilirse bitmez sen onlardan ne kadar can alırsan onlarda bizden alıyor  ama bizim askerlerimizin eğitimi çok zayıf 3 aylık bi eğitimle direkt çatışma bölgesine gönderiliyor.uzman askerler var  bordo bereliler var jandarma var ama bizim acemi askerler yem gibi  öne sürülüyor istense  göz açtırılmaz ama  var işte  gözle görülemeyen  güçler var ortada onlar böyle istiyor terör bitmiyor boşuna tartışmanın  birbirinize girmenın anlamı yok...

maycamp85
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı

pkk nasıl biter bu kafayla gidilirse bitmez sen onlardan ne kadar can alırsan onlarda bizden alıyor  ama bizim askerlerimizin eğitimi çok zayıf 3 aylık bi eğitimle direkt çatışma bölgesine gönderiliyor.uzman askerler var  bordo bereliler var jandarma var ama bizim acemi askerler yem gibi  öne sürülüyor istense  göz açtırılmaz ama  var işte  gözle görülemeyen  güçler var ortada onlar böyle istiyor terör bitmiyor boşuna tartışmanın  birbirinize girmenın anlamı yok...

Gözzümsün Bakış Açın Çok Realist. Kesinlikle Politik olarak Yapılan Ciddi Hatalardan Birine Barnak Basmışsın...

ShockMan tarafından 13/Ağu/12 22:33 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

para oldukça savaş bitmez pkk bitmez

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
Toplam Hit: 19112 Toplam Mesaj: 186