folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Pkk Nasıl Biter. Şimdiye Kadar Neden Bitmedi ( Görüş Ve Yorumlar..)

Pkk Nasıl Biter. Şimdiye Kadar Neden Bitmedi ( Görüş Ve Yorumlar..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Buraya çok uzun bi yazı yazabilirim bu konuda. Lakin banlanırım diye en iyisi izlemek sanırım. Bütün yorumları da okuyorum. Ama bu iş silahla bitmeyecek. Demişti dersiniz :)

bitmez hocam bizde biliyoruz onu öldür öldür bitmiyorlar nasıl olacak bu iş soykırım mı yapsak? :)

kimyasal...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Buraya çok uzun bi yazı yazabilirim bu konuda. Lakin banlanırım diye en iyisi izlemek sanırım. Bütün yorumları da okuyorum. Ama bu iş silahla bitmeyecek. Demişti dersiniz :)

bitmez hocam bizde biliyoruz onu öldür öldür bitmiyorlar nasıl olacak bu iş soykırım mı yapsak? :)

Soykırım mı ? Yiyorsa yap hele :) not : Bende Kürdüm.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Kürt olduğunu biliyorum ondan sana soruyorum. Soykırım yapmak istese bu millet siz kimsiniz ki? Niye büyütüyorsunuz kendinizi böyle :)

Kimseyi büyüttüğüm yok. Kürt olan herkesi öldürmek isterse insanlar.. Iste o zaman bu ülke boku yer anladın mı :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hayırdır veritabanında bir sorunmu çıktı... Konu 17 sayfa idi. yazdıklarımda vardı..?  Yazılarım gitti. :(

Sabahtandır kapalı idi tahribat. Umarım ciddi bir durum söz konusu değildi.?

ShockMan tarafından 07/Ağu/12 23:12 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Kürt olduğunu biliyorum ondan sana soruyorum. Soykırım yapmak istese bu millet siz kimsiniz ki? Niye büyütüyorsunuz kendinizi böyle :)

La işte böyle kafatası milliyetciliği yapan adamlar yüzünden bu halde bu ülke.Soykırım yapta ABD,Avrupa götünden şırıngayla kan alsın.Herhalde Türkiyeyi 1938in Almanyası sandın.Bu böyle çıkıp israile suriyeye laf söylemekle büyük olunmuyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    tahrefk bunu yazdı
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

La işte böyle kafatası milliyetciliği yapan adamlar yüzünden bu halde bu ülke.Soykırım yapta ABD,Avrupa götünden şırıngayla kan alsın.Herhalde Türkiyeyi 1938in Almanyası sandın.Bu böyle çıkıp israile suriyeye laf söylemekle büyük olunmuyor.

Hoca Boş ver yahu.... Gerek yok. Değmez. Türkiye Bunlar İstesede istemesede Gelişecek. Kan Kuyusu değil. Lider Bir Ülke Olacak. Bunlara Rağmen.. Türkiye yi Bu Gibiler Tökezlesede Bu Öngörüm gerçek olacak.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı
    ershn bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

kimyasal...

3-5 yada 3-5 bin öldürmek çözüm deil biri gider bini gelir hani bir laf var baba öldü yaşasın yeni baba

mademki türksün systeme göster ürksün
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hoca Boş ver yahu.... Gerek yok. Değmez. Türkiye Bunlar İstesede istemesede Gelişecek. Kan Kuyusu değil. Lider Bir Ülke Olacak. Bunlara Rağmen.. Türkiye yi Bu Gibiler Tökezlesede Bu Öngörüm gerçek olacak.

evet tepemizdeki ib.eler hükümettekiler yahu bunlarda müslüman deyip ıraka usa girmesin dediklerindede kazık yine bize

girmişti.şimdi federe bir yapı var ırakta başındaki totoşda öncedende destek veriyordu pkkya şimdide veriyor.araptan dost olmaz

şimdi noldu suriyenin kuzeyide federatif yapının barzani denen totoşun insiyatifinde bugüne kadar yapılan politik hatalar olmasaydı

bu totoşlar bu kadar ilerleyemezdi

mademki türksün systeme göster ürksün
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

çok basit rusya fransa ingiltere italya isveç vs vs avrupa ülkeleriyle ilişkini bitirecen bak bakim pekakayı.. Tabii amerika en başta ilişkisi kesilmesi gereken ülke :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Çözüm mü? Çok zor değil arkadaşlar. Bu saatten sonra kürt kökenli türk vatandaşlarımıza büyük görev düşüyor. pkk sempatizan ve vatan hainlerini en güzel onlar ifşa eder ve onlar kendilerinden ayırabilir. Bizlerde emin olun o zaman eklimizden gelen desteği sağlarız.

Ama pkk kürt kökenli türk vatandaşlarımızın çabası olmazsa bitmeyecek ve her gün şehit haberi almaya devam edeceğiz.

He benim duygusal düşüncemi sorarsan ohal ve gerçek bir temizlik.. Şu an hakkari yüksekova halkının 100 kişisinden 99 u seni orada istemez. Bu ne demek oluyor yorum sizin.

siz yazmadan söyleyeyim Faşistim ya ben o yüzden yakıp yıkalım diyorum.

rappermcs tarafından 08/Ağu/12 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 19113 Toplam Mesaj: 186