folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Sigarayı Bıraktım/Bırakıyorum (İmdat :)

Sigarayı Bıraktım/Bırakıyorum (İmdat :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Champix kullandım 1 ay boyunca peşinden 3 ay boyunca da zyban kullandım ve 15 yıllık günde 1.5 paket uzun parlement içen şahsım bu şekilde sigarayı bıraktı . Güzel bir sigarayı bırakma yöntemi denendi onaylandı yüzde yüz çalışıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

23 nisanda biraktim icmedim hic 

Oncesinde 6 karton kent switch ictim.

Ben eski lezzeti bulamadigim icin biraktim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Dün akşam saat 20:00'den bu yana içmiyorum.

Sabah saat 06:30'da uyanır uyanmaz nikotin bandı taktım.

Yoksunluk yok ama bulantı ve baş dönmesi yaptı.

Sigarayı bırakma sebebim de aynıydı gerçi.

Bir haftadır baş dönmesi, hafif bulantı ve gırtlakta garip bir sürtünme/tahriş hissi yapıyordu.

Daha da geri dönmem diye düşünüyorum.

En kötü bantla alırım nikotinimi.

Sizde vaziyetler ne durumda hocalar?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

30/01/2021 tarihinde 30 sene bilfiil paket taşıyarak son 25 senesini en az 1 paket olarak içtiğim sigarayı bıraktım. zor bir süreç. aramıyormuyum hemde nasıl. o bırakma süreci aklıma geliyor başlamıyorum. benim için bırakma süreci işkence idi. arada rüyamda içiyorum yetiyor şu an. birde küçük kızımdan korkuyorum tekrar içtiğimi görürse eve sokmaz :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Günde 1 buçuk paket içiyordum. Kendi sağlığım ve çocuk ta olduğu için karar aldım bıraktım. 5 gündür içmiyorum. İlk 3 gün el alışkanlığı zorladı. İlk 36 saat nikotin zorladı. Başka sıkıntı yaşamadım.  Birden kestim. 

Daha önce pandemi döneminde bırakmıştım. Aynı şekilde olmuştu. 4 ay içmedim. Tekrar başlama sebebim birinin ikram ettiği sigarayı alıp icmekti. 

Bırakacak arkadaşlar şunu iyi bilsin ki İlk 3 günden sonra sorun olmaz. Ancak ikram edilen sigaraları geri çevirebilirsiniz bırakmış olursunuz. Tekrar baslamamaniz dileği ile....

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

Yaktım senin için bir dal. Kimse için yakmam normalde. Tebrik olarak kabul et.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

sevdiğin için bırakamıyorsundur, stres de en az sigara kadar zararlı bir şey, sigaranın yerine ne koyacaksın önce onu bulman lazım, spor olabilir, yemek olabilir, sataşacak birileri olabilir çenenle insan kaçırırsın, önce yerine koyacağın şeyi bul ondan sonra bırak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

1 eylülden beri içmiyorum. Alkolle birlikte arada sırada puro yakıyorum. Şu vergileri atlayım onuda bırakıcam

Toscanello limonlu süper tavsiye ederim bu arada :)

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

3 ay bıraktım 

Yeniden başladım 

Bir daha deniyeceğim ve bırakacağım 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

ay sizin yapacağınız yardıma kardeşliğe:)

yeşilayın kurucusu mezarında çifte rovaşataya kalktı biliyosanız da bilmiyo gibi yapın yürü be koçum benim fial diyin bu ne la:) 26 senedir ağzıma sürmedim bana bila başlatırsınız puu size

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 6832 Toplam Mesaj: 68
sigara kamu spotu temiz ciğerler