folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Siirtte İkinci Dehşet, Resmen Gözlerim Yaşardı

Siirtte İkinci Dehşet, Resmen Gözlerim Yaşardı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:
    -----------------------------

xzxz bunu yazdı:

işte kürtlerin insan falan olmadığına dair birmilyon+1. kanıt daha, her toplumda sapıklar insanlıktan çıkanlar vardır da neden siirtte vanda herkes sapık ? çocukluktan başlamış baksana, vicdan yok ar edep namus yok , ben ne yapıyorum demek yok işin feci tarafı bunlara sen ne yapıyorsun diyecek olan da yok çünkü onlarda aynı bokunsoyu...

be abdal

şunuda söyleyeyim(özellikle sana)

bu yazıda ve yorumlarda sırf kürtleri kötülemek istiyorsanız ki zaten apaçık ortada ne yapmak istediğiniz

aklınızda bulunsun siirtin çoğunluğu araptır ... hatta ve hatta İsmet Paşanın hazırladığı kürt raporunda bu bölge bir arap şehri diye geçer ...

çokta umrumdaydı emin ol, oradaki mahlukatın çöl hayvanı araplarmı yoksa mutant-u garabet kürdolardanmı olduğu. 

Ama aferin lan can-ı siperhane savunuyosunuz kürdoları, vatanı milleti ananızı babanızı savunmazsınız böyle helal olsun üstün hizmet madalyasını hakettiniz hepiniz. mahlukat-ı kıptinin taktirini kazandınız, kabileler yüksek meclisinin de bu özverili çabalarınızı taktir edeceğine eminim yanlız madalyanızı nerenize takacakları konusunda şüphelerim var , e hayırlısı olsun tabi. 

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum idam istiyorum ..................

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

-12 yaşındaki kıza 28 erkeğin tecavüz etmesi: Yer Mardin
    -18 kişi engelli gence tecavüz etti: Yer Balıkesir
    -13 yasindaki kiza 16 erkegin tecavüz etmesi:Yer Afyon
    -17 aylık bebeğe tecavüz edilmesi : Yer İzmir
    -15 yaşında erkek çocuğa 30 adamın tecavüz etmesi : Yer Bilecik
    -17 yaşında erkek çocuğa 6 adamın tecavüz etmesi: Yer Alanya

Dünde tekirdağda öz kızına ve öz kızının kızına tecavuz eden baba..

işte bizim durumumuz bu ülke olarak..

arada durumu kürdolara şunlara bunlara havale etmeye çalışan kişiler ya yukarıda sayılan olaylara karışan tecavuzcü ve tecavuzcu yakınıdır yada tecavuze ugrayandır. Başka türlü bi kuyruk acısı düşünemiyorum bu kadar ahmakça bi genellemeyi yapacak.

Genelde bu tür rezilliklerde bile olayın tüm ororpuçocuklugunu irdelemek yerine olayı ırkmeselesine indirgeyenlerde aslında Türkler degil balkan-kafkas-arap göçmenleri sonradan Türkleşen ve biz Türkler yerine ahkam kesmeye çalışan yalaka tipler. Bazılarıda milliyetçiliği götünden anlamış yaşı 30 a hgelmiş ama ona buna laf sallamaktan başka bi boka yaramayan, bu ülkeye zerre hizmeti dokunmamış, kapıcı kovmaya çalışan, yorgansız yatmayanların mağduru olduğundan şüphelendiğim gerzekler.

çekin elininizi Türklüğümüzden ve ülkemizin çocuklarından. siktirin gidin.

şeyini şeyettiğimin şeyi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

yok canım onlarda kürttür.

hatta her yerde oluyor ya kendi bebeğine tecavüz ediyor avustralyada ingilterede kız çocuğunun bekaretini satıyor anası hepsi kürt aslında :))

artık faşizmde saçmalamak moda olduu.... çocuk gibi davranıyorlar bende bi yerimle gülüyorum :D belkide çocukturlar faşistlik oyun gibi geliyo ya

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

arada durumu kürdolara şunlara bunlara havale etmeye çalışan kişiler ya yukarıda sayılan olaylara karışan tecavuzcü ve tecavuzcu yakınıdır yada tecavuze ugrayandır. Başka türlü bi kuyruk acısı düşünemiyorum bu kadar ahmakça bi genellemeyi yapacak.

Genelde bu tür rezilliklerde bile olayın tüm ororpuçocuklugunu irdelemek yerine olayı ırkmeselesine indirgeyenlerde aslında Türkler degil balkan-kafkas-arap göçmenleri sonradan Türkleşen ve biz Türkler yerine ahkam kesmeye çalışan yalaka tipler. Bazılarıda milliyetçiliği götünden anlamış yaşı 30 a hgelmiş ama ona buna laf sallamaktan başka bi boka yaramayan, bu ülkeye zerre hizmeti dokunmamış, kapıcı kovmaya çalışan, yorgansız yatmayanların mağduru olduğundan şüphelendiğim gerzekler.

SEN VE SENİN GİBİ MAYASI BOZUKLARIN SÜREKLİ DİLLENDİRDİĞİ, " BALKAN, KAFKAS, ARAP GÖÇMENLERİNİN MİLLİYETÇİLİĞİ " AĞZINIZA SAKIZ YAPTIĞINIZ SINIFLANDIRMA SENİN NE MAL OLDUĞUNU ORTAYA KOYUYOR,

SEN O BALKAN-ARAP-KAFKASLAR SIÇTIĞI BOKTAN DAHA DEĞERSİZSİN, ONLAR SEN VE SENİN GİBİLERDEN ÇOK DAHA ŞEREFLİ, ÇOK DAHA HAYSİYETLİ,

NOT: MERAK ETME BABAN OLAN KAPICIYI DA SİKTİR ETTİM... BABAN YANINA GELİR YAKINDA,

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

SEN VE SENİN GİBİ MAYASI BOZUKLARIN SÜREKLİ DİLLENDİRDİĞİ, " BALKAN, KAFKAS, ARAP GÖÇMENLERİNİN MİLLİYETÇİLİĞİ " AĞZINIZA SAKIZ YAPTIĞINIZ SINIFLANDIRMA SENİN NE MAL OLDUĞUNU ORTAYA KOYUYOR,

SEN O BALKAN-ARAP-KAFKASLAR SIÇTIĞI BOKTAN DAHA DEĞERSİZSİN, ONLAR SEN VE SENİN GİBİLERDEN ÇOK DAHA ŞEREFLİ, ÇOK DAHA HAYSİYETLİ,

NOT: MERAK ETME BABAN OLAN KAPICIYI DA SİKTİR ETTİM... BABAN YANINA GELİR YAKINDA,

üzülmüşmüş gözleri yaşarmışmış:D noldu aldığın bu haber yazılarla kürtleri haysiyetsiz gösterme planın mı suya düştü :D

kapıcı diye hakaret ettiğin o adamın taşakları senden daha değerlid benim mantığıma göre

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Mikrop bsg başımdan, bu kadar taşşak meraklısı isen yolda gördüğün erkeklerin taşşaklarına sarıl, taşşak merakı sizin dağ yaşamına adapte olmuş, şehir yaşamına inincede iki cami arasında kalmış beynamaz kabilede ırsi zaten herkes biliyor, sana ve kabile üyelerine bol taşşaklı günler,

Tahrik etmeyin, it-köpek yüzünden banlanmak istemiyorum artık,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

neden taşakları sendend aha değerli diyorum biliyor musun?

çünkü senin gibi gerçek bir it köpeğe it köpek diye hitap etmiyorlar, çünkü insanlar insan :D

banlanma konusuna gelince rahat ol banlanmazsın banlansan bile açılır benden iyi biliyorsun bunu. kaç kere sınırsı z banlandın :D

insanda biraz haysiyet olur utanma olur resmen amacın kürdü kötülemek. gözlerini yaşartıyorsun bide bunun için çocuk musun beyin yaşın mı küçük bilmem ki

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

walla benim babam hayatının son anına kadar bu devlet için çalışan şehid bir pilottur ama kapıcıda olsa kürtte olsa yine onla onur duyardım. Bende onun izinden gitmeye çalışan ama onun gibi bi mevkii ye gelmeyi henuz başaramamış bir mühendisim.

17-18-19 yaşındaki gençleri anlıyorum, onların ergenligine veriyorum, hepimiz aynı süreçten geçtik. ben kendimden biliyorum o ergen milliyetçiliğini. ama senin gibi yaşını başını almış kişilerde anlam veremiyorum.  hiç aynaya bakıp utanmıyormusun Allaasen? ben bu yaşa geldim, bi baltaya sap olamadım, tek yaptığım şey hiçbir halt yapmadan biz şöyle milletiz böyle milletiz diye konuşup tek laf edeni 'kahbe hain vs.' gibi laflarla ezmeye çalışmak. 

Aynadan baktığın bu adam seni hiç kaygılandırmıyor mu? 

vatanını sevmek, asil bir vatandaş olmak şurdo burda senin gibi boş oturup konuşmakla olmaz aslanım.  Vatana hizmetle olur. en vatansever rus, kahve köşelerinde eski rus çarlarıyla övünen degil , hidrojen bombası yapıp adını çar koyandır. bu mantıgı ögren ve asla unutma. ara sıra aynada kendine hatırlat. çünkü bu mantıga göre sen Türk tarihinde sadece bi böceksin.

İnan bana, çık gaziantepin en merkezi yerine, atmosfere karşı sağlam bi osur. inan şimdiki yaptıgın işten daha çok vatana hizmet etmiş olursun. belki küresel ısınmaya katkıda bulundun diye kyoto protokolunde senin sayende ülkemize garantörlük falan verirler? olamazmı? o beş para etmez götün bi işe yarar belki?

bu kafkas-balkan meselesine gelince, hepsi öz kardeşimdir. Ama aralarından bazıları sen ve xz gibi bir boka yaramadıkları halde diger kardeşim olan ve sayıları 15 milyona yakın olan kürtlerle aramı bozamaz. kusura bakmasınlar 3 - 5 bin faşist ve yalaka devşirme için 10-15 milyon kürdoyu küstüremem. o bi boka yaramayan götünüzle bunu yaptıramazsınız yani Türklere.

hadi aslanım antep seni bekliyor..

Allah iniş takımlarına zeval vermesin.

şeyini şeyettiğimin şeyi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

İnan bana, çık gaziantepin en merkezi yerine, atmosfere karşı sağlam bi osur. inan şimdiki yaptıgın işten daha çok vatana hizmet etmiş olursun. belki küresel ısınmaya katkıda bulundun diye kyoto protokolunde senin sayende ülkemize garantörlük falan verirler? olamazmı? o beş para etmez götün bi işe yarar belki?

---------------------------------------------------------

Süpersin kardeş :D yav bak birazdan etiket geliyor iyi izle etiketçi başı yasevyaterket suan etiket hazırlıgı yapıyordur büyük ihtimal ya pkk'lısındır ya da ona benzer bir şey aşşağısı kurtarmaz (: bu forumda kaç kez pkk'lı ilan edildim bir birsen ama onlara hep şunu söylüyorum. sizi ne kadar seviyorsam pkk'yıda o kadar seviyorum... ve son olarak zihniyetinize sokayım vatanı asıl siz bölüyorsunuz ya sev ya terket nickli maskot sizin yazdıklarınızı okuyan nice pkk karşıtı kürt aşırı hakaretlerinizden dolayı pkk sempatizanı kesiliyor  adamlara alternatif bırakmıyorsunuz çünkü adam türkler ile kardeşim pkk'ya sokayım diyor sonra kardeş dediği sizlerin analarına bacılarına, ırklarına ve 7 cedlerine ettikleri o akıl almaz hakaretleri görünce vayy a.q pkk haklıymıs lan düşüncesine kapılıyor zaten pkk kendisi ile dağa gelmek istemeyen genci tahribat'a soksun senin 2 - 3 mesajını okutsun o genc koşa koşa dağa çıkar a.q buna çok kez şahit oldum pkk size minnettardır yakında size davetiye gönderirler onlara yapmıs oldugunuz bu üstün hizmet karsılıgında madalya vereceklermiş zap dağında. son olarak yazdıklarımı götünüzle değil gözünüzle okuyun.

Al bu'da bu günün haberi iyi oku yer manisa ;

Kan donduran bir haber de Manisa'dan

Manisa'da 14 ve 16 yaşındaki 2 kız çocuğu ile 16 yaşındaki erkek çocuğuna fuhuş yaptıran çeteye operasyon: 31 gözaltı

simdi ben kalkıp bu haber yüzünden bütün bir türk ırkınamı saldırayım eğer bunu yaparsam benden adisi yine benim ama yapamam kul hakkına giremem tanımadıgım milyonlarca türk kardeşimi içlerinden cıkmıs 3-5 çakal'ın yapmıs olduğu ahlaksızca davranıslardan dolayı suçlayamam.

http://haber.mynet.com/detay/yasam/kan-donduran-bir-haberde-manisadan/508303

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
Toplam Hit: 14291 Toplam Mesaj: 111