folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Siirtte İkinci Dehşet, Resmen Gözlerim Yaşardı

Siirtte İkinci Dehşet, Resmen Gözlerim Yaşardı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:
    -----------------------------

walla benim babam hayatının son anına kadar bu devlet için çalışan şehid bir pilottur ama kapıcıda olsa kürtte olsa yine onla onur duyardım. Bende onun izinden gitmeye çalışan ama onun gibi bi mevkii ye gelmeyi henuz başaramamış bir mühendisim.

17-18-19 yaşındaki gençleri anlıyorum, onların ergenligine veriyorum, hepimiz aynı süreçten geçtik. ben kendimden biliyorum o ergen milliyetçiliğini. ama senin gibi yaşını başını almış kişilerde anlam veremiyorum.  hiç aynaya bakıp utanmıyormusun Allaasen? ben bu yaşa geldim, bi baltaya sap olamadım, tek yaptığım şey hiçbir halt yapmadan biz şöyle milletiz böyle milletiz diye konuşup tek laf edeni 'kahbe hain vs.' gibi laflarla ezmeye çalışmak. 

Aynadan baktığın bu adam seni hiç kaygılandırmıyor mu? 

vatanını sevmek, asil bir vatandaş olmak şurdo burda senin gibi boş oturup konuşmakla olmaz aslanım.  Vatana hizmetle olur. en vatansever rus, kahve köşelerinde eski rus çarlarıyla övünen degil , hidrojen bombası yapıp adını çar koyandır. bu mantıgı ögren ve asla unutma. ara sıra aynada kendine hatırlat. çünkü bu mantıga göre sen Türk tarihinde sadece bi böceksin.

İnan bana, çık gaziantepin en merkezi yerine, atmosfere karşı sağlam bi osur. inan şimdiki yaptıgın işten daha çok vatana hizmet etmiş olursun. belki küresel ısınmaya katkıda bulundun diye kyoto protokolunde senin sayende ülkemize garantörlük falan verirler? olamazmı? o beş para etmez götün bi işe yarar belki?

bu kafkas-balkan meselesine gelince, hepsi öz kardeşimdir. Ama aralarından bazıları sen ve xz gibi bir boka yaramadıkları halde diger kardeşim olan ve sayıları 15 milyona yakın olan kürtlerle aramı bozamaz. kusura bakmasınlar 3 - 5 bin faşist ve yalaka devşirme için 10-15 milyon kürdoyu küstüremem. o bi boka yaramayan götünüzle bunu yaptıramazsınız yani Türklere.

hadi aslanım antep seni bekliyor..

Allah iniş takımlarına zeval vermesin.

1) Allah babana rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, ( tabi gerçekse )

2) Mühendisim diyorsun, babam gibi bir mevkiye gelemedim haala diyorsun, okumanın adam olmaya yol açmadığı, eşşekliğin baki kaldığının somut örneklerinden birisi olduğun aşikar,

3) Sen benim kuru milliyetçilik yaptığımı, suya sabuna dokunmadan klavyeden boş yazan biri olduğumu nerden biliyorsun kaldıki sana bunun aksini ispat etmek zorunda değilim, yaptıklarım beni ilgilendirir, kimseye açıklamak zorunda değilim, haa yok illa istersen onuda yazarım,

4) Ben TÜRK TARİHİNDE böceksem ne mutlu benim için, en azından senin gibi tek hücreli hayvansı bakteri değilim,

5) Gaziantep'in en merkezi yerine değilde senin suratına osursam, osuruğuma yazık, değmezsin, boş alanda osurur rahatlarım, senin yüzünde heba etmem,

6) Dansözlük sizin ruhunuza işlemiş, kıvırmakta üstünüze yok, sürekli; araplara,balkan göçmeni türklere-çerkeslere laf atıyorsunuz, onların milliyetçiliği size batıyor, hatta sizler kürtlerin mhp'ye oy vermesini bile çekemiyorsunuz, asimile olduklarını iddia edecek kadar alçalıyorsunuz, şimdi kardeşlerim diyorsun, vs. bilkaçı diyorsun.

7) Lütfen birde kıçınızdan element uydurur misali 15 milyon kürt deyip durmayın, nerenizden çıktı 15 milyon hayretsiniz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

-12 yaşındaki kıza 28 erkeğin tecavüz etmesi: Yer Mardin
    -18 kişi engelli gence tecavüz etti: Yer Balıkesir
    -13 yasindaki kiza 16 erkegin tecavüz etmesi:Yer Afyon
    -17 aylık bebeğe tecavüz edilmesi : Yer İzmir
    -15 yaşında erkek çocuğa 30 adamın tecavüz etmesi : Yer Bilecik
    -17 yaşında erkek çocuğa 6 adamın tecavüz etmesi: Yer Alanya

Dünde tekirdağda öz kızına ve öz kızının kızına tecavuz eden baba..

işte bizim durumumuz bu ülke olarak..

arada durumu kürdolara şunlara bunlara havale etmeye çalışan kişiler ya yukarıda sayılan olaylara karışan tecavuzcü ve tecavuzcu yakınıdır yada tecavuze ugrayandır. Başka türlü bi kuyruk acısı düşünemiyorum bu kadar ahmakça bi genellemeyi yapacak.

Genelde bu tür rezilliklerde bile olayın tüm ororpuçocuklugunu irdelemek yerine olayı ırkmeselesine indirgeyenlerde aslında Türkler degil balkan-kafkas-arap göçmenleri sonradan Türkleşen ve biz Türkler yerine ahkam kesmeye çalışan yalaka tipler. Bazılarıda milliyetçiliği götünden anlamış yaşı 30 a hgelmiş ama ona buna laf sallamaktan başka bi boka yaramayan, bu ülkeye zerre hizmeti dokunmamış, kapıcı kovmaya çalışan, yorgansız yatmayanların mağduru olduğundan şüphelendiğim gerzekler.

çekin elininizi Türklüğümüzden ve ülkemizin çocuklarından. siktirin gidin.

SEN VE SENİN GİBİ MAYASI BOZUKLARIN SÜREKLİ DİLLENDİRDİĞİ, " BALKAN, KAFKAS, ARAP GÖÇMENLERİNİN MİLLİYETÇİLİĞİ " AĞZINIZA SAKIZ YAPTIĞINIZ SINIFLANDIRMA SENİN NE MAL OLDUĞUNU ORTAYA KOYUYOR,

SEN O BALKAN-ARAP-KAFKASLAR SIÇTIĞI BOKTAN DAHA DEĞERSİZSİN, ONLAR SEN VE SENİN GİBİLERDEN ÇOK DAHA ŞEREFLİ, ÇOK DAHA HAYSİYETLİ,

NOT: MERAK ETME BABAN OLAN KAPICIYI DA SİKTİR ETTİM... BABAN YANINA GELİR YAKINDA,

walla benim babam hayatının son anına kadar bu devlet için çalışan şehid bir pilottur ama kapıcıda olsa kürtte olsa yine onla onur duyardım. Bende onun izinden gitmeye çalışan ama onun gibi bi mevkii ye gelmeyi henuz başaramamış bir mühendisim.

17-18-19 yaşındaki gençleri anlıyorum, onların ergenligine veriyorum, hepimiz aynı süreçten geçtik. ben kendimden biliyorum o ergen milliyetçiliğini. ama senin gibi yaşını başını almış kişilerde anlam veremiyorum.  hiç aynaya bakıp utanmıyormusun Allaasen? ben bu yaşa geldim, bi baltaya sap olamadım, tek yaptığım şey hiçbir halt yapmadan biz şöyle milletiz böyle milletiz diye konuşup tek laf edeni 'kahbe hain vs.' gibi laflarla ezmeye çalışmak. 

vatanını sevmek, asil bir vatandaş olmak şurdo burda senin gibi boş oturup konuşmakla olmaz aslanım.  Vatana hizmetle olur. en vatansever rus, kahve köşelerinde eski rus çarlarıyla övünen degil , hidrojen bombası yapıp adını çar koyandır. bu mantıgı ögren ve asla unutma. ara sıra aynada kendine hatırlat. çünkü bu mantıga göre sen Türk tarihinde sadece bi böceksin.

İnan bana, çık gaziantepin en merkezi yerine, atmosfere karşı sağlam bi osur. inan şimdiki yaptıgın işten daha çok vatana hizmet etmiş olursun. belki küresel ısınmaya katkıda bulundun diye kyoto protokolunde senin sayende ülkemize garantörlük falan verirler? olamazmı? o beş para etmez götün bi işe yarar belki?

bu kafkas-balkan meselesine gelince, hepsi öz kardeşimdir. Ama aralarından bazıları sen ve xz gibi bir boka yaramadıkları halde diger kardeşim olan ve sayıları 15 milyona yakın olan kürtlerle aramı bozamaz. kusura bakmasınlar 3 - 5 bin faşist ve yalaka devşirme için 10-15 milyon kürdoyu küstüremem. o bi boka yaramayan götünüzle bunu yaptıramazsınız yani Türklere.

abi gül gül öldüm ya :D

özellikle " İnan bana, çık gaziantepin en merkezi yerine, atmosfere karşı sağlam bi osur. inan şimdiki yaptıgın işten daha çok vatana hizmet etmiş olursun. belki küresel ısınmaya katkıda bulundun diye kyoto protokolunde senin sayende ülkemize garantörlük falan verirler? olamazmı? o beş para etmez götün bi işe yarar belki?"

burada :D 

ehuehueheu resmen koptum :D ayrica @S-E-R-H-A-T  hocam sana katılıyorum..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt; tamda senden beklediğim savunma yani ilkokul 5 style.  o nedenle seni direkt olarak itin götüne sokma yerine genele hitab edeceğim.  alayınıza yani ..

Asosyal; babam ben 17 aylıkken Diyarbakırda eğitim uçuşunda şehid oldu, ondan yılar yıllar sonra ben başka bir devlet hizmetiyle Diyarbakıra geldim, hâlâ da bu şehirdeyim. Bu arkadaş ve bunun gibilerin hiçbir halta yaramayıp küstürdükleri kürt gençlerinin bize namlu olarak dönüp arkaşaımı şehid ettigine birebir tanığım. 

Bu mallar sanıyor ki kürtler mağarada ve  götümüzden uydurduklarımızı okuyamazlar. 10 yaşında çocuklar bile cafelerde facebooklara girip sağda solda siyaset yapıyor sitelerde. inanın bana forum forum site site dolaşıp bu yazılanları kaydedip birbirlerine gösterip 'aha Türkler size ne diyor bakın' diye onları devletten milletten soğutup dağa çıkarıyor piçler.

Bir millet başka bir millet aşşağılanarak yükselmez. Adam gibi çalışarak-kazanarak yada savaşarak yüce bir millet olur.

Dünya üzerinde milleti adına hiçbirşey yapmayıp atalarının mirası üzerine oturup başka milletleri aşşağılayarak ve önüne geleni etiketleyerek vatansever olunmaz. Eşşek bile olunmaz.

ellerinde 'vatan haini , kahbe, soysuz' vs gibi etiketlerle gövde gösterisi yapan kesimler için nihat gençin bir sözü var.

Köyün eşşeği çükünü köy meydanında çıkarıp gerine gerine sallandırır. Ama köyün bütün delileri o eşşeği düzer.

Bu gibi kahve köşelerinde, forumlarda başkalarını kötüleyip ezip konuşarak vatan kurtaran aslanparçalarının kaderi o köy eşşekleri gibidir.

osuruk teklifim bu tür tipler için hâlâ geçerlidir.  

Eğer vatana faydası olacaksa ağzımın ortasına bile osurabilirsiniz dert değil.

şeyini şeyettiğimin şeyi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

1) Allah babana rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, ( tabi gerçekse )

2) Mühendisim diyorsun, babam gibi bir mevkiye gelemedim haala diyorsun, okumanın adam olmaya yol açmadığı, eşşekliğin baki kaldığının somut örneklerinden birisi olduğun aşikar,

3) Sen benim kuru milliyetçilik yaptığımı, suya sabuna dokunmadan klavyeden boş yazan biri olduğumu nerden biliyorsun kaldıki sana bunun aksini ispat etmek zorunda değilim, yaptıklarım beni ilgilendirir, kimseye açıklamak zorunda değilim, haa yok illa istersen onuda yazarım,

4) Ben TÜRK TARİHİNDE böceksem ne mutlu benim için, en azından senin gibi tek hücreli hayvansı bakteri değilim,

5) Gaziantep'in en merkezi yerine değilde senin suratına osursam, osuruğuma yazık, değmezsin, boş alanda osurur rahatlarım, senin yüzünde heba etmem,

6) Dansözlük sizin ruhunuza işlemiş, kıvırmakta üstünüze yok, sürekli; araplara,balkan göçmeni türklere-çerkeslere laf atıyorsunuz, onların milliyetçiliği size batıyor, hatta sizler kürtlerin mhp'ye oy vermesini bile çekemiyorsunuz, asimile olduklarını iddia edecek kadar alçalıyorsunuz, şimdi kardeşlerim diyorsun, vs. bilkaçı diyorsun.

7) Lütfen birde kıçınızdan element uydurur misali 15 milyon kürt deyip durmayın, nerenizden çıktı 15 milyon hayretsiniz...

----------------------------

Lan angutmusun nesin anlamadım, ağzının payını sana fazlasıyla verdim, daha ne kaşınıyorsun?

Sen osurukla uğraşırken, osuruklu cümle kullanırken harward mezunu mantığı ilemi konuşmuş oluyorsun?

Seni mezun eden mühendislik fakültesini, sana o diplomayı veren bölümü, o diplomayı imzalayan dekanı, rektörü, sana iş veren işvereni merzifon eşşeği dürtsün.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@S-e-r-h-a-t hoca boşa konuşuyon desem :) Harbi öyle konuşunca ya komünistsindir ya ak partili açılımcı hain ya da Kürt başka alternatif sunmuyolar.

Yazdıklarının hemen hemen hepsine katılıyorum daha önce forumda Kürt'lere az sempati ile davranılsa hemen kendi tarafına çekebileceğimizi bu küfürlerin hakaret ve aşağılamaların zaten bi sikime yaradığı yok birde zarara sebep verdiğini anlattım. yatılı okulda okuduğum için g.doğudan bayağı öğrenci var. direk bölücü görüşlü olmasada hafif bir sempatizanlık duyduğum bir çok kişinin -istesem dışarı adım attırmazken- gidip aralarında Şemame de oynadım. yanımda Kürtçe müzik de dinlediler hele daha da aynıdır. ama geçen haftalarda tepedeki Türk bayrağına bakıp duygulandığını gördüğümde kendimi ancak bu kadar bahtiyar hissedebilirdim heralde. neyse ama yukarıdaki gibi fişlendim sonuç olarak :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

Bandit bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

işte kürtlerin insan falan olmadığına dair birmilyon+1. kanıt daha, her toplumda sapıklar insanlıktan çıkanlar vardır da neden siirtte vanda herkes sapık ? çocukluktan başlamış baksana, vicdan yok ar edep namus yok , ben ne yapıyorum demek yok işin feci tarafı bunlara sen ne yapıyorsun diyecek olan da yok çünkü onlarda aynı bokunsoyu...

be abdal

şunuda söyleyeyim(özellikle sana)

bu yazıda ve yorumlarda sırf kürtleri kötülemek istiyorsanız ki zaten apaçık ortada ne yapmak istediğiniz

aklınızda bulunsun siirtin çoğunluğu araptır ... hatta ve hatta İsmet Paşanın hazırladığı kürt raporunda bu bölge bir arap şehri diye geçer ...

çokta umrumdaydı emin ol, oradaki mahlukatın çöl hayvanı araplarmı yoksa mutant-u garabet kürdolardanmı olduğu. 

Ama aferin lan can-ı siperhane savunuyosunuz kürdoları, vatanı milleti ananızı babanızı savunmazsınız böyle helal olsun üstün hizmet madalyasını hakettiniz hepiniz. mahlukat-ı kıptinin taktirini kazandınız, kabileler yüksek meclisinin de bu özverili çabalarınızı taktir edeceğine eminim yanlız madalyanızı nerenize takacakları konusunda şüphelerim var , e hayırlısı olsun tabi. 

bende dehşet kapıldım. bunları söyleyen iki eli olan şey insan mı ?

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

şerefsizler... İdam cezası geri gelsin diyorum başkada bişi demiyorum aga.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tamam türk kürt ayrımı yanlış haklısnız bazı arkadaşlarımız aşırı milliyetçi duygularla bole şeyler yapabilir ve abartıp hakaret edebilir bole bir durum karşısında da  kürt kökenli insanlar'ada cevap hakkı doğuyor buda bu insanların en tabi hakkı ama şimdi genel olarak bakarsak olaylara TECAVÜZ doğuda--CİNAYET doğuda--SİLAH KAÇAKÇILIĞI doğuda--KAPKAÇ doğuda--UYUŞTURUCU doğuda--KADIN TİCARETİ doğuda ve en önemlisi TERÖR BÖLÜCÜ ÖRGÜT yine doğuda ee arkadaşım doğuda genel olarak kim var kürt var bu ülke içinde ülke kurmaya çalışan kim var kürt var tamam hepsi kötü demiyorum ama birbirimizi kandırmayalım lütfen kürtlerde sütten çıkmış ak kaşık değiller

(VE EDİRNE DE YAŞANAN OLAYIN DETAYLARINA BAKALIM LÜTFEN ARKADAŞLAR O OLAYI YAPAN MAHLUK EDİRNELİ DEĞİLDİR KARABÜKLÜ DÜR OLAY SADECE EDİRNE DE YAŞANMIŞTIR)

beni kaybetmek için uğraşanı ben kaznmak için uğraşmam
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkeT  hocam yorma sen kendini. Biz neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz.

İdam geri gelsin diyorum bende çözüm olarak.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

İdam geri gelsinde apo dan başlayalım bi 3 milyon fazlalık var onlarla devam edelim huzur refah dolu bir ülke kalsın bize.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
Toplam Hit: 14290 Toplam Mesaj: 111