folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Sitemi Hacklediler Lanet Olsun Ne İstediniz Lan!

Sitemi Hacklediler Lanet Olsun Ne İstediniz Lan!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hackedby38 bunu yazdı:
    -----------------------------

Leqend06 (ScorpionaLp25)  nında 1 Kaç Çift Sözü Var :

Lan Amk LamerLeri Elinizde  Zone Kaydı Yok Bişi Yok Neyi Dava Ediceksiniz Ben Eski NıckımLe ScorpionaLp25 Beni Tanıyan Tanır Tanımayan İbret Alır... Ayrıca Gelelim Sizin Bu Durumunuza

1:Elinizde Zone Kaydı Yok
    2:Reelde Cıkın Karsımıza Diyonuz.. Gelin İst / Ümraniyeye Her TürLü BekLerim :)
    3:Şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var. Bir: Dayak nedir? İki: Neden atılır?
    Sıradan bir dayakta vücutta iki şey yükselir. Bir, korku. İki ardinal.Ardinal bir hormon. Dayağa karşı olan arzuyu artırıyor Biz bunu istemiyoruz. Biz istiyoruz ki, kabahatinizi hatırlayın.
    Sıradan dayağa örnek, sıradan dayak. Yaratıcı dayağa örnek, öğretmenlerimizin cetvelle bize böyle vurması...
    4: Türk Sitelerine Uyarı Atıyoruz Hak EdenLEre Hacked İndexi Burda Adam Gibi Adam Varsa 2-3Tanedir Gerisi Dinkof

Hadi Selametle Leqend06

güzel bi söz var havlayan köpek ısırmaz havla ma la boşuna

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

hackedby38 bunu yazdı:

Lan Amk LamerLeri Elinizde  Zone Kaydı Yok Bişi Yok Neyi Dava Ediceksiniz Ben Eski NıckımLe ScorpionaLp25 Beni Tanıyan Tanır Tanımayan İbret Alır... Ayrıca Gelelim Sizin Bu Durumunuza

3:Şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var. Bir: Dayak nedir? İki: Neden atılır?
    Sıradan bir dayakta vücutta iki şey yükselir. Bir, korku. İki ardinal.Ardinal bir hormon. Dayağa karşı olan arzuyu artırıyor Biz bunu istemiyoruz. Biz istiyoruz ki, kabahatinizi hatırlayın.
    Sıradan dayağa örnek, sıradan dayak. Yaratıcı dayağa örnek, öğretmenlerimizin cetvelle bize böyle vurması...
    4: Türk Sitelerine Uyarı Atıyoruz Hak EdenLEre Hacked İndexi Burda Adam Gibi Adam Varsa 2-3Tanedir Gerisi Dinkof

Hadi Selametle Leqend06

Lan gidin 2 posta otuzbir çekinde rahat bırakın burayı ...

http://images.google.com.tr/images?hl=tr&source=hp&q=adriana%20lima%20frikikleri&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

bak bu kıyağı herkese yapmam...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackedby38
    hackedby38's avatar
    Erkek

LA MONTOFON GOTU YIYEN VERSIN LAN SITESINI CAKMASSAM EN ADIYIM :) Leqend06

Sizin Tanıdıgınız İsimLe diyim Az Koymadık Çünki : ScorpionaLp25

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

hackedby38 bunu yazdı:

S.a Beyler Ben SadrazaM Heyet Senle ilgili Sorunum Yok Dava Edersin Edmezsin O benım sorunum deıl

Kayseride Bİlenimiz coktur Eğer kayseride cıkmak İsteyen varsa cıkarız Problem Değil İsteyen Gelsin Acık Adresimide Cakam :)

Dandik Hostların Aldiği Loglar Sİkimdemi ?? :) Size Gülüyorum Ergeniz Lafı Olan Varsa Sadece götünü dönsün Dünyanın Kac bucak oldugunu Gösteririm

Ey Tahribat Lamerleri Bu üyelık Kardesim By38 indir pw lerı ondan habersızce aldık affola

Siteye Joomla TOken denmı Dalmısım :) Adamın Sİtesi wareze Düsmüsla Amacımız Uyarı İdi Olsun tbt lamerleri anca sitemi Kasarsınız :=) Mesajlarınızı Silmekmi 2 sn mi almadı

Olum  Bu Sitede İs bilen 2-3  kısı Gerisini Siklermiyim  ???

SiteSi Olanların Sitesini alacagim :=) MERAK ETMEYIN GOTU KASINAN WARSA BASLIK ALTINA SİTENİZİ YAZARSINIZ

2 GÜNLÜK BEBELERSİNİZ GÖZÜMDE BENDEN YASCA BUYUKLERIMDE WARDIR AMA ANLADIMKI 5 YASINDAKI COCUKTAN FARKINIZ YOK

KİMİ DER MAİLİNİ BOMBALA KİMİ DER SAVCIYA VER KİMİ DER SHARED HOSTİNG HACKLE :)

Ulan Eziq Sürüsü Sitem Wordpress den Alınmadır.. Gitsin Heykleye biliyosa heyklesin Sözde Hackersiniz Olum

bu user konusuna gelince bildiğiniz gibi üye alımı kapalıdır bu userin alınma tarihi 2007 :)

Ya adam gibi tebrik edersiniz yada sikilir gidersiniz :)

Sana yazdıgım su türkçe karakterlere acıyorum birtek üç harf yeter sana... (BSG)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

hackedby38 bunu yazdı:

Madem taşaklı sanıyosun kendini, tahribat.com a bir cumartesi ayırda görelim bakalım, adamın taşağıyla masa tenisi oynarlar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

hackedby38 bunu yazdı:

Hadi Selametle Leqend06

Bi siktiri git ya.

Birde beklerim yazmış. Allah'ım sen sabır ver..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

suc sizde onlarda degil. ne kadar mukemmel oldugumuzu boyle ayak tayfasiyla hacker gecinip acik adres veririm diyen lamer bile olamamisla isimiz olmucagini ve cevap vermek icin bile kendinizi yormucaginizi biliyorum. tesekkurler 

la liberte ne meurt jamais.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

hackedby38 bunu yazdı:

Madem taşaklı sanıyosun kendini, tahribat.com a bir cumartesi ayırda görelim bakalım, adamın taşağıyla masa tenisi oynarlar...

ahahahahahahaa. Masa tenisi iyimiş xD

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

Lan sivilceli delikanlı. Gönderdim kendi sitemin adresini al bakalımda bi hackle :) ben ne joomla ne wwp kullanırım ben kendi scriptimi kendim yazarım aslanım. Sen mahallede top oynarken ben pc başında code kasıyodum.  al hackle bakalım gönderdim özelden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

konu çok uzamış ama bende bişeyler yazayım. böylesi durumlarda üzülecek sinirlenilecek bi durum yok. her webmaster kendi websitesinin güvenliğini sağlamak zorundadır. etrafta deface etmeyi çok büyük bir zevk ile yapan kişiler var. kaldı ki milyonlarca dolarlık websiteleri google yahoo mynet vsvsvs gibi sitelerinde deface edildiğini gözlemledim. kısaca sktr@

Toplam Hit: 30394 Toplam Mesaj: 163