folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Son Dakika 16 Gencimizi Daha Şehit Verdik [10:57]

Son Dakika 16 Gencimizi Daha Şehit Verdik [10:57]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    rte bi bok yapmadı gençler yapsaydı zaten bunlar olmayacaktı. dediği gibi soğukkanlılıkla beklemek lazım amerikanın gönlünü razı etmek lazım?! amk boyle işin

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Allah ailelerine sabır versin henüz şehitlerin kimlikleri açıklanmadı şimdi kaç evde gözyaşı agıt var o bölgedeki tüm şehit yakınları kim bilir ne durumda tüm bu acılara ragmen kaç kişi gözlerinde yaşlarla içindeki acıyla VATAN SAGOLSUN diyecek içimde öyle tuhaf bir duygu öfke varki hissettiklerimi anlatacak tek bir cümle yok SÖZÜN BİTTİĞİ YER  diye buna deniyor işte

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    ya bu piçin döllerinden ölen yokmu ???

Doğru bilgi yoktur..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

@hp32

savaş için teskere çıkardı, akşamda son görüşmeleri yapacak. ileriki günlerde de kuzey ırağa girecek. öyle bodoslamadan girecek değiliz illaki bi plan yapışıyordur ve doğru zaman bekleniyordur...

daha geri gidersem, mali yönleri düşün; en son minibüs veya ekmeğe filan ne zaman zam geldi? ben 5 yıl öncede 10 ytl parayla istediğimi yapabiliyorum, şimdide. (bu sadece bir örnek. daha fazla konuyu saptırmayım)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Şehit saysı 16 ya yaralı sayısı 17 kayıp sayısı 10 a yükselmiş. Ölen askerlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

ve diyorum ki ! bu Vatan tektir! Bayrak Tektir! Ülke Tektir! Ülke Birdir ! ve ağzına düne kadar Türk lafını almaktan çekinenlere inat, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hain düşmanlarına inat! Vatanın, Memleketin, Milletin Birliğine kem gözlerle bakanlara inat, Anlı şanlı Bayrağımıza çirkin bakanlara, hain emel besleyenlere inat ! NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek
    simel bunu yazdı:
    -----------------------------
    Allah ailelerine sabır versin henüz şehitlerin kimlikleri açıklanmadı şimdi kaç evde gözyaşı agıt var o bölgedeki tüm şehit yakınları kim bilir ne durumda tüm bu acılara ragmen kaç kişi gözlerinde yaşlarla içindeki acıyla VATAN SAGOLSUN diyecek içimde öyle tuhaf bir duygu öfke varki hissettiklerimi anlatacak tek bir cümle yok SÖZÜN BİTTİĞİ YER  diye buna deniyor işte
    askeriye de şehit askerlerimizin isimleri mevcut. ama daha medyaya duyurulmadı. Keşke duyurulsada o bölgede evladı olan anaların babaların hepsi canı burnunda beklemese

Sade Üye
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Yaklaşık 1 aydır öss sebebiyle girmemiştim tahribata.fakat bugün gördüğüm tablo kanımı dondurdu.Aslında biz bunları hakediyoruz.Şimdi refarandumla hiç alakası yok diyen çıkarsa bi güzel söverim.cumhurbaşkanını halk seçecekmiş ei seçsin gider dtp li birini seçerse görürsünüz 16 kişide ölür. 100 kişide.TOplantı geçer sayısı düşürülcekmiş lan zten akp nin 200 küsür milletvekili var bu demekktrki akp istediği yasaı geçirecek meclisten ee nerde demokrasi chp.. ve die partiler ne boka yarıcak.şu an o kdr sinir doluyumki anlatamam bu işler tek askeriyeyle yürümüyo eğer bu oç lar bizim ne yapacağımızı biliyosa burda başka kurumlarda sorun var demektir.Arkadaşlar yetmedimi bu giden canlar.Gençlerimiz ölüm korkusuylamı askere gidicek.O ölen askerilerin yerinde bizde olabiliriz veya ölenler bizim çocuklarımız oladabilir.100 + terorist saldırıyor bunlar nerden geliyo kendimi kısmak zorundayım yazsam çok şyler yazıcamda şu anki sinirimi kimse ölçemez.                    bıktık artık şehit vermekten bıktık artık terörden pislikten askeri gücün yanında halkın da akıllı olması gerekir bunlar çok alakalı şeyler saygılarımla  PESİMİST

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:

@hp32

savaş için teskere çıkardı, akşamda son görüşmeleri yapacak. ileriki günlerde de kuzey ırağa girecek. öyle bodoslamadan girecek değiliz illaki bi plan yapışıyordur ve doğru zaman bekleniyordur...

daha geri gidersem, mali yönleri düşün; en son minibüs veya ekmeğe filan ne zaman zam geldi? ben 5 yıl öncede 10 ytl parayla istediğimi yapabiliyorum, şimdide. (bu sadece bir örnek. daha fazla konuyu saptırmayım)

konu uzatılmamalı haklısın ama konu gittikçe derinleşilmediği sürece.
    Burda tayyib in yaptığı sözde belkide"iyi" icraatleri sayarsan ben değerlerine sorumlu bi vatandaş olaraktan karşına dikilirim.
    Askere, topluma, vatandaşa yaptığı bazı  "özel"kötülüklerden sonra bu adama iyi diyemem ben.
    Tezkereyi bile zorla çıkardı?
    daha geçenlerde çıktı söyledi biri tezkere çıkarılmaması karşılığında ABD ile şu miktarda anlaşıldı diye belgede gösterildi.
    Güvenmiyorum bu adama güvenemiyorum.

bundan beklediğim şey şehitlere sahip çıkmasıydı sakin olun falan gibi yatıştırmalar değil onu söylemek istedim sadece.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    Barzani piçinin Mersin limanındaki işyerlerine neden el konulmuyo anlamıyorum. Adam hem köpek gibi havlıyo hemde bizim ülkemizden para kazanıyo :@

Akıl verme para ver a.q.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hp32 bunu yazdı:

bundan beklediğim şey şehitlere sahip çıkmasıydı sakin olun falan gibi yatıştırmalar değil onu söylemek istedim sadece.

o konuda haklısın. çıkıp delikanlı gibi bişeyler söylemiyor? yada söyleyemiyor?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 23139 Toplam Mesaj: 201