Tahribat.Com İlk Nasıl Tanıştınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

çok zaman oldu be hatırlamıyorum 2001 mi 2002 mi neydi (:

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

okulda nette takılırken programlama hakkında bir seyler ogrenek diye gezerken sonra iki sene kadar uye olmadan şimdi ise burdayım :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

soldat

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

2002 de üyeydim sonra kapandı bir ara ilkokuldaydım. kapalı kaldıktan sonra 2005 de gibi falan geri döndü galiba hemen girmiştim yine ama üyeliğim yoktu galiba öyle birşeyler olmuştu

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

5-6 yıl önce TiTteyken adam gibi 2 bilişim sitesi vardı. tit kapandıktan sonra burada devam etmeye karar verdim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

2005-2006 dan beri abim sayesinde biliyordum fakat o zamanlar hack mack işlerine hem kafam basmıyordu hemde ilgimi çekmediği için arada üye alımı açılsada üye olmamıştım.O zaman üyelik için kod vardır holy dağıtıyordu herhalde.Daha sonra yaş kemale erince üye olduk işte

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

2003 'de çok yakın bir arkadaş'ın tavsiyesi üzerine üye olmuştum.beraber yazardık...o eski acountum hâlâ banlı. o arkadaş'da evlendi artık görüşmüyoruz. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

valla hatırlamıyom.. lise sondaydım dersaneye felan gidiyodum o zamanlar onu biliyorum.. sora bikaç ay takip ettikten sonra üye de oldum, niye başta üye olmadım bilmiyorum ama :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

starhack dıe bır sıte vardı orda düşmanlarımız dıye bahsediliyodu gırdım bakdım nedır bakdım uye alımı bile yok ilgimi çekdi giriş o giriş tabı ondan ıkı sene sonra anca üue oldum o farklı mesele.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

5-6  sene önce google vasıtası ile. O dönem başvuru ile üye alınıyordu hatırladığım kadarıyla. Almıştım bir üyelik, akıbeti ne oldu kim bilir. Sonra bir arkadaşım referans oldu. Küçücüktük bok kadardık, hey gidi günler.

Toplam Hit: 18755 Toplam Mesaj: 155