folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com"U Tercih Sebeplerimiz Buyrun Yazın

Tahribat.Com"U Tercih Sebeplerimiz Buyrun Yazın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek

Türkiyeye gelmeme sebep olan kişi hakkında en iyi bilgileri burdan aldım...

burası bir aile

ve bu ailenin bir ferdi olduğum için gurur duyuyorum...

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    Turan-Mete bunu yazdı:
    -----------------------------

Türkiyeye gelmeme sebep olan kişi hakkında en iyi bilgileri burdan aldım...

burası bir aile

ve bu ailenin bir ferdi olduğum için gurur duyuyorum...

ailenin abaza çocuğu Turan :) ahahah :D

bu adam müritler sayesinde bu siteye ne kadar ısınıyosa chaoserla yesterfox yavşakları sayesinde o kadar da soğuyo ahah :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    giriş o giriş hoca..

Girdin mi çıkamıyon elin logout.asp'ye gitmiyor (:

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scarlett
    Scarlett's avatar
    Dişi

en önemlisi gözünüzün içine reklam sokulmuyor her dakika...aradığım her türlü bilgiyi ve paylaşımı bulabiliyorum...adminlerin üyelere yaklaşımı objektif...işyerinde fırsat bulduğum her an tahribattayım...

Benim trajedim şu birkaç satırda: Sevebileceklerim dilsiz, dilimi konuşanlarla konuşacak lakırdım yok...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Antik zamanlarda nasıl olduğunu hatırlamıyorum bile tahribat'ı ilk gördüğümde forum, üyelik olayları yoktu. Sadece holyone ile ilgili bilgiler ve holyone software download bölümü vardı.(Üyelik falan vardıysada ben görmemişim ya da hatırlamıyorum) Burdaki programları indirip arşivlemiştim bir klasöre, o klasör hala duruyor. O zamanlar cehennem vardı orda takılırdık. Sonra biraz yaşlandık gözümüz açıldı, öss'dir cart curttur netten uzak kaldım, geri geldiğimde doğru düzgün bir site bir forum bulamadım. Yaklaşık 2 yıl hiç bir forumda takılmadan geçti, ardından tahribata rastgeldim yine. Baktım üye olunmuyor, davetiya falan diyor. Kahretsin derken bir deneyeyim eski nicklerden dedim, ve girdi :P Demekki bir ara tahribat foruma denk gelip üyelik almışım. Biraz gez-toz forumda dedim işte aradığım yer burası. Şu an tahribat dışında herhangi bir Türkçe forum ya da komunüteye girmiyorum.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

2002-2003 lere dayanıor bu siteyle tanısmam o zamanlar evimde adsl falan yoktu :) internat cafede half life kantır bilimum fifa oyunları

atari oyunları falan oynardık hatta cok iyi hatırlıorm :D Barış İnternet Cafe vardı :) saati 600 bin di :D sabah gider aksam cıkardım orda bi abi takılıodu siteye :D bnm de hep yan masamdaydı öle adresi falan yazmıstım incelemiştim :D

2004 yılına girdikten 3 gün snra falan adsl gelmişti evimize :) o zamanlar tahribatı unutmusum tabi top peşinde kosmaktan ve net cafeyede bayadır gitmiodm

yaklasık 1 sene sonra baska bi internet cafeye yolum düştü ve orda tahribatı gördüm tekrardan

aaaaaaaaaaa bu site hala duruyomu falan derken üye olduk bugunlere geldik :P

cok banlandım cooook

yazsam forumun db kaldırmaz :P

ama hiç biri haksız yere deildir banlanmakta haklıydım xP

kötü bişi yapmadım sadece ipnelik :B

aynen bnimde 2003-2004 seneleri arasında tanıştım.hesap almıştım.bizim evde dial-up wardı.böle holyone hard formatter falan wardı onları indiriodum.inceliodum.sonra bi kaç ay nete giremedim.o sırada nasil olmuşsa olmuş hesap ve şifremi unuttum.sonra işte aradan 2007nin yazında (yanlış hatırlamıosam) bu hesabımı aa eskiden bi siteye giriodum acaba hala yerinde mi diye merak edip aldım.eski günlerim aklıma geldi ve hala buradayım çıkacagımı zannetmiyorum artık :)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Bi internet cafenin bilgisayarlarını kurarken oradaki eleman göstermişti, hard formatter die bi program die, o zaman girdim...

Sonrasında baktım ortam süper şu bu derken, yazıyoruz işte bişiler...

abi o eleman tahribata üyemiydi merak etmiyon mu kimdi o die? 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    JordanoR bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:

Bi internet cafenin bilgisayarlarını kurarken oradaki eleman göstermişti, hard formatter die bi program die, o zaman girdim...

Sonrasında baktım ortam süper şu bu derken, yazıyoruz işte bişiler...

abi o eleman tahribata üyemiydi merak etmiyon mu kimdi o die? 

Evet üye hatta madalyasıda war :)))

Bende niye tahribatta oldugumu bilmiyorum. Yani hiç düşünmedim. Bi çekicilik war ama ne oldugunu bilmiyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seretide
    seretide's avatar
    Erkek
    Sis bombası tarifi ararken tahribat karşıma çıkmıştı sonra girmeye başladım ama bağımlı değilim istediğim zaman bırakabilirim

Saçma
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

tahribata tesadüfen üye oldum takıldım kaldım böyle :) ama siteye girdiğimde stres atıorm ... siteye girmediğim günlerde bişi unuttum gibi gelio her zaman bana .. :P

bağımlılık yaptı 8-) 

Dalgasız denizde herkes kaptan.
Toplam Hit: 12850 Toplam Mesaj: 102