folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tarihin En Büyük Lideri Hz. Muhammed

Tarihin En Büyük Lideri Hz. Muhammed

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

PanxeR;

bak arkadaşım bence yanlış yoldasın..biraz mantıklı olman lazım. yani ateist olsan ne olacak  ? bana bi söylesene sana ne gibi bir faydası olacak ? amaç ne ?şimdi konu tarihin en büyük lideri Hz. Muhammed denilmiş,bu sana göre göreceli olabilir herkes kabul etmiyebilir.fakat ateistlik sana ne gibi faydası olacak ? bu dünya nasıl var oldu ? insanlar nasıl var oldu ? ölüm nedir yaşam nedir ? bunları araştır ve mantıklı düşünürsen doğru yolu bulacağından eminim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Atatürk bitti Hz. Muhammede geçtiler. Aşmışız kendimizi !!!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

PanxeR;

lan olm Türkiyenin dini yok bi kere !!!

Anayasada dini İslam die bişi yazıo mU???

Cümlelerimizi düzgün kuralım Hocam!.

Ben bir Müslümanım ama pasifim namaz kılmam ve daha caminin avlusuna bile hiç girmedim.

Kendimi Hem Türk hemde Müslüman olduğum için şanslı hissediyorum ve seçim yaptırsalar Müslüman bir TÜRK olurdum Çünkü mantığa en uygun din İslam. Ama eğer Gerçek İncil dünyada olsaydı ve Yahudiler Irkçı politika izlemeseydi hangi dinden olsam diye düşünürdüm. Müslümanların bu hali hazıra alışmaktan. Bence Kur-an yanlış zamanda geldi millet hazıra alıştı. Hz. Muhammed şu anda yaşasaydı Biz böyle hallerde değildik. Atatürk yaşasaydı bu halde değildik. Benim iki liderim var : Atatürk, Hz. Muhammed.

Cehennem seni 4 gözle bekliyor...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

mortyr516 bunu yazdı:
    -----------------------------

Yakında onuda tüketirler, haşa Allah (c.c.) eleştirirler....

Bu konunun sonu yok arkadaşlar ortamı germeden, karşılıklı saygıyı aşmadan ulusunca fikirlerininizi tartışın, ama sakın ama sakın bir birinizin inanç değerlerine saldırmayın!

Unutmayın ki herkezin dini, inancı kendinedir.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı:
    mortyr516 bunu yazdı:

Yakında onuda tüketirler, haşa Allah (c.c.) eleştirirler....

Bu konunun sonu yok arkadaşlar ortamı germeden, karşılıklı saygıyı aşmadan ulusunca fikirlerininizi tartışın, ama sakın ama sakın bir birinizin inanç değerlerine saldırmayın!

Unutmayın ki herkezin dini, inancı kendinedir.

evet hocam allah ile kul arasına girilmez..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

niye böyle yapıp durduğunu anlamıyorum ? 

ben kimseyi imrendirmek reklamımı yapmak istemiyorum

herkeze Ateist olun da demiyorum Ateist olabilicek insan vardır içinde bi potansiyel vardır yada yoktur o adamın kimseye hayrrı yoksa bana da olmaz,,

senide anlıyorum inançların üstüne bu kadar düşkünsün ve kendini çok haklı buluyorsun

profilde yaşım 18 evet ne var bunda? ben başkası inanıyor diye bir şeylere inanacak değilim ama nedir sizdeki bu iman eksikliği anlamadım

niye , neden  illla bir yaradan arıyorsunuz illa müslümanlık değilse hıristiyanlık doğrudur anlayışı içindesiniz..

bırakmıyorsunuzki zaman size gerçekleri kanıtlasın yada cevap bulsun ,, evet her yazdığına cevap vermiyorum çünki din hazır cevaptır ve sizin onu seçmenizde

büyük rol oynar

ben başkaları gibi dinini imanını satan lardan değil en başta seçimini bu yönte yapan biriyim

senin hakkında pek bilgim yok 

HolyReform, 10/5/2008 4:29:03 PM Tarihinde
    düşüncelerine katılmasamda,tartışmasını bilen bir insandır.saygılar.

diye yazmış , bu demek oluyorki koruduğun yada  bildiğin şey yanlışta olsa yalan da olsa sonuna kadar götürürsün yada götürmeye çalışırsın...

ama üzülen ben değil siz olacaksınız çünki bilmiyorsunuzki uğruna bukadar konuştuğunuz başkalarına başka gözler ile bakmanızı sağlayan

ve sizi kullanan bu dinler tamamen aldatmaca.. sen burda takılıyorsun başka yerde değil.. 

bırak bu işleri.üslup yumuşatarak haklı duruma çıkamazsın burada.ne oldu hırçınlığın nereye kayboldu ? atıp tutuyordun ya önceki mesajlarında ?
    gittiğin yoldan dönmemen dileklerimle.senin gibi bi adamın müslüman olmaması, tüm islam aleminin hayrınadır.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı:

fatihack Din muhabbetini kesip konuya yoğunlaşıcakmısınız .)

paxer yeter dimi :) 

sanane mod musun sen ?

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    fatihack bunu yazdı:
    HeadBanger bunu yazdı:

fatihack Din muhabbetini kesip konuya yoğunlaşıcakmısınız .)

paxer yeter dimi :) 

sanane mod musun sen ?

illede modun  bu yazısınımı bekliyorsun konuya yoğunlaşmak için ?

Merhabaaaaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    sende mi modsun yoksa ? ille de modun yazması mı gerekiyor diye sorup yazdığına göre ?
    o zaman sevgili mod islam dini, Allah ve diğer dinler hakkında düşmanvari postlar atan, yani dolaylı yoldan insanların değer yargılarını inciten insanlara sen bir cevap yaz da görelim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    sen yazdıklarımızı anlayış tarzın çook  değişik olduğu için diebilicek bir şeyim yok .

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 16018 Toplam Mesaj: 149