Twitter Kapatıldı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Kimse hiç bir kurum hiç bir devlet TÜRKİYE CUMHURİYET inden daha büyük değildir. Zamanın da youtebe ve google da aynı boku yemişdi. Aq.duğum google dünyanın reklam parasını kazanıyordu bir TL vergi vermiyordu ya ofis açıcan ya erişimi engelerim dedi ofis açtılar çatır çatır vergi veriyorlar şimdi. yotube da Atatürk e hakaret vidaosunu kaldır dediler kaldırmadı kapattılar sonra kaldırdı açtılar. En iyisinin aq sen T.C.yi tanıma cevap vermeye tenezzül etme sonra ahla vala yok öyle dava s.ke s.ke tanımak zorunda ve cvp vermek zorundasın. başka büyük ülkelerden gelen şikayetleri tanı anın da cvp ver TÜRKİYE ye verme yok öle dava. Bu işin a parti ile  b partiyle alakası yok.   

ben de leadertay geç kaldı diyordum :D hocam şu yazdıklarına ancak kendin inanırsın. dezenformasyonun bu kadarı. bazen diyorum acaba sen de mi "aktroll" lerdensin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

fuck the system .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Kimse hiç bir kurum hiç bir devlet TÜRKİYE CUMHURİYET inden daha büyük değildir. Zamanın da youtebe ve google da aynı boku yemişdi. Aq.duğum google dünyanın reklam parasını kazanıyordu bir TL vergi vermiyordu ya ofis açıcan ya erişimi engelerim dedi ofis açtılar çatır çatır vergi veriyorlar şimdi. yotube da Atatürk e hakaret vidaosunu kaldır dediler kaldırmadı kapattılar sonra kaldırdı açtılar. En iyisinin aq sen T.C.yi tanıma cevap vermeye tenezzül etme sonra ahla vala yok öyle dava s.ke s.ke tanımak zorunda ve cvp vermek zorundasın. başka büyük ülkelerden gelen şikayetleri tanı anın da cvp ver TÜRKİYE ye verme yok öle dava. Bu işin a parti ile  b partiyle alakası yok.   

ben de leadertay geç kaldı diyordum :D hocam şu yazdıklarına ancak kendin inanırsın. dezenformasyonun bu kadarı. bazen diyorum acaba sen de mi "aktroll" lerdensin.

Hakketen hocam sen bu dediklerine inanarak mi yazdin eger oyleyse durum vahim yani rte nin sosyal medyadan elestri

almasinin organize paylasim yapilmasini engellemk istedigini hic dusinmednmi ?

Ondan cekindigindini insanlarin dusuncelerini paylasmasini heleki onun hakkinda olanlari engellemk istediginden

Olabilirmi bi dusun bakalim bu son yasananlardan sonra ? ;)

antivirus tarafından 21/Mar/14 09:07 tarihinde düzenlenmiştir

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Arkadaşın söyledkleri aslında doğru google vergi vermıordu reklamdanda dei para götüeüyor kocaman ülke yalnız twitter meselesiin zamanlaması manidar.

Şimdi arkadaş başvuru yapılmış bazı linkler için twitter pej sallamamış anlaşılan. Bunlarda kökten kapatmış. Durum budur.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    SnowDrop bunu yazdı

Bu ne lan ahahahaahahaha

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

geldim hocam geldim :D valla çok içten ve çok samimi duygularımla yazdım. Yok ya bitek ben değilim milyonlar var buna inanan (inanan dernek geçek olduğu için inanan). aktroll falan da değilim normail bi işi olan adamım. olsam valla he aktrolum derim emin ol  

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

android telefonlar için dns programı ne önerirsiniz gençler :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

android telefonlar için dns programı ne önerirsiniz gençler :-)

ben hiç bir dns işletemedim çalışıyor ama twitter da işlemiyor anlamadım sonra vpn kurdum.

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı

İnşallah fesbuk da kapanır da millet internetin ney olduğunu öğrenir aq :D

Öyle deme bunlar sayesinde annem dns değiştirmeyi falan öğrendi, büyük gelişmeler bunlar :D

http://i.hizliresim.com/eQmOmG.jpg

Ayrıca hakkaten iyi olmuş olabilir ya. Melih Gökçek son demlerinde belki belediye başkanı olduğunu falan hatırlar. İçinde kalmasın. Hiç başkanlık yapamadan gidecekti yazık.

güzel güzel konuyu okuyordumda bu resim oldumu simdi

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    FOXXLY bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı

İnşallah fesbuk da kapanır da millet internetin ney olduğunu öğrenir aq :D

Öyle deme bunlar sayesinde annem dns değiştirmeyi falan öğrendi, büyük gelişmeler bunlar :D

http://i.hizliresim.com/eQmOmG.jpg

Ayrıca hakkaten iyi olmuş olabilir ya. Melih Gökçek son demlerinde belki belediye başkanı olduğunu falan hatırlar. İçinde kalmasın. Hiç başkanlık yapamadan gidecekti yazık.

güzel güzel konuyu okuyordumda bu resim oldumu simdi

gençler yapmışlar neden kızdın ):

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 27543 Toplam Mesaj: 254