Twitter Kapatıldı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mahlukat
    Mahlukat's avatar
    Erkek

Dün superonline'da google dns kullanarak ve kullanmadan girebiliyordum artık sadece vpn ile girebiliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

ben şu an dns kullanmadan girebiliyorum

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    HeYeT bunu yazdı

AKP'ye alkış. Muhteşem yazmışlar.

Tedbir kararının uygulanmasının öncesinde, kişilik haklarının ve özel hayatın gizliliğinin ihlali nedeniyle, Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerince alınan kararlar, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'na ulaşmış ve içeriğin çıkarılması Twitter'dan talep edilmiştir...İleride telafisi mümkün olmayacak mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla yukarıda belirtilen tarihten itibaren Twitter'a erişimin engellenmesi tedbiri uygulanmıştır...kişilik hakları ve özel hayatın gizliliği ilkelerini gözettiği sürece tüm yayın organları dilediği gibi yayın yapma özgürlüğüne sahiptir.

Şahsi telefon konuşmalarımı yayınlayamazlar, özel hayatıma saygı demiş. 30 marta kadar öyle şeyler düşecek ki insanların bunu görmesi sandıkta telafi edilemez bir oy kaybına sebep olacak, bunu göze alamıyoruz demiş.

Twitter, çeteler vasıtasıyla illegal yollardan elde edilen kayıtlar ve montajlı dinlemelerle sistematik karakter suikastlerinin gerçekleştirildiği bir araç olarak kullanılmaktadır.

Yukarda bahsettikleri korumak istedikleri vatandaşların kendi g.tleri olduğunu açıkça söylemiş.

Hükümetimiz internete değil; illegal yollardan elde edilen ve milli güvenliğimiz ile vatandaşlarının itibarını zedeleme amacına matuf kayıtların Twitter ve benzeri sosyal paylaşım siteleri üzerinden dolaşımına karşıdır.

Ne demek bu: Benim itibarımı zedeleyen bu kayıtlar gerçektir.

Twitter’ın raporuna göre taleplerin en sık geldiği ülke ABD’dir. Ülkelerin çok büyük kısmından 10’dan az kullanıcıya ait talep gelirken ABD’den gelen 948 hesap ile ilgili tam 679 talep, tüm taleplerin neredeyse yüzde 80’inin bu ülkeden geldiğini ortaya koymaktadır. Bu 679 talebin yüzde 75’inin karşılanmış olması da ilginç bir rakamı ortaya koymaktadır.

Şili gibi avuç kadar ülkeyle, ABD gibi nüfusu olan bir ülkeden gelecek istek sayısı aynı olmayacaktı herhalde? 70 milyon nüfusumuzla etimize budumuza bakmadan diyorlar ki az istek göndermişiz bak bak. Her konuda ABD standartlarındayız çünkü biz, onların %75ini yanıtlarlar da bizimkini nasıl yanıtlamazlar ne ayıp.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

@İzmarit

Aynen tepki azaltmak için yazılmış zaten. 

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

Sadece google dns'lermi mi engellendi? altarnetif dns adresi bilen var mı?

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hangi partiden olduğunun, ne düşündüğünün bir önemi yok. İfade özgürlüğü ve mahreminetin elinden alıyorlar. Seçimden sonra dns adresleri tek tek engellenecek sen vpn'e bel bağladığında bir sabah vpn programlarının çalışmadığını göreceksin, bir süre tor kullanacaksın sonra tor'unda çalışmadığını göreceksin, ssh ile de bir yere giremediğini gördüğününde iş işten geçmiş olacak. Prototol control ve application control services devreye girmiş her şey loglanıyor olacak dev bir intranet! - internet bitmiş olacak. İnternete bağlanırken Boşbakan'ın reklamlarıyla bile karşılaşabilirsin.

İran'ın bu işi tamamlaması 1 yılı aldı; bizde 5 ayı geçmez. Hukuk mu? Ne hukuku şaka mı yapıyorsun sen! Kanun mu ne kanunu! Türkiyede yaşadığını unutma! Sessiz kalma.

RETRET tarafından 22/Mar/14 10:21 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

ne vpn ne dns alın beleş proxy

firefox eklentisi olarak kurun

anonymoX

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

http://thelede.blogs.nytimes.com/2014/03/21/turks-evade-twitter-ban-to-mock-twitter-ban-on-twitter/?_php=true&_type=blogs&smid=tw-share&_r=0

NY Times'a kadar maskara olmuşuz, güzel görseller var (: Linke de Fetonun twitterında denk geldim, ülkeye gel :F

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

hüloğ oyunu yapmışlar çok güzel :D bi rivayete göre bilal gören varmış, ben egemen gördüm en son :D

http://onatm.github.io/ak2048/

Toplam Hit: 27550 Toplam Mesaj: 254