Unutuyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

unutturacak birşey gerekti ... bulamıyorum birşey .. bulamamamın sebebi belkide unutma istemememdi

istemiyordumda zaten... seni hatırlatacak şeyler arıyorum sürekli . bulamayınca bakıyorum resmine , o vakit anlıyorum ki aslında yazacak o kadar çok şey var ki .

neden gülerken aklıma sen geliyorsun... otururken , uyumadan önce , sabah kalktığımda .

seni güldürdüğümde gülen sen değildin aslında ...  o zaman güldüğümü dışa yansıtmasamda senden daha çok gülüyordum. bilmiyordun ki o zaman seni sevdiğimi .

istemiştim aslında sevdiğimi bilmeni ... ama yapamazdım, nasıl söylerdim; senin başkasını sevdiğini bildiğim halde, seni sevdiğimi . sustum bir süre konuşmadım

konuşmamak verdiğim bi cezaydı kendime ... zaman geçince aradan anladım ki hiç bir faydası yokmuş bu cezanın

unuttum sanmıştım en son , uzun süreden sonra tekrar gördüm seni ... ne unutması . geldim yanına tutmasam kendimi boynuna atlayıp haykıracağım sevdiğimi .... olmadı .

dün yatarken ne kadar istememiş olsamda sen vardın aklımda ... sanırım bugünde olacaksın, yarında .......

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek
    her ne kadar unuttum desemde hala içimde bir yerlerde saklı tekrar ortaya çıkacak diye korkuyorummm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Unuttum Dediğim Her Anımda Onu Yaşıyorum.. Her An Gözlerimde parıldıyor gülüşü..

Ağlamaklı Oluyorum. Gözlerim Doluyor... Unutamıyorum..

Fısıldıyor Kulağıma Duyuyorum.. Unutamıyorum..

Ulan Depreştirmeyin şu yaramı yaa :(

ağlıyacam şimdi...

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    yaa siz beni ağlatmak mı istiyosunuz neler oluyor anlamadım ki ben bu kadar romantik bi insan değildim...

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Çünkü ben seni Unutuyorum..

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

hortlatasım geldi :|

evet hastayım ben, piskopatım ben :|

nerden nereye geldim bea, çok yol kattettim; mutluyum ama =)

çok şey azaldı içimden, bir parça da sen ol yüzümden düşen, ben çok düştüm ellerinden...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen hortlatmasaydın ben hortlatacaktım :)

vay bea düşün düşün düşün.. 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eskilerden kalma bir alışkanlığım depreşti ve faaliyete geçirmek istedim; tekrar yazıyorum...Yine eski konulardan yazıyorum,

eski üslubumla yazıyorum, eskilerimden yazıyorum...Ben mi çok kas kafalıyım yoksa unutulmuyor mu bütün bu eski diye

nitelendirdiğim  anımsadıkça sevindiğim acılı hatıralarım...Acılı diyorum çünkü hepsi yaşandı; bir daha yaşanmayacaklar.bir

daha öğretmeyecekler; aynı şeyi ikinci defa öğrenemeyeceğim...hergün yenileriyle; bilmediklerimle değil; bildiğim hayatları

yaşamak istiyorum artık...bildiğim soruları çözmek, sonu belli sorunları çözmek...kısacası artık zorluk istemiyorum...aynı

anda bir kaç duygu yaşamak istemiyorum; hayatımda heyecan istemiyorum...sadece özlem yaşamak istiyorum; eskilerime olan

özlemim...en çokta seni özlemek istiyorum; eskisi gibi aklımda kazınmanı, hayatın anlamı denildiğinde ismini haykırmak

istiyorum ama...ama galiba özlemim sönüyor...artık felsefeye giriyorum, ortamda 2. kaldığımda aklıma siyaset veya değişik

şeyler geliyor; sen gelmiyorsun artık...hep seni unutmak istemiştim ama senin olmaya hazır olmadığım gibi unutmaya da hazır

değilmişim meğersem...bilemedim ki, bilemezdim de...bulutların anlamsız şekillerini "anlamsız" olarak nitelendiriyorum artık;

sana benzemiyorlar...o hergün doğan "güneş"te yüzünü anımsatmıyor...ama seni sevdiğim zamanları özlüyorum en azından...hala

bir yandan aklımdasın diye sevindiriyor "bu aptal hareketim" beni...yenilere yelken açmanın zamanı ne zaman gelecek?...seni 2

sene boyunca sevdim şimdi de 2 sene unutmamak mümkün mü acaba...seni hep olduğun halinle sevmek ve unutmamak mümkün

mü?...eskilerimi tekrar tekrar yaşamak, bildiğim soruları tekrar tekrar çözmek mümkün mü?...bütün bunların cevabını zaten

biliyorum ama niye soruyorum...bana niye aptal aptal sorular sorduruyorsun...2 sene önce aklıma soktuğum, uğruna yeminler

ettiğim şeyin tersini yapıyorum artık...üzgünüm "güneşim" ama galiba seni unutuyorum...

işte tam buradayım.. 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

unutmak istedim, çabaladım, didindim, ama unutamadım. unutamadım çünkü yaşadığım en güzel anlar seninle olanlardı, geçmişime bakıp ben en çok ne zaman mutlu oldum ? en çok ne zaman bu an bitmesin dediysem seninle birlikte olduğum anlardı. insan kötü günleri çabuk unutmak ister güzel günleri ise daima hatırlamak. işte ben bu yüzden seni unutamıyorum. benim seni unutmak istediğim kadar sen de beni hatırlamak istedin mi acaba ? çünkü ben senin yanında uçarken sen belki de başkasını düşünüyordun. beni benden alan o masum bakışların, göz kırptığımda utanarak yere bakman beni benden alıyordu. hayatta iki kere aşık olmuş biri için unutmak kolay değil. ne ilk aşkımı unutabilirim nede seni. biliyorum, unutamayacağımı biliyorum. ve bildiğim için senden korkuyorum. sana seni sevdiğimi söyleseydim eğer belki daha çabuk unuturdum. çünkü reddedecektin. ama söyleyemedim ve bu kısır döngü içimde ölene kadar tahribe devam edecek. ben seni unutamayacağım evet, ama zaten seni unutmak isteyen kim ? seni unutmak demek en güzel günleri silmek demek en güzel anıları silmek demek. hayatımın en güzel kısmını silmek demek. belkide hayattan vazgeçmek demek seni unutmak. senin yokluğun kalbimi acıtsada , seni unutmak istemiyorum. çünkü seni hala seviyorum.

Emelimdin ecelim oldun
    ezelimdim ebedim oldun

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Fırtına

Uyanalı beş on dakıka oluyodu yatakta öylecesıne yuzu koyu uzanıyodum bütün olanlara rağmen.Kapı aralandı döşemelerın o iğrenç sesi gıttıkce yaklasıyodu.Gözlerımı kaptım bir cift el aşağıya düşen yorganımı yenıden uzerıme örtü.Dünyada benı karsılıksız seven tek kadındı o annem.Beni öptu ve gıtti
    neden bılmem ama gözlerım doldu kapı kapandı gözlerımden akan yasları sildim.Gözlerımı tavana dikdim kireçle boyanmıs o tavana.Fırça izleri vardı karışık, anlamsız sacma sapan.Aynı hayatlar gibi ilişkiler gibi.
    22 Kasım günü.Bugün hava rüzgarlıydı ılık ılık esiyodu sanki bahrdan kalma bı hava vardı tek fark ağaçların yaparakları yokdu birer birer yok olmuşdular istemeye istemeye(biz gibi bizden eser kalmadı).Rüzgar akşam saatlerine doğru şidetlendi.Herkes bişeylerden korkar (paylaçodan, köpekden, şeytandan, iblisden) bende fırtınadan korkardım işte küçüklüğümden beri.Neden bende bilmiyorum. Sanki hepimizi alıp uçuracağını düşünürdüm hep.Komik ama olamıyacağını kimse söyleymez.Hayat bu çünkü.Sesler gitikçe artmışdı iyiden iyiye huzursuz oluyodum.Sonra balkona çıkdım tüm cesaretimi toplıyıp.Rüzgar hala ılık ılık esiyodu bazen sert bazende haddinden fazla.Ama hisedıyodum tenimde.Sonra şarkı dolandı ağzıma hani çocuklar karanlık da kalınca şarkı söylerlerya ya da ıslık çalarlar yanlız olduklarını karanlıkdan korkmadıklarını göstermek için.Korkduğum içinmi yoksa o anki ruh halim onu gerektırdiği içinmi söylemeye başladım bilmıyorum. o an ağaçalrda bana eşlik eder gibiydiler sesim iğrençdi ama yanlız kalmamamı sağladılar o an. Teşekürlerimi sunuyorum hepsıne fırtınadan eksızsız hıç bı dalının kırılmaması dıleklerımle(nasıl olucaksa o artık ) içeri salona geçdim. Sanki korkumu yenmiş gibiydim rahat rahat oturuyodum içeride aklıma bir sürü şey varken.Bi kaç saat sonra tekrar balkona çıkdım az öncekı havdan eser yok.Hava buz gibi çisil çisil yağmur yağıyo.Fırtına nerden baksan 10 derce sıcaklığı almış götürmüşdü resmen.Hemde bir satt içinde.Sanki bizde fırtınanın içindeydik dün.Ben yine korkdum bizi uçurur savurur uzaklara diye.Korduğum başıma geldi seni benden aldı götürdü resmen.Kesdirmişdim böyle olucağını önlemimi önceden almış gibi hazırlıklı duruyodum en azından öyle görünüyodum. ''Hoşçakal'' dedin.(İlk rüzgarda köklerinden sökülmüş çınar ağacı gibi yere devrildin dolayısıyla bende öyle oldum gövdem yerde dallarımsa kırılmışdı.) Hiç bişey demedim hiç bişey olmamış gibi davrandım(Biri beni kaldırırdı nasılsa ya da kesılırdım en kötü ihtimalle) herkese karşı, kendime bile.Eve gidince mesaj gelirdi telefonuma büyük ihtimalle '' beni ne zaman hatırlıycaksın '' diye gelmedi.Gece uyumadan ''iyi uykular seni seviyorum'' da demedım bunları duymadan uyuyamazdın öyle demişdin.Uyuyomusun şimdi ben iki gecedir uyuyamıyorum.Uyuyomusun? Bütün geceler için iyi uykular tatlı rüyalar sana.Artık benle görüşemezsin çünkü.Şimdiden söylemek istedim belki okursun burayı belkide okumasın.

İçimde kapanmaz denen yaraları kaptatmışken bi yenisini daha açtın.Bu sefer ağlamıyorum.O kadarda üzülmuyorum açıkcası. ''En derin yaralar kapanıyorsa En büyük acılar unutuluyorsa Neden korkulur hayatta söyleyin bana'' diyo şarkıda. Artık fırtınalardan da korkmuyorum derin izler bırakan yaralardan da..
    Hoşçakal..

Burak

ufak tefek imla noktalama işartleri yanlış olabilir kusuruma bakmayın.

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
Toplam Hit: 14482 Toplam Mesaj: 86