folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uykusuzluk Denemesi / Başlangıç: 8 Mayıs 2008 Saat:12:15

Uykusuzluk Denemesi / Başlangıç: 8 Mayıs 2008 Saat:12:15

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

güzel kardeşim ben uzun yıllardır gece çalıştıgım için ve çalışma saatim günde 12-13 saat oldugu için kendime zaman ayırmak adına uykumdan çalmaya başladım son 10 yıldır günde 2 saat uyku yeterli oluyor bana bazen gündüz işim olursa banka fatura ıvır zıvır işleri o gün uyku uyumuyorum zaten sabah güneşi yiyince yeni uyanmış gibi oluyorum.

ama dedigim gibi benim bu alışkanlıgım yıllar sonucunda oluştu. öyle zarttt diye uykusuz kalmaya çabalarsan ( ki onu ben 5 gün ancak yapabildim )3. gün itibari ile sapıtmaya başlarsın haberin olsun 

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Konu epeydir var biliyorum du bakiyim Buradamısın, Sızmadıysan Şıp diye cevap gelecek Şahsen ben Bu kadar İddialı giremem, Uyku benim her şeyim yahu. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

şimdi burdayımda sürekli pc başında değilim ki bilader..

edit:hatta şınav çekiyodum şimdi tesadüfen baktım :D 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi burdayımda sürekli pc başında değilim ki bilader..

edit:hatta şınav çekiyodum şimdi tesadüfen baktım :D

Vaşşşş Helal olsun yahu, ama demeden edemeyecem yahu hakket önlem felan bişiy yapmayı ihmal etmeyesin, Eşe Dosta Aileye Haber verdin dimi Yere yuvarlanıp kalmayasın sonra orada Sahipsiz Tek başına. Allah yardımcın olsun İnatçı kardeşim.  

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

run Omnuarliti  run ben daha uyumadim destekci oluyim :d bak nette biseylerle ugras bosa gecmesin yani uykun gelmez site filan yap kendine :d hatta bir site olustur bunun uzerine iyi destek alirsin :D

uyudunmu la :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı:

run Omnuarliti run ben daha uyumadim destekci oluyim :d bak nette biseylerle ugras bosa gecmesin yani uykun gelmez site filan yap kendine :d hatta bir site olustur bunun uzerine iyi destek alirsin :D

uyudunmu la :D

yok ya ben reelde kullanıcam şansımı net bi yere kadar..

edit:site aklıma geldi ama vazgeçtim.e-kitapta daha fazla anektod anlatabilirim diye düşünüyorum.

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

dandini dandini dastana nedemekse danalar girdi bostana eee eee e uyusunda buyusun ee ee haha

bende yatmadim daha senle beraberim :d yola devam nasilsin suan biraz aydinlat,

yeni bir tahribat seri dizisi olusturuyorsun :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hocam naptın sadece aptallar 8 saat uyur kitabını mı okudun ??

Vallahi hackle uğraşırken yazın çoğu gece yatmazdım bi sonraki gece 9 da sızardım.Fakat en kötüsü sabaha karşı maymun gibi oluyorsun :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    aha uyudu :d haha ben yatiyorum yeter bukadar :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risperdal
    risperdal's avatar
    Erkek
    hacı ses ver bütün forum uyuduğunu düşünüor:D 

Özgür iradeydi şeytanım.
Toplam Hit: 16727 Toplam Mesaj: 127