folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Vücuttaki Meninin Şehvetle Dışarı Atılması Günah Mı? (Dini Bilgisine Güvenen Gelsin)

Vücuttaki Meninin Şehvetle Dışarı Atılması Günah Mı? (Dini Bilgisine Güvenen Gelsin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek

haaaa yani 31 de meni geliyo onu anladım zaten biliodum da zevk suyu ne zaman gelir?????

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

çocukken gelir.

sperm olmadığı zaman zevk suyu çıkar.sperm gelecek günü hepimiz iple çekmöişiszdir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahilal
    karahilal's avatar
    Erkek
    vehbilatorrr bunu yazdı:

kesinlikle bozulur.....

gardas ole bır ıfaded bulunmussunkı sankı fetva verıorsun cok buyuk bır hata ıslıorsun bunu solım bırde oruc bozulmas sadece alacagımız sevap azalır dıger bır tabırle oruc sakatlanır bırde orucu bozmak ıcın vucuda bır seyın gırmesı gerekır cıkması deıl ha unutmadan agız dolusu kusmak da orucu bozabılır bunlar benım bıldıklerım kesınlıkle bole demıyorum eksıklık olabılır...

TÜRK ün TÜRK ten baska dostu YOKTUR...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaleyn
    sakaleyn's avatar
    Erkek

karahilal bunu yazdı:

vehbilatorrr bunu yazdı:

kesinlikle bozulur.....

gardas ole bır ıfaded bulunmussunkı sankı fetva verıorsun cok buyuk bır hata ıslıorsun bunu solım bırde oruc bozulmas sadece alacagımız sevap azalır dıger bır tabırle oruc sakatlanır bırde orucu bozmak ıcın vucuda bır seyın gırmesı gerekır cıkması deıl ha unutmadan agız dolusu kusmak da orucu bozabılır bunlar benım bıldıklerım kesınlıkle bole demıyorum eksıklık olabılır...

attırmak serbest!!! kusmak sakıncalı..Daha neler görcez bakalım.

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    axl_
    axl_'s avatar
    Erkek
    dostum burda önemli olan yemek yememek değil aynı zamanda nefsini terbiye etmektir.

parasızlıktan kestiremediğim sakallarım sosoyede moda olmuş..way a.q nasıl dünya bee:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    axl_
    axl_'s avatar
    Erkek
    sen 31 çekerek nasıl nefsini terbiye etcen??

parasızlıktan kestiremediğim sakallarım sosoyede moda olmuş..way a.q nasıl dünya bee:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

Kardeşler bende boşalmanın orucu bozacağına inanıyorum ama söyle birlaf vardır

VÜCUDA GİREN ORUCU VÜCUTTAN ÇIKAN ABDESTİ BOZAR

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    hahah amma guldum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kendrc06
    kendrc06's avatar
    Erkek
    orucun amacı allahın verdıgı nımete sukurdur...onun ıstegıyle verdıgı nımete,nefısımıze karsı koymaktır...onun ıstegıyle verdıgı nımetlerede baslamaktır...senın dedıgın zaten olması yanlıs bırsey cunku normal gunlerde olsa abdest alman sartken oruclu ıken olay bıraz daha farklılasııyor...oruc bozulur ama kasti yaptıysan ,ruyanda fılan olduysa kasti olmadıysa abdest alıp oruc tutmaya devam edersın...

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    No_ProbleM bunu yazdı:

PacoRabanne bunu yazdı:

PacoRabanne bunu yazdı:

ewt kesinlikle bozulur. fakat benim aklıma başka bi soru takıldı zevk suyu gelse bozulur mu? ama istem dışı geliyo sonuçta sen istemiyosun gelmesini o zaman bozulur mu?

YA BEN HALA SORUMA CEVAP ALAMADIM ARKADAŞLAR LÜTFEN CEVAP VERİN???

Bozulmaz sadece sehvetle dısarı cıkarsa bozulur ama alacagın sevabın değeri azalır

DİPNOT..Elemanlar bir soru sorulmuş ve soru islam dini ile alakalı bilip bilmeden cvplar vermeyelim sonra yapılan hareketlerin günahı boynumuza

ARKADAŞIMIZ ÇOK GÜZEL BİR YERE DEĞİLDİ ARKADAŞLAR LÜTFEN YAZDIKLARIMIZA DİKKAT EDELİM BİLİP BİLMEDEN KONUŞMAYALIM ÇÜNKÜ GÜNAHI BOYNUMUZA İNŞALLAH ALLAH TUTTUĞUMUZ ORUÇLARI KABUL EDER...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
Toplam Hit: 43851 Toplam Mesaj: 89